Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 21:48, Dizi napisał:

Myślisz że wysłanie 1500 paczek to pikuś...

Żeby tylko 1500 paczek... na pewno jest ich o wiele wiele więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:48, Dizi napisał:

Myślisz że wysłanie 1500 paczek to pikuś... muszą rozłożyć to na minimum dwa dni a jeszcze
prócz Gothica muszą dostarczyć inne gry... ech brak słów do osób z takim podejściem jak Ty
:/

Ale wiesz profesjonalne podejscie to: mierz sily na zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak CD-P ma problemy,to niech se dodatkowych pracownikow

Dnia 31.10.2006 o 21:49, Xar91 napisał:

zatrudni lub zacznie sie brac do roboty wczesneij,a nie odbijac to na nas-graczach!!!


powtórze sie jeszcze raz. a czy to nasz problem??To oni złmali w takim układzie umowe,to ich na chama nawet do sądu by można było podać.pozatym wysyłanie 2(robocze) dni przed premierą,no nie??dlatego czekam do czwartku rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy uważają się za niedoszłych złodzieji ciężko zrobionego produktu....
Czy to jest fan? Zastanówmy się....bo aż mnie szlak trafia realy...
Mi to się w głowie nie mieści, nie mieści.... Fakt może histeryzuje ale samo piractwo to
KRADZIEŻ! A co się odwlecze to nie uciecze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:55, 0Michał0 napisał:

KRADZIEŻ!

Kradzież kradzieżą,ale chciałem zamówić normalnie,a że CD-P jest nieudolne to niemoja wina.dla mnie liczy sie gra.Nawet mógłbym PB zapłacić,byle takie oczukwńce jak CD-P niemieli z tego ani grosza,skoro tak klijenta traktują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:54, Xar91 napisał:

Jak CD-P ma problemy,to niech se dodatkowych pracownikow
> zatrudni lub zacznie sie brac do roboty wczesneij,a nie odbijac to na nas-graczach!!!


powtórze sie jeszcze raz. a czy to nasz problem??To oni złmali w takim układzie umowe,to ich
na chama nawet do sądu by można było podać.pozatym wysyłanie 2(robocze) dni przed premierą,no
nie??dlatego czekam do czwartku rano.



Człowieku zbastuj. Wszyscy znamy już twoje zdanie i nie musisz się powtarzać.
Ps. Popracuj nad ortografią bo widzę, że masz ogromne braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OJ ludzie ludzie, mnie TRS2006 wysłali też jeden dzień po premierze.... jakoś nie płakałem, rozumiem że niektórzy są uzależnienie ale błagam dajcie na luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozbrajają ci co otwarcie piszą na necie ze mają pirata lub ze bedą miec. Rozumiem ze nie kazdego stac, ale podsumuje to tak jak pewien policjant po pewnej sprawie na meczu. Nie miałes kasy na bilet to trzeba było nie isc a nie próbowac to ominąc. Tak samo mozna powiedziec o tym. Nie masz kasy to nie grasz. Tak czy siak gra komputerowa to dobro luksusowe a nie cos co kazdy musi miec. Pół Polski żyje bez komputerów i nie narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:59, Dizi napisał:

OJ ludzie ludzie, mnie TRS2006 wysłali też jeden dzień po premierze.... jakoś nie płakałem,
rozumiem że niektórzy są uzależnienie ale błagam dajcie na luz...

Mam nadzieje że nie masz mnie na myśli, Xar sorry nie zrozum mnie źle ale
pomyśl sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:42, muchy-polatuchy napisał:


> No to powodzenia w zbugowana gre i obys cos zrozumial po nemiecku czy tam angielsku
Tak szczegolnie jak zanim dostaniemy oryginala to juz bedzie PL wersja do pobrania... to dopiero
by mnie rozwscieczylo.


Prawie nigdy nie ma Pl wersji gry do pobrania..no nigdy! Tylko us wersja i niemiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 15 lat. Z pewnością masz rodzinę i jesteś fanem serii Gothic. Ale żeby na G3 nie móc zaczekać kolejnych 24 godzin, gdy czekałeś na niego 3 lata? Rozumiem, emocje, wow, wow. Ale człowieku, uspokój się, bo ta sytuacja może odwrócić się przeciwko Tobie. Pisząc takie posty pokazujesz tylko swój poziom - nie ma firmy idealnej i nawet w niemczech były problemy z wysyłką G3. Zobaczysz, jak Ci będzie głupio, gdy będziesz dziękował CDP za G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt,jeszcze czwartku niema.Wy jesteście happy,bo macie gire zapewnioną,a postawcie sie na moim miejscu??Wszyscy graja,a zamuwili 5 dni wczesniej,a ja od 2 miechów z zamówieniem i kasą czekama tu taki wałem...Prawo wolnego rynku,trzeba sie dostosować do konsumentów albo sie wypada,jak myślicie,czemu jest tyle pirackich wersji??z powodu wydawców i producentów.Dobrze,że chociaż w pełni po polsku wydają...

Swoją drogą,ciekaw jestem,czy w tym miescie co zaczynamy mozna sie od razu przyłączyć do orków i np.wybić wszystkich ludzio,czy niema takiej opcji "(...)TY powrócisz,ale niezaznasz spokoju(...)"-Abuidin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:59, qbba88 napisał:

Mnie rozbrajają ci co otwarcie piszą na necie ze mają pirata lub ze bedą miec. Rozumiem ze
nie kazdego stac, ale podsumuje to tak jak pewien policjant po pewnej sprawie na meczu. Nie
miałes kasy na bilet to trzeba było nie isc a nie próbowac to ominąc. Tak samo mozna powiedziec
o tym. Nie masz kasy to nie grasz. Tak czy siak gra komputerowa to dobro luksusowe a nie cos
co kazdy musi miec. Pół Polski żyje bez komputerów i nie narzekają.

Napisze krótko, masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:44, Xar91 napisał:

> No to powodzenia w zbugowana gre i obys cos zrozumial po nemiecku czy tam angielsku

Dzieki, filmy ogladam po angielsku i czasem se zagram w gre ang to jakos dam rade,a po niemicku
to ewnetualne poprosze kogos o przetłumaczenie i tyle.pozatym u nas sobie tez mozna bez problemu
załatwić pirata za 20 po polsku,wiec nieprzesadzaj.poprostu uwam,ze to jest olewanie klijenta,wysyłanie
tym co zamówili wczesniej,a tym,co zamowili poczta wczesniej,to beda wysyłali puźniej,pozatym
patrzyłem z rana,3 razy w południe i teraz oc chwilke stronke akualizuje.


A no to kupuj pirata gdzies to mam! I po co nam to mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 22:02, 0Michał0 napisał:

Mam nadzieje że nie masz mnie na myśli, Xar sorry nie zrozum mnie źle ale
pomyśl sam...

Wybacz,jeśli Cię uraziłem...Czasem poprostu firmy powinny bardziej dbać o klientów :-) .Wielkie pozrowienia dla tego pana co mi powiedział,jak sie ten wyraz pisze,bo bym dalej pisał klijentów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie gry, czy to bedzie tak jak w 1 i 2 ze czeba sie do kogos przylaczyc np bende orkiem to nie zrobie zad dla czlowieka lasu? bo ktos tu pisal ze mozna za jednym przejsciem zrobic wszystko co nie bylo mozliwe w poprzednich czesciach a mi sie wlasnie to podobalo ze jak bylem magime nie moglem robic zad dla paladyna i mam nadzieje ze tutuaj tez tak bedzie i ze gre przejde z 20 razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 22:03, DC666 napisał:

Prawie nigdy nie ma Pl wersji gry do pobrania..no nigdy! Tylko us wersja i niemiecka

No cos Ty... kilka dni po premierze polskiej i sphinx wydaje relki np CoH szybciutko wyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:59, qbba88 napisał:

Pół Polski żyje bez komputerów i nie narzekają.

Pół Polski ma powyżej 40 lat... Ja się nie dziwię, że tak ktoś może przeżywać, ja też nie byłbym zadowolony, co prawda za nic nie chciałbym pirata, szczególnie tej gry ale każdy ma prawo do swojego zdania...

@Xar91 Wierz mi, rozumiem cię, i wnioskuję, że jesteś porywczy, delikatnie rzecz ujmując, ale opanuj się, bo może wysłali już,ale nikt nie wpisał tego do systemu komputerowego... Ja też nie lubię jak ktoś mnie robi w jajco, ale nie musisz od razu grozić piratem, bo dobrze wiesz, że się nie opłaca brać pirata, potem poprawki nie wchodzą i takie tam inne... Weź głęboki wdech, i się herbatki z melisy napij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować