Zaloguj się, aby obserwować  
Didson

Czy potrzebuje potstawowej wersji Guild Wars zeby grać w Guild Wars: Factions

12 postów w tym temacie

Wiec tak jak w temacie.
Chce rozpocząć przygode w tej wspaniałej grze mmo lecz nie wiem czy moge kupic sam dodatek i cieszyc sie gra czy tez musze kupic wersje potstawową???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 19:50, Didson napisał:

Wiec tak jak w temacie.
Chce rozpocząć przygode w tej wspaniałej grze mmo lecz nie wiem czy moge kupic sam dodatek
i cieszyc sie gra czy tez musze kupic wersje potstawową???

Czy wiesz co to jest "dodatek do gry"?! Bo chyba nie... Oczywiście, że musisz mieć podstawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersji podstawowej kupywać nie musisz, aby grać w GW:F, ale nie będziesz miał wtedy dostępu do lokacji z wersji podstawowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli tak moge moge grać ale jeśli nie kupie potstawówki to nie bede mógł być w wiekszości lokacji czyli gra do dupy, a jeśli kupie samą potstawówke to nie bede mógł grać w dodatek i np nie bede mógł miec pewnych przedmiotów czyli jedyne rozwiązanie kupić postawówke i dodatek.
No cóż kupi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 22:41, Shadow1994 napisał:

No ba! a wiesh ile zajmuje miejsca gra i druga część? no i wymagania systemowe :/. Właśnie
zamówiłem Guild Wars a boje się czy mi wejdzie ://////


GW ma małe wymagania i chodzi nawet na modemie 56 kb/s.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OKi, ale jeśli nie kupie wersie podstawowej to czy będę mógł grac innymi klasami postaci oprócz Zabójca i Rytualista [Np. Nekromanta]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 20:01, recca napisał:

Wersji podstawowej kupywać nie musisz, aby grać w GW:F, ale nie będziesz miał wtedy dostępu
do lokacji z wersji podstawowej

Mam rozumiec, ze jesli kupie wersje Factions to nie bede mial dostepu do lokacji i map z podstawowj wersji gry.
A gdy kupie podstawowke to nie bede mial dostepu do nowych przedmiotow, trybow rozgrywki itp.
Aha i jeszce jedno jesli mam noestrade 512kbps to gra bedzie chodzila bez wiekszych problemow i na karcie radeon 9550 128mB/128b i procek sempron 2600+ 1.6GHz (troche salyb procek co nie?)
To, ktora wersje jest lepiej kupic? Prosze doradz mi! Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam kupilem tylko gw:f i mam skryta nadzieje ze pojdzie bo poki co sie downlandzi , a wlasnie slyszalem od Qmpla ze na serwach sa GIGA lagi czy to prawda ?? ? ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, ludzie co wy piszecie?
Jak masz podstawkę to grasz na kontynencie o nazwie Tyria. Masz do dyspozycji wszystkie klasy poza rytualistom i zabójcom. Jak masz dodatek to masz dostęp do Canthy i do ww. klas + te z podstawki. Jak masz obie to możesz przemieszczać się pomiędzy kontynentami. Działa bez podstawki. Lagi zależą od szybkości łącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 19:50, Didson napisał:

Wiec tak jak w temacie.


http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&u=10460 <-- temat o Guild Wars.
Polecam pierwszy post i linki w nim zawarte.

Zanim założysz nowy temat, sprawdź, czy nie istnieje już jakiś podobny:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27 <-- instrukcja obsługi ;)

Pozdrawiam,
temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować