Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 12:28, Darko82 napisał:

A juz sadzilem ze gra bedzie jutro. Nie rozumiem czemu pisza 2 dni przed premiera jesli nie
dotrzymuja slowa.


Bo weź pod uwagę Ś W I Ę T O ... geez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlaczego cdp nie zmieni kontrachenta na DHL, oni raz mi dostarczyli przesyłke w nocy, masterlink to takie delikatnie mówiąć cioty, mieli mi raz w piątek dostarczyć a koleś mi przywiózł w poniedziałek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie pierwsze wrażenia z Gothica 3? Ja od niedawna gram, a czasu mam mało, więc do tej pory jeszcze mało co się nagrałem, ale pierwsze wrażenie pozytywne :). Ciekawe czy pobije Obka, ma spore szanse ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 14:19, el-coyote napisał:

Jakie macie pierwsze wrażenia z Gothica 3? Ja od niedawna gram, a czasu mam mało, więc do tej
pory jeszcze mało co się nagrałem, ale pierwsze wrażenie pozytywne :). Ciekawe czy pobije Obka,
ma spore szanse ;).


Hmm wiekszosc stąd jeszcze czeka na PL wersje. Wrazenia podamy ci prawdopodobnie dopiero po 2 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 14:24, qbba88 napisał:

Hmm wiekszosc stąd jeszcze czeka na PL wersje. Wrazenia podamy ci prawdopodobnie dopiero po
2 listopada

Ja mam angielską wersję, wcale nie gorsza. Szczególnie podoba mi się głos Bezimiennego ;). Ale ciężko też jednoznacznie stwierdzić, czy jest lepsza. Polskie spolszczenia Gothica były na wielkim poziomie, ale nigdy nie lubiłem spolszczeń, więc nie roztrzygnę tego :). Milego czekania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! UWAGA! UWAGA! WAZNE! WAZNE!

Dzownie do cdp i pytam jakie benda blendy naprawione pomimo pierwszego patcha dowiaduje sie ze w grze juz bedzie 2 PATCH!!! Wiec dostaniemy wersje z 2 patchem! Spoko i jeszcze to dobrze zrobia i wogle wypas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2006 o 14:42, DC666 napisał:

Dzownie do cdp i pytam jakie benda blendy naprawione pomimo pierwszego patcha dowiaduje
sie ze w grze juz bedzie 2 PATCH!!! Wiec dostaniemy wersje z 2 patchem!


No nareszcie! Mam nadzieje, że to prawda i nie ściemniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mieli nie wyjawiać niespodzianek, phi :-)
Myślę jednak, że dostaniemy + coś, bo Mike na pewno nie wychwalałby tak 2 patcha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wiec co do wersji nie mamy sie juz czego bac. Teraz pozostaje nam czekac. Wg mnie gre dostaniemy prawie napewno w czwartek. Mozna to w pewnym sensie wywnioskowac z jednego z postów Mike. Pisał ze na początku tygodnia wyjawią jakies niespodzianki. Wiec jaki by miało sens wyjawnianie niespodzianek w ten dzien co ludzie podostają gry(bo jakos dzis jeszcze zadnego info nie ma) albo w dzien przed?? Dadzą na poczatku tygodnia bo wiedzą ze gra dojdzie do nas dopiero w czwartek. Oczywiscie miło by było pograc w G3 1 listopada(wolne) ale chyba przyjdzie nam poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 12:28, Darko82 napisał:

A juz sadzilem ze gra bedzie jutro. Nie rozumiem czemu pisza 2 dni przed premiera jesli nie
dotrzymuja slowa.


Po prostu CDP ma ustalone dla wszystkich pre-orderów, że będą 2 dni przed premierą, ale po prostu w tym wypadku przeszkodziło święto. To tylko zbieg okoliczności, a przecież CDP nie ma na to wpływu, a zmieniać daty wysłania nie trzeba, jeden dzień cię nie zbawi. Poza tym im dłużej czekasz tym większa radocha z otrzymanej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 15:11, pinu? napisał:

Witam czy wie ktos jak dostac sie do tego miasta tam gdzie jest krol Rhobar bo ja nie moge
bo mi przeszkadza ta bariera?? Prosze o odpowiedz


A kto ma ci to powiedzieć skoro mało kto grał w Gothica 3 ? :D Poczekaj, może ktoś z tych co już grali ci powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 14:42, DC666 napisał:

UWAGA! UWAGA! UWAGA! WAZNE! WAZNE!

Dzownie do cdp i pytam jakie benda blendy naprawione pomimo pierwszego patcha dowiaduje
sie ze w grze juz bedzie 2 PATCH!!! Wiec dostaniemy wersje z 2 patchem! Spoko i jeszcze to
dobrze zrobia i wogle wypas!



byłoby extra, tylko oby to nie była ściema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 15:22, radess napisał:

> UWAGA! UWAGA! UWAGA! WAZNE! WAZNE!
>
> Dzownie do cdp i pytam jakie benda blendy naprawione pomimo pierwszego patcha dowiaduje

> sie ze w grze juz bedzie 2 PATCH!!! Wiec dostaniemy wersje z 2 patchem! Spoko i jeszcze
to
> dobrze zrobia i wogle wypas!



byłoby extra, tylko oby to nie była ściema :)


Jak niewierzysz to tez zadzwon i zapytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 15:16, Toomasi napisał:

Po prostu CDP ma ustalone dla wszystkich pre-orderów, że będą 2 dni przed premierą, ale po
prostu w tym wypadku przeszkodziło święto.

np. ja jestem w stanie im to wybaczyć. nie mogę zrozumieć tylko jednego - jakim cudem nikt z pracowników nie zauważył tego odpowiednio wcześniej. przecież 1 listopada to nie jakieś pierwsze lepsze święto w kalendarzu.
poza tym - jeżeli rzeczywiście przyjdzie 2 to nie widzę problemu, w końcu to też przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować