Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 16:28, wilku-pl napisał:

Nie słuchaj ich i miej własny rozum. Akurat gothic 3 mi sie bardzo podoba i polecam go każdemu.


Mam takie pytanie . Czy da sie podmieniac dzwieki/ muzyke w katalogu ? Tak na wszelki wypadek jakby mi sie jakis dzwiek nie podobal. Moglbys sprawdzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 16:32, Darko82 napisał:


> Nie słuchaj ich i miej własny rozum. Akurat gothic 3 mi sie bardzo podoba i polecam go
każdemu.

Mam takie pytanie . Czy da sie podmieniac dzwieki/ muzyke w katalogu ? Tak na wszelki wypadek
jakby mi sie jakis dzwiek nie podobal. Moglbys sprawdzic ?


No chyba sie raczej nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 16:53, DC666 napisał:

Heh własnie ze to niej est na słąbsze kompy tylko te co maja 1,5/2 gb ram


Ale dalej jest mowa o tym co zrobić, jeżeli ktoś ma słaby komputer, trzeba doczytać wszystko po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę przesadzacie z tym "prawdziwym fanem Gothica"
ja np. zamówiłem grę G3 w czerwcu a wczoraj musiałem anulować zamówienie EK bo nie mam kasy na gręi kupię ja pewnie za kilka miesięcy - i co? to oznacza że nie jestem fanem Gothica bo grę kupie później?
każdy kto tu wchodzi jest fanem Gothica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mike pisał cos o podpisujacej osobie karty do EK, ja mysle, ze mogłbyc to Robert Gawlinski, wiecie, takie autografy trzaskal posiadaczom EK. Co o tym myslicie?

Jesli ktos juz tak pisał to przepraszam, ale nie przegladałem tematu ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest według mnie beznadziejne. Co raz więcej osób tutaj mówi, że jeżeli kupisz gothica nawet jak nie masz kasy - jesteś fanem - nie to nie. Ja np jestem fanem caluteńkiej serii Gothica, a Noc Kruka kupiłem bardzo, bardzo niedawno. Po prostu - jedni mają pieniążki drudzy nie.

Co do podpisów, ja jednak podejrzewam, że autografy składa pan podkładający głos pod głównego bohatera :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z moim poprzednikiem. Niezawsze miałem Gothica odrazu - czasem czekałem na finanse dość długo. Ale teraz trafiłem w dobry moment i dzielą mnie tylko 3 dni od otrzymania przesyłki...
Specjalnie dla tej gry zmodernizowałem komputer... ====> AMD Athlon 4800+ AM2, Connect3d Radeon X1950XTX 512 MB DDR 4 no i 2 GB RAM DDR2 Corsair Dual Channel :) Powinno pójść na max detalach.

Patrzę wciąż na licznik strony głównej gram.pl i marzy mi się liczba: 00 dni 00 godzin 00 minut 00 sekund... :) na liczniku Gothica.

Pozdrawiam wszystkich fanów tej cudownej gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, znam paru graczy, u których ta gra chodziła z niewielkimi ścinkami, ale musieli ustawić wszystkie opcje graficzne na LOW ( chyba, że reszta sprzętu jest typu 7600 GT i procesor 4000+ ) i poobcinać jakość pliku ini. Powiem jedno - będzie ciężko, ale jest szansa na jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 18:18, Inssajdor napisał:

DZIĘKI Z APOZDROWIENIA RON88ALDO I RÓWNIEŻ POZDRAWIAM I MAM PYTANIE CZY GIII PÓJDZIE NA 512DDR


A to takie trudne popatrzeć do wymagań minimalnych? A tak serio to ludzie sie skarżą, że na 512 nawet ze świetną resztą sprzętu im sie tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 18:08, ron88ald napisał:

Zgadzam się z moim poprzednikiem. Niezawsze miałem Gothica odrazu - czasem czekałem na finanse
dość długo. Ale teraz trafiłem w dobry moment i dzielą mnie tylko 3 dni od otrzymania przesyłki...
Specjalnie dla tej gry zmodernizowałem komputer... ====> AMD Athlon 4800+ AM2, Connect3d
Radeon X1950XTX 512 MB DDR 4 no i 2 GB RAM DDR2 Corsair Dual Channel :) Powinno pójść na max
detalach.

Patrzę wciąż na licznik strony głównej gram.pl i marzy mi się liczba: 00 dni 00 godzin 00 minut
00 sekund... :) na liczniku Gothica.

Pozdrawiam wszystkich fanów tej cudownej gry!


No ja dokupilem specjalnie 512 ram bo chcialem 1gb ale zdrozaly o 200 zl:/ wiec...ale sadze ze na moim tez pojdzie na maxa-oby ale ty rzeczywiscie sobie kompa na pare miechow odwaliles pracujesz gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem, od rana tak jest, nie mam pojęcia co się z tym stało. Albo może ludzie tak na to czatują że strona pada i przekierowuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:12, TTBoS napisał:

ej nie wie co sie stało że po nacisnieciu w sklepie na G3 EK wywala na gł. strone skelpu ??

Dlatego że już edycji kolekcjonerskiej nie da się kupić w gram.pl... bo się skończyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować