Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2006 o 18:46, bleeee.e napisał:

Nie musisz miec premium account, tam nizej jest Kostenloser
Download


No i co dalej? Jak daje na ten obrazek to zrywa polonczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bede musiał grac na minimum :/

za chwile się ściągnie ten filmik mam nadzieje że gra na minimal nie będzie przypominała tej z Gothic 1 :P a nawet jeśli to spox w końcu tu o gre chodzi a nie grafe :P oraz żeby płynnie chodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 18:49, szycha666 napisał:

No i co dalej? Jak daje na ten obrazek to zrywa polonczenie

ja ten filmik ściągam przez GetRight kliknołem "download" i odrazu zaczoł go ściągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 18:52, Isar napisał:

> No i co dalej? Jak daje na ten obrazek to zrywa polonczenie
ja ten filmik ściągam przez GetRight kliknołem "download" i odrazu zaczoł go ściągać


dobra jakos mi idzie 15 kb- zalosne pewnie przeciazony serv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok juz idzie 40 kb
mam pytanie czy wyjdzie ten film w wersji polskiej lub angielskiej i fajnie jakby byly napisy :D
Gothic - Der Film

i oglondal go ktos? jest darmowy to dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z max na minimal... Ale nawet na minimal wygląda nawet nieźle... jak ktoś widział Obliviona na minimalnych, a nawet wyższych, tylko bez trawy to wie o co chodzi - textury... widać je jakby ktoś nożem skroił wykładzinę i położył, a tu elegancko... Ten filmik mnie podbudował, martwiłem się, że będzie tak jak z Obkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK filmik obejrzony :D

Według mnie to był jeden z najciekawszych filmów który oglądałem o Gothic 3 :P Jestem zadowolony, że można zmieniać dużo ustawień graficznych w Gothic 3 (przynajmiej jest ich wiecej od Obliviona :/). Zwłaszcza jestem zadowolony z tego że mozna wyłączyć trawe, bo ona jest strasznie pamięciorzerna oraz cienie (ale to było oczywiste) :/ myśle że jakoś dopasuje ustawienia graficzne aby mi Gothic 3 chodził z 30 fps na sek :D

A teraz z innej beczki :P
Myśle że info o PL EK i o premierze... podadzą w przyszłym tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>myśle że info o PL EK i o premierze... podadzą w przyszłym tygodniu :D
A ja już nic nie myślę... Myślałem, że info będzie tak jak już zapowiadali, potem myślałem że będzie jutro i jutro i jutro... itd. Teraz tylko mam nadzieje, że jak najprędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, prawie sie nic nie zmienia miedzy mim i max oprocz zasiegu widzenia, w Oblivinoie grafika była lepsza ale tu jest niewiem czemu taka bardzeij klimatyczna! I widac ze to stara wersja bo jest ten efekt tłoczenia, ktory nawet mi sie podoba ale ajk sie teraz wlonczy max to bedzie widac all bez efektu tloczenia! I nierozumie dlaczego kusza wchodzi w tarcze i miecz duzy bug! I wyjasni mi ktos o co chodzi ze nosza all bronie na plecach a nie w pochwie jak to bylo w poprzednich czesciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły ten filmik :)

Hmm...jesli to silnik morka, choćby nawet przerobiony, to pewnie bedzie można zrobić własne optymalizacje w .ini :D A wtedy Ultra High i jazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 19:29, Lone Wolf napisał:

Niezły ten filmik :)

Hmm...jesli to silnik morka, choćby nawet przerobiony, to pewnie bedzie można zrobić własne
optymalizacje w .ini :D A wtedy Ultra High i jazda :)


To silnik Obliviona ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smiesza mnie ci, ktorzy twierdza, ze Oblivion ma lepsza grafike niz Gothic, pewnie twierdza to ci, ktorzy naogladali sie super fotorealistycznych screenow z Obka a prawda jest taka, ze grafika G3 jest lepsza od tej z Obliviona, przynajmniej mi sie bardziej podoba, a przykladem niech bedzie WODA! Noo ludzie, trzeba niedowidziec, zeby napisac, ze woda w Obku jest lepsza niz ta w G3, ja gralem w Obliviona na MAX detalach wiec wiem co pisze.

Byle tylko wymagania nie byly takie straszne bo nawet nowa karta graficzna mi nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 20:00, LordJuve napisał:

Smiesza mnie ci, ktorzy twierdza, ze Oblivion ma lepsza grafike niz Gothic, pewnie twierdza
to ci, ktorzy naogladali sie super fotorealistycznych screenow z Obka a prawda jest taka, ze
grafika G3 jest lepsza od tej z Obliviona, przynajmniej mi sie bardziej podoba, a przykladem
niech bedzie WODA! Noo ludzie, trzeba niedowidziec, zeby napisac, ze woda w Obku jest lepsza
niz ta w G3, ja gralem w Obliviona na MAX detalach wiec wiem co pisze.

Byle tylko wymagania nie byly takie straszne bo nawet nowa karta graficzna mi nie pomoze...


Dla mnie równie dobrze mogliby zrobić Gothica 3 na silniku Gothica 2, ważne żeby klimat został zachowany... Grafika naprawde mnie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 20:07, Konrad512 napisał:

Dla mnie równie dobrze mogliby zrobić Gothica 3 na silniku Gothica 2, ważne żeby klimat został
zachowany... Grafika naprawde mnie nie obchodzi.


Raczej dobrze, że nie zrobili na starym silniku Gothic :P Bo wtedy połowa fanów (jak nie więcej xD ) by se nie pograła
(mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi :P, ale nawet jak nie... - popatrzcie wymagania G1 a G2 i skok graficzny :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 20:00, LordJuve napisał:

Smiesza mnie ci, ktorzy twierdza, ze Oblivion ma lepsza grafike niz Gothic, pewnie twierdza
to ci, ktorzy naogladali sie super fotorealistycznych screenow z Obka a prawda jest taka, ze
grafika G3 jest lepsza od tej z Obliviona, przynajmniej mi sie bardziej podoba, a przykladem
niech bedzie WODA! Noo ludzie, trzeba niedowidziec, zeby napisac, ze woda w Obku jest lepsza
niz ta w G3, ja gralem w Obliviona na MAX detalach wiec wiem co pisze.

Byle tylko wymagania nie byly takie straszne bo nawet nowa karta graficzna mi nie pomoze...


ehh badz choc raz szczery woda to nie wszystko w okbu kazdy lisc jest lisowany pojedynczo! jestem wiekszym fanem serii gothic o wiele! ale mi sie grafa bardzeij podoba w gothic niz w oblivionie! jest bardziej klimatyczna ale dokladniejsza jest w obku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko w jakiej grał rozdzilczosci i co ważnijesze nie wiem dlaczego odniosłem wrażenie ze na max chodziło mu lepiej niż na min ;] (pewnie związane to było z ponownym wczytaniuem wszystkich tekstur i modeli do pamieci) ale co tam gra a w szczególnosci woda wygląda genialnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche przesadzacie gra na minimalnych ustawieniach wyglada podobnie do G2 i da sie w nia grac - jak ktos nie ma kasy na nowy sprzet to poprostu pogra w G3 z grafika z G2 ( no troche lepsza plus kilka ciekawych graficznych rozwiazan ) w grze napewno duza role odgrywa grafika ale jak ktos nie ma na sprzet to pogodzi sie z utrata tej bajecznie wygladajacej wody i roslinnosci oraz z tymi widokami - ale za to pogra w G3 a to liczy sie najbardziej
mi osobiscie bardzo podoba sie roslinnosc i woda w grze ale jak wiadomo to jest tylko na najwyzdzych detalach - moze uda mi sie pograc i poogladac te slicze widoki ale jak nie uda to trudno :)
pozostaje nam czekac ( dokupic ramu ), uruchomic gre na walsnym sprzecie i sprawdzic jak nam pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować