Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Przepraszam czy moglby ktos zapodac ten najnowszy filmik z rodzajami ustawien grafiki, znaczy sie zrehostowac go np na rapidshare.de bo u mnie w domu nic z gamestar.de nie idzie sciagnac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 22:50, diablolod napisał:

ehh...sztywny...;)
szukalem tych uciekajacych orkow ale nie znalazlem... pozniej zobaczylem...ale tosz to normalnie
tyle trwa ze ledwo mozna znalesc w filmie... z pol sec;)

Przez dosłownie momencik widać orka/orki uciekające przed tworzącą się barierą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 18:59, szycha666 napisał:

ok juz idzie 40 kb
mam pytanie czy wyjdzie ten film w wersji polskiej lub angielskiej i fajnie jakby byly napisy
:D
Gothic - Der Film

i oglondal go ktos? jest darmowy to dziwne...

Sorry za OT, ale dlaczego szkoda ze darmowy? Przecież to film kręcony tak sama metodą, jakbys kręcił swoją grę programem FRAPS. Poprostu film pokazuje przejście Gothic 1. Myślałeś, że to zekranizowana pierwsza część gry? Lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 23:40, Respev- napisał:

Sorry za OT, ale dlaczego szkoda ze darmowy? Przecież to film kręcony tak sama metodą, jakbys
kręcił swoją grę programem FRAPS. Poprostu film pokazuje przejście Gothic 1. Myślałeś, że to
zekranizowana pierwsza część gry? Lol...

Przecież szycha666 nie napisał, że szkoda że jest darmowy, tylko że to jest dziwne. Koniec Off Topu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że dają do tego "Premiere" czy co to za gazeta w tej reklamie, soundtrack? Lekka przesada, przynajmniej na początku ST powinien być zarezerwowany tylko dla EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 09:54, krystek13 napisał:

A nasz Bezimienny bedzie w 3 czesci ??

Oczywiście, że będzie. Główny bohater się nie zmienia. Może się jednak zdarzyć, że Bezimienny straci kucyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 09:58, krystek13 napisał:

oh nareszczie dobre wesci .... na innym forum mowili ze go nie bedzie

Mówiłem Ci już, że bedzie w temacie o Gothicu 2, więc po co się pytasz drugi raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 10:04, krystek13 napisał:

i tak musze se podkrecic kompa :P mam za slaby komp ... :P

Gościu przestań wreszcie spamować. Przecież mógłbyś napisać w jedym poście, że czytałeś co innego w gazecie i że musisz podkręcić kompa. A nie Ty piszesz dwa posty z rzędu. I tak Ci się to do statystyk nie zaliczy bo dwa posty z rzędu są liczone jako jeden. Polecam przeczytać regulamin: http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 10:18, krystek13 napisał:

dobra juz nie bede

Omg, przestań -,-

BTW. Czytałeś w gazecie? Ciekawe, przeczytałbyś podstawowe info. Z przed ilu lat była ta gazeta? 3? ;d

@knopfler - to mój błąd myślowy, chciałem napisać coś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować