Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2012 o 19:22, ziptofaf napisał:

Och, ja jestem PEWNY że zobaczymy pewnego dnia jak komuś się udaje (o ile już się nie
udało...). Są też achievementy za zabijanie Diablo pięściami czy ubicie jednego bossa
w III akcie bez żadnego ekwipunku na piekle bądź inferno. D3 pod tym względem nieco przypomina
WoW-a, niektóre z achievementów są SUPER TRUDNE do osiągnięcia...i właśnie o to w nich
chodzi.


Brednie. Wystarczy uciec od bossa jak ma ~100hp czy ille tam chcesz ( kwestia szczęścia ) zdjąć eq i dobić, zaliczy tak czy tak. To samo z Diablo, achievement mówi PUNCH diablo. Wystarczy go uderzyć, raz. ( taki miałem opis, może zmienili ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej zabawne jest zachowanie tego gościa. Od razu skojarzył mi się z Jokerem w wykonaniu Ledgera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 22:15, Malevyn napisał:

Stare info :D [No może nie tak stare]
Dziś to leciało na żywo tutaj
http://www.athenelive.com/
A ten filmik został nagrywany w międzyczasie bo koleś stał z kamerką i sobie nagrywał :D po czym sam Athene czekał na komentarze odnośnie tego filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 22:25, Kamil2142 napisał:

Brednie. Wystarczy uciec od bossa jak ma ~100hp czy ille tam chcesz ( kwestia szczęścia
) zdjąć eq i dobić, zaliczy tak czy tak. To samo z Diablo, achievement mówi PUNCH diablo.
Wystarczy go uderzyć, raz. ( taki miałem opis, może zmienili ).


Ja go po prostu zabiłem pięściami, też zaliczyło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię tego ludka, nie dość, że nawet sam gearu nie zbierał to nie ma jakiegoś niesamowitego skilla, ba, nawet nie ma go w ogóle.
No cóż, internetowi celebryci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 22:31, Selv napisał:

Nie cierpię tego ludka, nie dość, że nawet sam gearu nie zbierał to nie ma jakiegoś niesamowitego
skilla, ba, nawet nie ma go w ogóle.
No cóż, internetowi celebryci ;)

No ogólnie to nieźle się pieni :D... [choć ktoś pewnie powie, że to robi dla jaj]. Jakby mi [i pewnie nie tylko mi] ktoś kopsał regularnie spore ilości złota to zapewne też bym miał podobną postać o podobnych osiągach.
Szmal/kupa szmalu = wiadomo co :)
Ale tu się zgadzam... internetowi celebrycci. Celebryci z YT ;-)
Któregoś dnia z podziemia może wyjdzie ktoś kto go dojedzie :D
Ohhh man zaraz się zacznie przeca ponoć Jelly people powinni dać sobie spokój ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 22:40, Braveheart napisał:

Ohhh man zaraz się zacznie przeca ponoć Jelly people powinni dać sobie spokój ;-)


Ej no ej no, mów co chcesz ale te dzienne kwoty które widać na jego streamie...to wszystko idzie na cele charytatywne.

A to co się teraz tam wyprawia na jego streamie to jest BOSKIE XD Dzisiaj widzę jest dzień pobijania world recordów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 22:45, ziptofaf napisał:

Ej no ej no, mów co chcesz ale te dzienne kwoty które widać na jego streamie...to wszystko
idzie na cele charytatywne.

Nie no spoko ja nic osobiście do tego nie mam. Sam to zauważyłem, że to coś tam leci na charytatywne cele ale z tym goldem to mi chodziło o gold w Diablo III :D Ponoć nieźle go tam dofinansowują. O tym śpiewałem ;-)

Dnia 30.05.2012 o 22:45, ziptofaf napisał:

A to co się teraz tam wyprawia na jego streamie to jest BOSKIE XD Dzisiaj widzę jest
dzień pobijania world recordów :D

No, musze przyznać, że fajnie się to oglądało wklepując co chwile przez kilkadziesiąt razy hasło na D3 ^^. Jednak zanim ubił Diablo to kilka dedów zaliczył =.= .
Nie powiem postać ma, but so whatz next ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yo, miało być kilka sztuk dostępnych dzisiaj 31.05 (takiego maila dostałem), północ minęła a gra dalej niedostępna :( czy ktoś wie co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 00:06, krobert napisał:

yo, miało być kilka sztuk dostępnych dzisiaj 31.05 (takiego maila dostałem), północ minęła
a gra dalej niedostępna :( czy ktoś wie co się dzieje?


Rozumiem że chodzi ci o sklep gram.pl?
Zadaj pytanie w odpowiednim temacie. :)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=11735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

800+ dps 1h bronie dla mnicha moze ktos ma na sprzedaz ? preferuje zrecznosc i witalnosc. szybkosc ataku i krytyki mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie ja nie ogarniam AH w D3... serio. Nie wiem co jest ware wystawienia a co nie. Jesli cos jest warte to za ile.. w WoWie wszystko w miare latwe a tu kurna totalna masakra :P biznesmen ze mnie zadny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2012 o 19:03, Braveheart napisał:

To jest mega wyzwanie. Nie chcesz nie graj, masz wybór.
Co do poziomu trudności. na Inferno też ci nikt nie każe grać. Jest mega ciężko - źle,
bo za ciężko. Blizzard ZUO niech się goni... Jest łatwo, źle bo za łatwo jaaa co Blizzard
zrobił a miało być niby tak trudno. Jest w miarę. Też niedobrze bo mogli się postarać
bardziej tyle gadania a jest w miarę do przejscia. ^^


widze ze juz jakies pretensje sa co do poziomu trudnosci:)

ja nic nie mam do poziomu trudnosci czy latwy jest czy nie chdzi mi o to ze przesadzone sa niektore rzeczy i jest to robione na sile.... wlasnie normal dobrze ze jest latwy przynajmniej gra jest dla kazdego tylko nie rozumiem blizzarda w tej kwestii ze obniza moce postaci bo niby jest za latwo a i tak na inferno taki mnich podobno nie daje rady wiec tego nie rozumiem....mimo ze zginalem na koszmarze tak kilkanascie razy to i tak nie byl trudny... mi caly czas chodzi o to zeby przejsc na tym inferno, a ze nie da rady np taki mnich od drugiego aktu nie lubie takich rzeczy

a druga sprawa to np. grasz jestes postacia harcdorowa i giniesz na inferno (zaznaczam ze nie wiem jak to jest jesli zginiesz na np piekle to trzeba grac od nowa wszystko czy tylko piekklo sie powtarza) meczyles sie tyle godz na normalu potem koszmar i pieklo a tu sie nie da przejsc troche frustrujace

na marginesie co to za bohater ktory ratuje swiat jak nie moze sobie poradzic z grupa potworkow:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze jedna sprawa to zle zrobiony jest tez system losowosci przedmiotow jesli juz poziom trudnosci jest wiekszy to lepsze przedmioty powinny wypadac i tak moj brat powiedzial ze sie rozczarowal i gral ze mna liczac na lepsze przedmioty i jak by wiedzial ze taka lipa to by nie gral, a wiekszosc ekwipunku mialem rowniez on z poziomu normal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się