Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona i Wiedźmin 2 Mroczna Edycja - zawartość wydań, ceny, bonusy. Zamów już teraz w sklepie gram.pl!

86 postów w tym temacie

Miałem olać wersję na Xboxa, bo mam EK na PC, ale gdy zobaczyłem skład i cenę Mrocznej Edycji to nie mogłem się powstrzymać by nie złożyć pre-orderu. :P Brawo CD-Projekt! :) Tak btw to może znowu coś nie wypali i będzie kolejna koszulka do kolekcji. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 21:56, kaczek93 napisał:

Cena kolekcjonerki jak cena zwykłych premierowych gier konsolowych. Chociaż nie mam konsoli
to należą się ogromne brawa dla CDP .


Szkoda, że Blizzardowskie EK nie są takie tanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 22:03, vegost napisał:

> Cena kolekcjonerki jak cena zwykłych premierowych gier konsolowych. Chociaż nie
mam konsoli
> to należą się ogromne brawa dla CDP .

Szkoda, że Blizzardowskie EK nie są takie tanie :D

Oj tak. Blizz zdecydowanie pokazuje jak powinny wyglądać dobre EK. Jak dla mnie niemal idealnymi kolekcjonerkami były Wiedźmin 2, Fallout 3 i Call of Juarez Więzy Krwi. Szkoda ze po CoJ Techland wydał pełne badziewnego shitu The Cartel i Dead Island.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 20:08, Mycota napisał:

@Braveheart

To wydania edycji na Xboxa, nie rozumiem skąd to oburzenie tym bardziej, że są one w
cenie PCtowych tytułów.

To nie oburzenie tylko ma własna opinia/zdanie.

PS:
Kurde wciąż nie rozumiem ''świeżych ludzi na gramie co nie są wstanie zauważyć wyskakujących buttonów "zgłoś" "W" "URL" "ODPOWIEDŹ". W byle jakim miejscu położenia myszki/kursora wyskakują one za każdym razem.
Ja bynajmniej nie miałem z tym problemów na początku swej egzystencji tutaj. Gdyby nie to, że z Ciekawości wlazłem tut prawdopodobnie bym nie zauważył tego "atowania" xD

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 00:41, Braveheart napisał:

Ja bynajmniej nie miałem z tym problemów na początku swej egzystencji tutaj.

Bynajmniej nie znaczy to samo co przynajmniej. Potem wychodzą takie potworki jak: "Bynajmniej lubiałem zakładać swetr." ;)

Dnia 27.01.2012 o 00:41, Braveheart napisał:

Artbook ładnie opakowany. Pudełka o wiele ładniejsze niż na PC. Tym razem kolekcjonerzy
też będą mogli "uruchomić" 24h przed normalnymi, a tak naprawde będą testować trolla?
:D

Takie głupoty to tylko na PC. ;) Aktywacje - sraktywacje. Na konsoli nadal wkładasz płytę, instalujesz i grasz. :)

Ja mam jedno pytanie: Jak wygłada ten medalion? Fajnie by było gdyby był podobny do tego z pierwszej części - bo to co można było kupić z wersją PC Wiedźmina 2, to była jakaś żenada.

No i gdyby była specjalna wersja konsoli (np. z grafiką) to już bym składał zamowienie na bundle''a.

Brawa za dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo tani zestawik, co do wersji PC miałem lekkie zastrzeżenia figurka była trochę poobcierana a zawartośc wymieszana w pudełko (lekki bajzel). Gdzie można dostać poza tą edycją kolekcjonerską Medalion Wiedźmiński. Będzie on udostępniany w sprzedaży jako oddzielny item ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 08:49, Dzibrill napisał:

> Ja bynajmniej nie miałem z tym problemów na początku swej egzystencji
tutaj.
Bynajmniej nie znaczy to samo co przynajmniej.

Wiem.

Dnia 27.01.2012 o 08:49, Dzibrill napisał:

Potem wychodzą takie potworki jak: "Bynajmniej
lubiałem zakładać swetr." ;)

Czy nie zauważyłeś mój drogi, że użyłem partykuły ''nie'' ? ;S Więc o co chodzi ?
Równie dobrze mogłem napisać: [Wcale nie miałem z tym problemów]. Kto tu komu powinien zwracać uwagę.. =.=
A reszta posta to raczej nie moja i nie do mnie. Więc jak coś do kogoś kierujesz to proszę Cię łaskawie używaj @ksywka Bo przez 3 sekundy nie byłem pewien czy rzeczywiście napisałem te zdania ^^. Z mojej strony EOT

Pozdrawiam.

PS:
Tylko nie mieszaj w to "swetra" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenę dali OK trzeba przyznać. Artbook jest w tym zestawie interesujący. Może stwierdzili, że skoro konkurencja sprzedaje takiego snipera od startu za mniejszą kasę niż standardowo premierówki to i oni też rzucą taniej aby sprzedać z milion czy dwa szybko :) Ale tak czy siak fajnie jakby takie ceny były normą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tańsza niż kolekcjonerka na PC, kolejny kopniak w zęby ludzi którzy ją kupili. Ładnie. I pewnie wszystko przez tą cholerną głowę?

Już po "wspaniałej" premierze powiedziałem, że kolejnej części w wydaniu kolekcjonerskim nie kupię. To tylko utwierdza mnie w moim postanowieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować