Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 22:37, Kitket napisał:

Ja też tu mieszkam i liczę na szybkość Mastera...


Hmm cos w tym jest, tez jestem z Opola i nigdy nie mialem powodow do narzekania na Masterlinka, zawsze punktualnie i w ogole dzwonia zawsze z pytaniem na jaka godzinke paczke dowiesc ;-P

---> Aroslaw, paczka na 99% przyjdzie dopiero w CZWARTEK 2.11.2006, bo watpie zeby CDP wyslal wszystkie G3 albo chciaz samo EK dzis w nocy (wtedy bylby ten 1% ze paczka przyjdzie jutro popoludniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 22:42, Aroslaw napisał:

A i ja też zamawiałem EK! Sorry ze dwa posty pod jednym ale nie widzialem jak tamten zedytować
:)

no nie da sie zedytowac niestety...niewiadomo dlaczego:/

boshe kiedy ten czwartek nadejdzie :/ :( zara sie powiesze czy cos
mam nadzieje ze mu dobry numer dalem bo jak nie to...ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

No ja mieszkam 75 km od Warszawy. Zamawiałem EK i będę czekać. Tylko zastanawiam się czy siedzieć jutro i czkeać na kuriera, czy poczekać do czwartku, ewentualnie do piątku.
Z tego co wcześniej pisałem i dostałem odp. mimo tego, że CDP w stronie zamówienia GothicIII planowana wysyłka to 31.10.2006 to raczej jutro nie dostane?
A co do statusów zamówień, to jak zamawiałem FM2007 zmienił mi się na wysłane 2 godziny przed otrzymaniem paczki w domu. Więc jutro rano jeszcze sprawdze status, a jak co pójde do szłoky i tyle. Może stary odbierze.

Więc tych co są na tym forum najbardziej zoorientowani! Dostane jutro paczkę czy nie? Może ktoś CDP to czyta i udzieli mi informacji :) Jak co przypominam zamawiałem EK!

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 23:04, Aroslaw napisał:

Więc tych co są na tym forum najbardziej zoorientowani! Dostane jutro paczkę czy nie? Może
ktoś CDP to czyta i udzieli mi informacji :) Jak co przypominam zamawiałem EK!


Radzę ci się nastawić na czwartek:) jutro na 95% nie dostaniesz paczki:)

Ps. Miłego czekania do czwartku:) jak my wszyscy;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra na wszelki wypadek powierzę moje kieszonkowe ojcu i jak kurier przyjdzie, czy nie przyjdzie to mu zapłaci lub nie zapłaci. Tak czy inaczej czekamy już na czwartek!

Dzięki wszystkim, którzy udzielili mi informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 23:07, Stwór napisał:

Radzę ci się nastawić na czwartek:) jutro na 95% nie dostaniesz paczki:)

Ps. Miłego czekania do czwartku:) jak my wszyscy;-D

Zgadzam sie w czwartek dostana wszyscy albo prawie wszyscy w gre wchodzi tez piontek albo poniedzalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 23:14, Gabryiel napisał:

Zgadzam sie w czwartek dostana wszyscy albo prawie wszyscy w gre wchodzi tez piontek albo poniedzalek


Dokładnie trzeba przyjąc że po prostu paczuszki z Gothic-iem będą przychodzić od czwartku:) Tyle czekali to i 3 dni poczekają:) gra nam nie ucieknie i tak w nię zagramy, a jak to się stanie 1 dzień później to krzywda nam sie nie stanie:) Chocwiadomo że milej dostać w czwartek niż piątek lub poniedziałek:) Ale i tak na koncu skończymy pisząc razem tutaj na forum wymieniając nasze opinie, pomagając sobie itp:) Tu zamówiliśmy gry i tu skończymy;-D

Aroslaw<---- Noł problemos amigo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 22:40, IMPERATOR1990 napisał:

Dzęki ale ja juz mam Gothic 3
i szukam spolszczenia do angielskiej wersji


Ile płaciłeś za sprowadzenie G3 do Polski ? I skąd zamówiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:06, Mr Black napisał:

W najnowszym CDA będzie recenzja Gothica 3. Powinien dostać dosyć wysoka ocene, a na pewno
zostanie mu przyznany znaczek jakości. Można to wywnioskować oglądając reklamówkę nowego CDA:
http://cdaction.pl/zasoby/1/rekcda1206.rar


Będzie plakat G3 :D Pewnie nie taki duży, ale będzie się ładnie prezentował obok mapy na ścianie :>

Oj Gothicowa ofensywa się zaczyna, byle tylko był czas na granie.... i po co trzeba chodzić do pracy? :( Czas to tylko zabiera a zarobione piniądze, to przydają się tylko na prąd do grania w G3 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2006 o 00:19, Vangel napisał:

Będzie plakat G3 :D Pewnie nie taki duży, ale będzie się ładnie prezentował obok mapy na ścianie
:>

Plakat będzie formatu A1 - tak podał Smuggler na forum CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, gdzie mogę sprawdzić stan przesyłki, bo w karcie zamówień pokazane że jeszcze nie wysłali i nie wiem czy to błąd, czy już wysłali, ale nie zmienili. Chciałbym sprawdzić na stronie masterlinka gdzie się znajduje mój egzemplarz G3 EK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyślą, to samo się zmieni, żadnego błędu nie będzie ;-) Po nadaniu paczki zostanie podany numer przesyłki, dzięki któremu będziesz mógł sprawdzić stan przesyłki na stronie masterlinku. Widocznie G3 EK jest jeszcze u CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 09:48, Ufo2 napisał:

Mam pytanie, gdzie mogę sprawdzić stan przesyłki, bo w karcie zamówień pokazane że jeszcze
nie wysłali i nie wiem czy to błąd, czy już wysłali, ale nie zmienili. Chciałbym sprawdzić
na stronie masterlinka gdzie się znajduje mój egzemplarz G3 EK ;)


Jeszcze nie wysłali ;(
Jak wyślą powinieneś dostać maila z numerem paczki czy wysyłki jakoś tak ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 09:48, Ufo2 napisał:

Mam pytanie, gdzie mogę sprawdzić stan przesyłki, bo w karcie zamówień pokazane że jeszcze
nie wysłali i nie wiem czy to błąd, czy już wysłali, ale nie zmienili. Chciałbym sprawdzić
na stronie masterlinka gdzie się znajduje mój egzemplarz G3 EK ;)

Wlasnie niemozna sprawdzic stanu paczki dopuki nie podadza num.identyfikacyjnego tejze paczki:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować