Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2012 o 20:37, Bralo napisał:

Była ta dostawa Diablo 3 dzisiaj ? , bo na gram.pl napisane jest , że produkt niedostępny
i w empiku tak samo :/.
Tzn. dzisiaj miały być dostarczone jeszcze jakieś kopie .


Dziś koło 13 wszedłem do Diablo III i ludzie na ogólnym kanale pisali, że właśnie jest nowa dostawa w Warszawie i chyba innych miastach. Ja natychmiast pojechalem do GB w Gdańsku i sprawdziłem tamtejszy Empik i Saturn... Cóż, nic nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa trochę , niby mieli dostać jakieś kopie m.in CH Arkadia Warszawa , a napisane jest , że produkt niedostępny i oczywiście na e-maila też nie potrafią odpisać . Trzeba czekać do końca czerwca :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 20:10, darkwind21 napisał:

Ostał mi się jeden guest pass, jak ktoś potrzebuje to niech pisze.


Ja jak bym mógł poprosić o guest pass''a. Ślij jak co na email - shutris@gmail.com

Dnia 30.05.2012 o 20:10, darkwind21 napisał:

Tnij cytaty proszę.


Okay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ten przeskok pomiędzy Aktem I i Aktem II na Inferno zostanie przez Blizzarda poprawiony. Na chwilę obecną Akt I zaczyna robić się dla mnie łatwy. Akt II natomiast...nadal jest niemożliwy. Nawet zwykłych, białych mobów nie idzie zabić bez latania po całej mapie. Prawie jak walka z bossem, tyle, że jest ich więcej a każdy ma mniej życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 20:12, KrzysztofT napisał:

Na inferno większy problem stanowi zwykły zombiak, a nie żaden boss. Rzeźnik padł po
minucie (z odpowiednimi skillami)

A to dziwne ]:->
Wpierw piszesz, że na inferno problem stanowi zwykły zombiak który nie ma jakiś tam mega dziwnych ataków z szarzy czy czarów albo i wampiryzmu, z drugiej strony piszesz, że Rzeźnik, z którym już problemy są [mało tego ma xxxx więcej life od takiego zombiaka] padł ci po minucie.
To jak to jest. Głownych końcowych bossów ubijasz ale ze zwykłymi zombiakami masz problemy ? ;/
Dziwna postać. ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 20:51, ziptofaf napisał:

Woh, pro triki Athene''a dot. AH naprawdę działają xD Kup przedmiot za 50k, sprzedaj
za 150k :D

Tej no. Albo jestem za bardzo wstawiony. Bo piję z nerwów teraz. Bo error 37 nie daje mi spokoju i chyba będzie mi się śnił po nocach a cisnienie mam na granie ^^ [penwie nie tylko ja]. Słuchałem Athene odnośnie AH [znaczy się starałem się słuchać :D jak najlepiej potrafię] cos tam gadał. fakt jakieś refresze i iinne sprawy ale chyba goi nie do końc a zrozumiałem jak powninienem zrozumiec. Ok czaje logike kup taniop za bezcen postaraj się sprzedać drozej jednak chyba nie tlyko o tym mówił.
Mógłbyś być tak łasway i srescicć co niefco w kilku zdaniach ? p-)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 20:52, Braveheart napisał:

To jak to jest. Głownych końcowych bossów ubijasz ale ze zwykłymi zombiakami masz problemy
? ;/

Tak jest zrobiony D3, i to fakt. Niewidzialne węże potrafią mnie oneshotować z 27k hp, boss z pierwszego aktu (ataki, których nie można uniknąć) łaskocze po 10k z 2 heal wellami. Że nie wspomnę jakim popychadłem jest Maghda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 20:36, RhastA napisał:

Taktyka jak grać na inferno. W moim przypadku się sprawdza.


Popłakałam się ze śmiechu. xD U mnie też to tak wygląda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 20:57, Braveheart napisał:

Tej no. Albo jestem za bardzo wstawiony. Bo piję z nerwów teraz. Bo error 37 nie daje
mi spokoju i chyba będzie mi się śnił po nocach a cisnienie mam na granie ^^ [penwie
nie tylko ja].

Proponuję logować się do skutku, mi po 300 próbach pomogło.

Dnia 30.05.2012 o 20:57, Braveheart napisał:

Słuchałem Athene odnośnie AH [znaczy się starałem się słuchać :D jak najlepiej
potrafię] cos tam gadał. fakt jakieś refresze i iinne sprawy ale chyba goi nie do końc
a zrozumiałem jak powninienem zrozumiec.

A tutaj mówił o tym żeby kupując item na bidzie:
a) na 2 minuty przed końcem aukcji zacząć na nią patrzeć
b) zaczekać na to aż zmieni się minuta, po to to spamowanie refresha.
c) i teraz odliczać ostatnią minutę, by w ostatnich 5 sekundach przed końcem aukcji szybko podbić cenę bidu tak żeby nikt inny nie zdążył już zalicytować jak zobaczy że właśnie go wyprzedziłeś z ofertą.
d) i masz tanio mocny item.

Dnia 30.05.2012 o 20:57, Braveheart napisał:

Ok czaje logike kup taniop za bezcen postaraj
się sprzedać drozej jednak chyba nie tlyko o tym mówił.
Mógłbyś być tak łasway i srescicć co niefco w kilku zdaniach ? p-)
Pozdrawiam


Głównym potencjalnym źródłem zarobku są itemy z socketami. Szukasz sobie na AH np. chesta dla dh, dajesz żeby dawało minimum 110 dexterity i miało 3 sloty, do powiedzmy 180k golda. 90% itemów w tej cenie będzie miało już wsadzone 3 gemy i ze 120 dexa wraz z nimi. Ale te 10% będzie miało te 120 dexterity BEZ wsadzonych gemów, wszystkie 3 sloty będą wolne. Kupujesz, wsadzasz gemy (na inferno i tak dropią flawlessy z którymi aż nie ma co robić ^^). Ze 120 zrobiło się 230. Teraz spójrz jakie są ceny chestów dających 230 dexterity (milion i więcej). I wystawiasz w takiej cenie.

Można też oczywiście polować na okazje, właśnie widziałem rare shielda za 9000 golda. Kupiłem, wystawiłem za 33,900g, poszedł w niecałą minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 21:04, Nivrax napisał:

Tak jest zrobiony D3, i to fakt. Niewidzialne węże potrafią mnie oneshotować z 27k hp,
boss z pierwszego aktu (ataki, których nie można uniknąć) łaskocze po 10k z 2 heal wellami.
Że nie wspomnę jakim popychadłem jest Maghda.

Okej spoko jednak sporo cie shotuje to to samo jest prkatycznie z łownymi bosami. Shot ok 2 shoty w porywach i ded :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 21:09, ziptofaf napisał:

Proponuję logować się do skutku, mi po 300 próbach pomogło.

Dość ciekawe pocieszeni D:

Dnia 30.05.2012 o 21:09, ziptofaf napisał:

> a zrozumiałem jak powninienem zrozumiec.
A tutaj mówił o tym żeby kupując item na bidzie:
a) na 2 minuty przed końcem aukcji zacząć na nią patrzeć
b) zaczekać na to aż zmieni się minuta, po to to spamowanie refresha.
c) i teraz odliczać ostatnią minutę, by w ostatnich 5 sekundach przed końcem aukcji szybko
podbić cenę bidu tak żeby nikt inny nie zdążył już zalicytować jak zobaczy że właśnie
go wyprzedziłeś z ofertą.
d) i masz tanio mocny item.

Czyli jenak coś dobrze kminiłem ale mysąłem, ze cos źle rozuymiem :)
Ok wszystko jest ok. :)

Dnia 30.05.2012 o 21:09, ziptofaf napisał:

Głównym potencjalnym źródłem zarobku są itemy z socketami. Szukasz sobie na AH np. chesta
dla dh, dajesz żeby dawało minimum 110 dexterity i miało 3 sloty, do powiedzmy 180k golda.
90% itemów w tej cenie będzie miało już wsadzone 3 gemy i ze 120 dexa wraz z nimi. Ale
te 10% będzie miało te 120 dexterity BEZ wsadzonych gemów, wszystkie 3 sloty będą wolne.
Kupujesz, wsadzasz gemy (na inferno i tak dropią flawlessy z którymi aż nie ma co robić
^^). Ze 120 zrobiło się 230. Teraz spójrz jakie są ceny chestów dających 230 dexterity
(milion i więcej). I wystawiasz w takiej cenie.

Właśnie... ta polityka i rynek... gospodara Ah czasem powala. Pchli targ :)

Dnia 30.05.2012 o 21:09, ziptofaf napisał:

Można też oczywiście polować na okazje, właśnie widziałem rare shielda za 9000 golda.
Kupiłem, wystawiłem za 33,900g, poszedł w niecałą minutę.

Takie polowanie na okazje właśnie.. polowanie ^^ trzeba troszekę sie nasiedziec aby cos upolować. Tak samo jak ze zwierzyna w lesie. Nie od razu mamy na tacy jelenia do ustrzały

PS:
Wybacz za te babole ale to wina mogo stanu umysłu ;-)

PS2
Ta muzyka Athenego jak się cieszy hahahah powala... powala.
Ogólnie niezłego ma DH. Nieźle daje. Ale z tego co się dowiedzaiłęm finansują go różni ludzie w grze aby było go stać na takie ciuchy.. =/=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 30.05.2012 o 09:24, davis87 napisał:

4. nawijacie jakimis slangami i ja nie wiem o co chodzi buffy resisty o co kaman? kurde
kojowa ze jedni nawijaja o umiejetnosciach po ang inni po polsku i ja mam juz kociol....:)


wystarczy wujek google ale specjalnie dla leniwych ;D
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/4310136160?page=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 21:48, Malevyn napisał:

co jest znowu z serverami ? wylaczone juz od dawna ?

Mnie przed chwilą wywaliło, ale brat z kumplem nadal grają.

Ciekawe czy mój hardcore DH nadal żyje czy padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 21:48, Malevyn napisał:

co jest znowu z serverami ? wylaczone juz od dawna ?


Mniej więcej od 17:00, poza tym serwery nie są wyłączone tylko przeciążone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 21:48, Malevyn napisał:

co jest znowu z serverami ? wylaczone juz od dawna ?

Po 17 miałem 37, teraz od 21 próbuje i nadal 37. Szybko nie powstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się