Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2015 o 13:50, Zand79 napisał:

A w planach mam mnicha na 2 sezonie ;D

Mnich teraz stał się niezłym apaczem. Sam się zastanawiam czy nim nie grać. W końcu coś z tą klasą zrobili, że da się ciekawe wyniki osiągnąć... 612 paragon mówisz masz ? to nie tak źle :P Ba... całkiem dobry paragon :P Mnie przed chwilą pękł 746 ;]

Dnia 09.02.2015 o 13:50, Zand79 napisał:

ale czasem spędzonym w grze pewnie i tak daleko od staje od Braveheart''a ;D

łącznie jakieś 3700 + godzin od samej premiery :P. Nie wiem, musiałbym zliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 14:33, Braveheart napisał:

> A w planach mam mnicha na 2 sezonie ;D
Mnich teraz stał się niezłym apaczem. Sam się zastanawiam czy nim nie grać. W końcu coś
z tą klasą zrobili, że da się ciekawe wyniki osiągnąć... 612 paragon mówisz masz ? to
nie tak źle :P Ba... całkiem dobry paragon :P Mnie przed chwilą pękł 746 ;]


przy takim paragonie nie problem zrobić kolejną postać. Na samych pktach mistrzowskich przeskakujesz od razu na miszcza a zaraz póżniej gdy dojdą sockety to z gemami na U1. Dzien lub dwa i 70 lvl gotowy (pomijam grę w klanie bo wiadomo poziom i sprzęt prawie od ręki - sam raz pociągnąłem znajomego do 120 paragonu w ciągu 2 dni). Potem tylko farma odłamków i kupujesz sprzęt pod build od Kadali. Ale ...
nowy sezon brak wszystkiego coś w tym jest co nęci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 17:53, Braveheart napisał:

Chyba jednak się różni. Bo z tego co piszesz jest tak jak na PC kiedyś. Żeby otworzyć
szczelinę kiedyś na PC potrzebne było 5 kluczy. I to otwierał ktokolwiek. Blizzard niestety
to zmodyfikował bo powstawały community tzw Rift it Forward. Ludzie na czacie tylko czekali
aż ktoś zaprosi do swojej gry kogoś ubije szybko strażnika szczeliny zbierze krwawe odłamki
i heja... kolejny rift Otwierała zawsze osoba która dołączała ostatnia albo ta która
miała najmniejszy paragon. [Taki proceder był wręcz chory :P nie powiem sam korzystałem
z tego ale czasem to nudziło bo run trał chwilę] Teraz do otworzenia szczeliny na PC
wystarczy 1 klucz ale żeby wszyscy mogli wejść to każdy musi ewentualnie dać po kluczu.
Np ja sobie otwieram. Farmie rifta, ty chcesz dołączyć to się ciebie gra pyta o klucz
jeśli chcesz dołączyć :)
Swoją drogą to na konsolach ponoć niezłe cheatowane przedmioty się przewalają. Nie mógłbym
tam grać za cholerę!!


Dokładnie tak jest, gram ze współlokatorem we dwóch i wystarczy, że jeden z nas otworzy Szczelinę Nefalemów i przenosi nas tam obu. Nie gramy przez neta więc te cheatowane przedmioty omijamy z daleka ;)
Jeszcze chciałbym się dowiedzieć czym jest ten poziom Paragon oraz do czego są potrzebne krwawe odłamki?

@Zand79
Czy masz już jakiś fajny sprawdzony build pod Łowcę Demonów i Barbarzyńcę?
Bo właśnie tymi postaciami gramy i chętnie posłucham jakiś rad osoby doświadczonej w bojach ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 09.02.2015 o 15:00, Ha_Xior napisał:


@Zand79
Czy masz już jakiś fajny sprawdzony build pod Łowcę Demonów i Barbarzyńcę?
Bo właśnie tymi postaciami gramy i chętnie posłucham jakiś rad osoby doświadczonej w
bojach ;)

Pozdrawiam


sorry że nie wprost ale primo jestem w pracy a secundo jest tego trochę więc prszę:
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/
na forach barba i łowcy masz na samej górze przyklejone wątki z poradnikiem, które z szacunku dla gości którzy poświęcili czas na ich napisanie powinienes przeczytać w pierwszej kolejności :D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem online klucz do RoS, dodałem go na stronie battle.net no i na koncie gier jest D3: Reaper of Souls Edycja Standardowa, natomiast w kliencie nadal jest tylko D3, włączając grę nadal D3, coś przeoczyłem, czegoś nie zrobiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 16:01, loytar napisał:

Kupiłem online klucz do RoS, dodałem go na stronie battle.net no i na koncie gier jest
D3: Reaper of Souls Edycja Standardowa, natomiast w kliencie nadal jest tylko D3, włączając
grę nadal D3, coś przeoczyłem, czegoś nie zrobiłem?

Musisz i tak ściągnąć normalnie klienta do DIII RoS ze stronki i zainstalować normalnie.
Potem już będzie jako RoS w aplikacji.

Jak nie zadziała (w co wątpię) to spróbuj wpisać kod przez aplikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 15:00, Ha_Xior napisał:

Dokładnie tak jest, gram ze współlokatorem we dwóch i wystarczy, że jeden z nas otworzy
Szczelinę Nefalemów i przenosi nas tam obu. Nie gramy przez neta więc te cheatowane przedmioty
omijamy z daleka ;)
Jeszcze chciałbym się dowiedzieć czym jest ten poziom Paragon oraz do czego są potrzebne
krwawe odłamki?

Paragon czytaj Poziom Mistrzowski. Po wbiciu 70 poziomu zaczyna się przygoda z Paragonami. Za zdobycie jednego paragonu ma się możliwość rozdania statystyki w odpowiedniej zakładce. Głowna, Defensywa, Ofensywa i Użytkowa. Każda z nich ma [że tak to ujmę] 4 opcje do wyboru. Np w Ofensywie masz maksowanie [do 50 punktów] attack speeda, [50 pkt] szansy na kryta, [50 pkt] obrażeń od kryta [50 pkt] i redukcję czasu odnowienia [50 pkt]. Żeby zmaksować wszystkie punkty w poszczególnych zakładkach czyli Ofensywa, Defensywa, uzytkowe i tzw Core trzeba wbić 800 paragon. Jedyne co się maksuje w nieskończonośc to twój głowny main stat i witalność. W to się pakuje do oporu.

Krwawe Odłamki zdobyć można na dwa sposoby. Zabijając strażników szczelin [zwykłej i głębokiej] Albo ubijając tzw Krwawego Goblina, [niedawno wprowadzony na PC nie wiem czy jest na konsolach], który gubi po śmierci ów odłamki. Je się wydaje u Kadali. Kupujesz za nie w ciemno przedmiot każdej klasy w nadzieji, ze po zakupie będzie to jakaś legenda. Reasumując. U samej Kadali można się nieźle ubrać. Lecz nie zawsze daje to czego się pragnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 17:35, loytar napisał:

Tak tylko, że tego klienta nie ma na stronie, wyczytałem, że trzeba czekać na aktualizacje,
nawet do 72h, pożyjemy, zobaczymy, anyway dzięki.
http://s8.postimg.org/x5jnvw4np/blablabla.jpg tu powinien być klient do D3: RoS, tak?

Niezupełnie.

Jak klikniesz na podsumowanie konta to po prawej stronie (lub na środku) powinien być Diablo III: RoS pod "Twoje Konta Gier". Kliknij w tą ikonę i zobacz status gry czy jest aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób w grze się pytało czy jakikolwiek ekwipunek poza reliktem i pierścieniem jedność ma sens na pomocniku.
Otóż ma i może napisze to tutaj, żeby nie odpisywać każdemu osobno tego samego.

Odnoszę się do postaci Czarownika, aczkolwiek jeden z zestawów jest dosyć uniwersalny pod ogólną kontrole mobów.

Generalnie są dwie wersje ubierania templariusza [bo to jest główny towarzysz w przypadku grania wizem].
Jeden zestaw to ekwipunek pod kontrole mobów, zakładania im efektów spowolnienia [co aktywuje też jeden z najlepszych kamyków legendarnych z dystansu - zmorę uwiezionych].

Tak wygląda ustawienie umiejętności towarzysza :
http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/follower#0001!1010!0101

Natomiast to są przedmioty potrzebne do maksymalnego kontrolowania mobów :

http://eu.battle.net/d3/pl/item/thunderfury-blessed-blade-of-the-windseeker
http://eu.battle.net/d3/pl/item/freeze-of-deflection
http://eu.battle.net/d3/pl/item/the-ess-of-johan

Używamy oczywiście podwójnej jedności [w głębokich szczelinach bo na zwykłej udręce 1-6 nie ma to obecnie większego sensu]
http://eu.battle.net/d3/pl/item/unity

I jedynego słusznego reliktu
http://eu.battle.net/d3/pl/item/enchanting-favor

We wszystkich przedmiotach w miarę możliwości u zaklinaczki wbijamy szybkość ataku, tak aby templariusz spamował ile tylko fabryka pozwoli.


Druga wersja ekwipunku to opcja aktywowania towarzyszem 3 z 4 meteorów z setu tal rashy [relikt i jedność oczywiście zostaje w tym zestawieniu tak jak w poprzednim]

Do zrzucania meteoru błyskawic
http://eu.battle.net/d3/pl/item/odyn-son

Meteor lodu
http://eu.battle.net/d3/pl/item/freeze-of-deflection

Meteory ognia
http://eu.battle.net/d3/pl/artisan/jeweler/recipe/hellfire-ring

W takim układzie jedyne co zostaje przerzucone na nasza postać to zrzucanie meteoru mocy tajemnej [czyli używanie np ognika - kanoniera lub mocodawcy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, ktorzy grali: warto brac D3 na PS4? Laptop mi padl, a ze dawno nie gralem w Diabelka, to troche mi go brakuje. Ale jakos nie wyobrazam sobie tego sterowania na padzie. Moze ktos powiedziec pare slow o tym, jak sie gra, jak wrazenia itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2015 o 21:28, Ring5 napisał:

Pytanie do tych, ktorzy grali: warto brac D3 na PS4? Laptop mi padl, a ze dawno nie gralem
w Diabelka, to troche mi go brakuje. Ale jakos nie wyobrazam sobie tego sterowania na
padzie. Moze ktos powiedziec pare slow o tym, jak sie gra, jak wrazenia itp?


Gra na padzie jest bardzo przyjemna. Grałem co prawda na X360 i PS3, ale naprawdę gra się bardzo przyjemnie i sterowanie nie sprawia trudności. Jeśli masz tylko kasę i chęci to bierz w ciemno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2015 o 21:38, haderQ napisał:

sterowanie nie sprawia trudności.


A jak to wyglada? Na PC klikasz i postac pomyka w wybrane miejsce. Tu tez tak to dziala, czy sterujemy postacia bezposrednio analogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wersji konsolowej odrzucają mnie oszuści [cheat itemy] i aktualizacja która jest mocno w tyle względem wersji PC.
Granie na padzie jeszcze da się przeboleć [chociaż jak się grało na zestawie klawiatura+mysz to ciężko się przestawić]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio analogiem sterujesz - i tak, jest to wygodne :)

@Pietro87 - nie przesadzaj, nie jest ciężko się przestawić, chyba że jest to Twoja pierwsza gra na padzie w ogóle ;) Ja gram naprzemiennie zależy od tego gdzie jestem i nie mam żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2015 o 22:22, haderQ napisał:

Bezpośrednio analogiem sterujesz - i tak, jest to wygodne :)


Mogę to potwierdzić. Sam nawet szybko załapałem o co kaman z tym sterowaniem po paru minutach jak zagrałem na konsoli u kumpla. Tylko z "dokładnym" celowaniem konkretnego celu z dystansu był problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje ktoś bawić się w drugim sezonie? Ja chyba sobie Witch Doctora zrobię, już od jakiegoś czasu chciałem tę postać sprawdzić i to może być dobra okazja. :3

Tak przy okazji pytanie do ogarniętych - będę mógł w przypadku tej nowej postaci wykorzystać punkty paragona? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 15:41, Kadaj napisał:

Planuje ktoś bawić się w drugim sezonie? Ja chyba sobie Witch Doctora zrobię, już od
jakiegoś czasu chciałem tę postać sprawdzić i to może być dobra okazja. :3


Tak ja się będę bawił ;]
Czarownica znów zabije Maltaela :D

Dnia 13.02.2015 o 15:41, Kadaj napisał:


Tak przy okazji pytanie do ogarniętych - będę mógł w przypadku tej nowej postaci wykorzystać
punkty paragona? ;d


Nie, na sezonie 2 zaczynasz na czysto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się