Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2006 o 11:43, shrekinator napisał:

No to gierka zapowiada się wyśmienicie , niewiem czemu ale oglądając e screny miałem wrażenie
ze klimat jest z gothica 1

Bo właśnie klimat ma być z 1:) Tak gdzieś czytałem.
Wczoraj na stronie czytałem że niemiecka wersja ma wyjść za 62 dni?!
a angielska 6 maja!
Wątpie żeby to była prawda ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe - mi też dziś skoczyło ciśnienie jak wszedłem na rpgdot.com...a tam dwie pozycje o G 3...:)
/widziałem, że jeszcze przed końcem stycznia coś rzucą na żer fanom...;) /

---->>hunter22

- skąd Waść wziął tę mapę? Oj, coś ostatnio się zaniedbałem w grzebaniu w zachodnich serwisach...widziałem już mapę Gothic 3, ale w takiej wersji jeszcze nie...thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze takie pytanie jak myslicie czy moj extra sprzecior to udzwignie?:P:P
SEMPRON 64 2600+
RADEONX700 256-128
512 DDR RAM(PLANUJE ZAKUP KOLEJNYCH 512)
ale gram powinna smigac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeeee to najnowsza i prawdziwa mapa do gothic 8 gra sie bedzie toczyc w swiecie polCHa gdzie panuje bieda i sa poj*** politycy ale ludzie ktorzy maja neta sa zaj*** spox oto mapa pozdrawiam tylko tak sie nia nie fascynujcie
(sam wykonalem) moge rowniez zrobic screeny jak chceci chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 16:07, aRtuRPG napisał:

a i jeszcze takie pytanie jak myslicie czy moj extra sprzecior to udzwignie?:P:P
SEMPRON 64 2600+
RADEONX700 256-128
512 DDR RAM(PLANUJE ZAKUP KOLEJNYCH 512)
ale gram powinna smigac

chyba powinno wystarczyc ale kto wie-świat ma być strasznie wielki(więc trochę pamięci się przyda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 16:06, verbum napisał:

- skąd Waść wziął tę mapę? Oj, coś ostatnio się zaniedbałem w grzebaniu w zachodnich serwisach...widziałem
już mapę Gothic 3, ale w takiej wersji jeszcze nie...thx


Powiem szczerze, nie wiem z jakiej stronki ona jest, kiedyś powstał jakiś temat tu na forum i jego autor zamieścił w nim tę mapkę, a że temat upadł mapka poszła w zapomnienie, ja tylko wrzuciłem ją w odpowiedni topic. To tylko wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ja dalem prawdziwa mapke teraz mam screeny najnowszej generacji do gothic 4 PL (lewa reka luk) (prawa miecz) wypas bedzie no nie? gra ma mbyc tylko po 4 zl bedzie tryb multi i signel jak chcecie wszelkie parwa zastrzezone! to moje screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 16:16, aRtuRPG napisał:

ej ja dalem prawdziwa mapke teraz mam screeny najnowszej generacji do gothic 4 PL (lewa reka
luk) (prawa miecz) wypas bedzie no nie? gra ma mbyc tylko po 4 zl bedzie tryb multi i signel
jak chcecie wszelkie parwa zastrzezone! to moje screeny


Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia czy pokazania, to nie pisz wcale (to moja rada, zapamiętaj ją lepiej...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie to miało okrutne wymagania sprzętowe :/

Słownictwo i traktowanie innych u Ciebie leży niestety. Długo tu pewnie nie zawitasz, to nie forum Onetu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 16:05, aRtuRPG napisał:

nieboj sie wyjscia angielskiej wersji bo moge sie mylic ale poprzednie czesci wyszlo(angielskie)
duzo poznij niz polska


- amerykańska wersja NK wyszła dopiero zeszłej jesieni (gdy polska i inne europejskie w lutym), w przypadku Gothic 3 planują angielsko-europejską wersję wydać równolegle z premierą niemiecką, a inne tak szybko jak się da...ale o maju to raczej nie ma co marzyć - czerwiec lipiec prędzej (premiera), czyli polska wersja pod koniec lipca, sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować