Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LOTRO z nowym dodatkiem na koniec roku

10 postów w tym temacie

Aż słyszę w głowie filmowy motyw Rohanu. Szkoda, że LOTRO nie ma licencji na muzykę z filmu. Osobiście czekam na dodanie Minas Tirith, jeśli dojdzie Gondor to nawet będę w stanie zapłacić im ile sobie zechcą za to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no... Coś mi mówi, że chyba w najbliższym czasie wrócę sobie do LotRO... Skończyłem na Siege of Mirkwood, RoI nie kupowałem, bo miałem akurat przerwę od LotRO, ale chyba trzeba będzie nadrobić zaległości. Może tym razem jakiegoś healera się stworzy, bo do tej pory same tanki i DPSy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Kto wie może za sprawą jeźdźców Rohanu wrócę do LotrO ?... Choć w sumie to mało prawdopodobne, bo zostawiłem je przez to iżnie miałem czasu zdobywać wszystkich perków i robić tylu questów, a teraz z czasem wolnym jest jeszcze gorzej D:
BTW. Mimo iżLotrO na modelu F2P zarabia znacznie więcej to IMO model abonamentowy dla graczy któzy naprawdę chcą sobie pograćbyłby znacznie zdrowszy, i nie chodzi tu nawet o pieniądze jakie trzeba wydaćw ciągu miesiąca gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu niektórzy wyżej mówią o cenie tego dodatku? Przecież LOTRO jest darmowe... Chociaż w sumie nie całkiem, bo niektóre lokacje są płatne, ale ogólnie jest darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to darmowa wersja obejmuje tylko podstawkę + kilka rzeczy z dodatków. Aby mieć pełny dostęp do wszystkiego trzeba zbierać z zadań TB albo po prostu kupić te dodatki w ich sklepie. Dawno w to nie grałem i mogłem coś pomieszać, ale mniej więcej tak to wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 08:37, Angar0 napisał:

Jeśli dobrze pamiętam to darmowa wersja obejmuje tylko podstawkę + kilka rzeczy z dodatków.
Aby mieć pełny dostęp do wszystkiego trzeba zbierać z zadań TB albo po prostu kupić te
dodatki w ich sklepie. Dawno w to nie grałem i mogłem coś pomieszać, ale mniej więcej
tak to wygląda :P


Co zawiera darmowa wersja, opisałem u siebie na gramsajcie, LOTRO nie jest i nie będzie darmową grą. Nawet VIP''y (czytaj ci, co płacą abonament) muszą dodatki KUPIĆ. Nie ma zmiłuj. Ja gram od lutego br. potwierdzam - zżera czas dziadostwo... Nie mogę się wykaraskać z tego bagna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować