Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2015 o 22:57, Isildur napisał:

Ale ty masz golda, ja mam ledwo 20 mln xD

Jest bardziej zarobiony niż ja... ja mam miliard :P

@Morris12
Ale przynajmniej masz Kukri :P. Mnie osobiście ten przedmiot jeszcze nigdy nie poleciał..
Piece na dniach spadły aż dwa i pewnie wyczerpałem drop na ten przedmiot. xD Jeden okazał się całkiem znośny i leci na szamana pod JH. Zobaczę, może też mi się uda zrobić szama pod JH ale wpierw trzeba jeszcze dokoksować czarkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Isildur
Żeby było można na coś wydawać to złoto, wtedy byłbym baaaardzo szczęśliwy... I dwadzieścia banieczek by mi wystarczyło na tą chwilę, nie ma na co go przeznaczyć.

Braveheart
Jedno kukri poleciało, a drugie nie chce wylecieć. Wredny drop rate na ten przedmiot, jest praktycznie zaporą nie do przeskoczenia :D. Póki kompletuję itemy pod JH, testuję sacre + tiki. Na standardowym buildzie pet doctora bezproblemowo mogę zrobić gr 37, ale z tiki jest ciężko, ba! nawet bardzo ciężko! Pewnie kwestia braku odpowiedniego ogarnięcia i wpadania w co popadnie.

W jaki sposób możesz czarkę jescze dokoksić, przecież masz niesamowity dps już ;D .

Udanych łowów i starożytnego dropu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2015 o 12:34, Morris12 napisał:

Jedno kukri poleciało, a drugie nie chce wylecieć. Wredny drop rate na ten przedmiot,
jest praktycznie zaporą nie do przeskoczenia :D.


Kwestia farta.
Jak praktycznie nikt w naszym klanie nie miał WOHa ja mieliłem chyba już 4ty z kolei =P [a drop na ta rózgę też zawrotny nie jest]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 12:34, Morris12 napisał:

@Isildur
Żeby było można na coś wydawać to złoto, wtedy byłbym baaaardzo szczęśliwy... I dwadzieścia
banieczek by mi wystarczyło na tą chwilę, nie ma na co go przeznaczyć.

To możesz mi oddać tego golda, ja go wykorzystam na przerobienie klejnocików :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 15:50, Morris12 napisał:

Panie, zawsze i wszędzie! Powiedz tylko ile tego cuda chcesz, ile potrzebujesz.


Jeśli to jest możliwe, to się odezwę do ciebie jak odzyskam swojego laptopa z gra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 15:53, Isildur napisał:

Jeśli to jest możliwe, to się odezwę do ciebie jak odzyskam swojego laptopa z gra ;]

To nie podpada przypadkiem pod próbę przekupstwa władzy? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 15:55, Kadaj napisał:

To nie podpada przypadkiem pod próbę przekupstwa władzy? ;d


Nie, nie jestem przekupny xD

Poza tym, dobrze że naprawa laptopa udała się przed nowym sezonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 16:03, haderQ napisał:

Udała się? Czyli co dzisiaj - Diablo czy ETS 2?


Laptopa odzyskam w przyszłym tygodniu, wiec co pierwsze odpalę to będzie ETS 2 a 13 lutego Diablo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 15:59, Isildur napisał:

Poza tym, dobrze że naprawa laptopa udała się przed nowym sezonem :)


Widzę, że jesteś adminem gramowej społeczności w D3, posłałem prośbę o dołączenie, a i na forum do posta z listą graczy możesz mnie dodać( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=6683 ; zresztą zaproszenie do znajomych też wysłałem xD): Septymon#2883
Póki co będę raczej bezużyteczny, nie mam ani postaci, ani RoS, ale może kiedyś coś się zagra.
Inna sprawa(na wszelki wypadek) - będąc online nie zawsze to będę ja, brat też lubi sobie czasami w to pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 12:34, Morris12 napisał:

W jaki sposób możesz czarkę jescze dokoksić, przecież masz niesamowity dps już ;D .

Poluje na starożytny Iskrownik. Rózga dla czarodziejki którą daje możliwość postawienia drugiej hydry :P
Starożytnym Kamieniem Jordana też bym nie pogardził. No i u kadali przydałoby się upolować starożytne buty Ptaka.

Dnia 04.02.2015 o 12:34, Morris12 napisał:

Udanych łowów i starożytnego dropu!

Wzajemnie.. Niech drop będzie z wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 17:23, Isildur napisał:

Pietro, ja nie ma jak, weź przyjmij zaproszenie od Nephren-Ka, do społeczności :)


Nie ma problemu, będę w domu za godzinkę, jak dalej będzie wisieć to zaakceptuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 17:36, Pietro87 napisał:

Nie ma problemu, będę w domu za godzinkę, jak dalej będzie wisieć to zaakceptuję.

To mam nadzieje, że jeszcze dzisiaj coś przyfarmimy :P
Ja już spóźniony obiad "wycrafciłem" więc jak coś to jestem redy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie jeszcze złota :)
Przeszło mi z sezonu 300 baniek. Dopiero teraz zwróciłem na to uwagę. Ale lepiej mieć więcej niż cierpieć na deficyt.
Upragnione starożytne źródło ptaka. Kadala dała [dołączam obrazek] na wyrolowanie 10 CC wydałem niedawno ponad 200 baniek. Mogłem klikać do woli na rolowanie ale już dochodzi po 9 milionów za kliknięcie i na szczęście padło. Piec też ostatnio spadł. Żeby wrolować nim 10% dmga poszło z 70 baniek bom pecha miał do tej statystyki.
Więc lepiej zbierać niż nie mieć. Gold jeść nie woła. Kto wie może i w przyszłości też będziesz rolował jakąś statystykę i będziesz musiał wyłożyć więcej golda niż na początku się wydaje. A kapitał masz dwukrotnie większy od mojego :P

20150204211007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2015 o 14:37, Isildur napisał:

>
To możesz mi oddać tego golda, ja go wykorzystam na przerobienie klejnocików :D


a jaki masz problem z kasą? zakładasz złoty pas, skarb zbieracza i jedziesz. Na dpsie stracisz niewiele, na zwykłą farme wystarczy. Z jednej szczeliny wyciągasz około 50 mln. Można do tego dołożyć medalion geralta, custeriańskie ochraniacze i opaske chciwości. Korzyści potrójne kupa złota dodatkowe doświadczenie i praktycznie perm nieśmiertelność. ja w taki sposób dorobiłem się ponad 3 mld Pozdro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Braveheart
Mam (przynajmniej dzisiaj) niesamowitego farta do rolów. Za 5-6 razem wchodzi mi odpowiednia statystyka o najwyższej możliwej liczbie. Hm... przypadek? Nie sądzę. Rekompensata za brak kukri, tak to sobie tłumaczę :). Ale fakt, golda ubywa stosunkowo szybko, jak nie wyrolujesz w pierwszych próbach upragnionego statsa.

@Zand79
Prawda, IMO skarb zbieracza już od 50% robi robotę (na 75 jest bajka!). W ciągu godziny wyciągasz te 100-150kk golda, przy około 8 - 9 k % gold findu.

Screen o poranku!

W dzisiejszym programie:
Czwartkowy fail.
Morris stara się zrobić jak największy CDR przy jak najmniejszym spadku dpsu. Zmienia stymulator bólu na gogok szybkości. Zmienia nogi i buciki caina na kapitana. Zrobione! Dropi nowego tiklandiana, miodzio.
I w efekcie, ciesząc się z CDR na poziomie 50% pada w prostej szczelince jak mucha w kuchni. Od byle pacnięcia.


#edit
Zapomniałem screena umieścić. Patrz: niżej.
Ops!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się