Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2006 o 19:43, nitz napisał:

@wdowiakm lubisz sie powtarzac widze :) - juz chyba taki 5ty czy 6ty post ;)


Nie lubie sie powtarzać ale mnie zmuszasz, cinus'' ma racje jesli coś sie mówi trzeba to poprzeć faktami bo wyssane z palca informacje są nic nie warte. Ty mówisz tak o wszystkim jakbys był tego na 100% pewien, jesli jesteś pewny tego co mówisz udowodnij to pokaż źródł z którego bierzesz te informacje wtedy będziemy skłonni ci uwierzyć. Nie mówie tutaj, że ja nie robie offtopiku ale ja się do tego przyznaje i proszę Ciebie w imieniu innych pisz na temat, popieraj swoje tezy dowodami wtedy będzie wszytko ok i nikt nie będzie Ci zażucał spamowania, offtopu i czepiania się. ;)) Ja narazie się nie bede odzywał dopuki nie pojawia się nowe informacje na temat Gothica 3 ;))

Przepraszam wszystkich za ten offtopic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm nie było mnie zaledwie kilka dni a temat tak się rozrósł że hoho :) Wczoraj do 3 w nocy czytałem jakieś 100 stron, przestańcie wreszcie wytykać sobie różne rzeczy bo to strasznie zniechęca do czytania, jakieś 30-40 stron tego topicu to są same naskoki na drugą osobę :)

Mi się wydaje że czar przemiany będzie miał jedynie zastosowanie na zwierzętach, nie będzie możliwa przemiana w orka tylko np w świnkę :D (no ale dinozaury to też "zwierzęta" :) )

A wiadomo może czy w G3 będą smoki? ktoś tam rzucil wcześniej o śniącym, ale smoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trolle będą. Ato też są dość duże bydlaki. Na którymśtam trailerze one są. No i znajać zycie ostatni boss będzie wielki jak wieża Xardasa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 20:34, Vicar-Padaka napisał:

no to wielka kicha z wielkim boczkiem :/ A jakieś zastępcze wielkie paskudy ? :D wiadomo coś
o tym? ^^

Dinozaury T-Rex robią wrażenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak Troll to podstawa :) lecz Troll''owi do smoka brakuje parę cm :P Mam nadzieję że ten ostatni szefu nie będzie taki jak w Oblivion''ie, w którym to podczas tego " wielkiego epickiego pojedynku" smoka z demonem zrobiłem wielkie pfff... (gardzące :]) poszedłem ukatrupić kilka szkieletów do jaskini co przyniosło mi więcej frajdy :) mówię to ponieważ twórcy gier coraz bardziej niestety idą na efekciarstwo co nie wychodzi na dobre grom ( np ten "wypasiony" slow motion na filmikach z G3... co to k.... je?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby mogły zdeptać Bezia :) idziesz idziesz i widzisz szarżującego glusia szybki unik dopadasz go przy nawrocie :) to byłoby fajne :)

Nie uważacie że w Gothicu przydałoby się więcej krwii? :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2006 o 20:53, Vicar-Padaka napisał:

Nie uważacie że w Gothicu przydałoby się więcej krwii? :)

Raczej nie. Taki hit jak Gothic nie musi zachwycać ilością krwi, bo i tak świat gry jest przepełniony przemocą i grozą.

Wystarczy mi że widać krew podczas zadawania ciosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 20:53, Vicar-Padaka napisał:

Nie uważacie że w Gothicu przydałoby się więcej krwii? :)



Nie bój sie o to, są duże szanse że "dodatkowa" krew się pojawi- gra ma przecież byc dozwolona od 16, a nie 12 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie:] nie chodziło mi o to żeby krew była głównym atutem gry, lecz brakuje mi jej przy ciachaniu bronią powinno coś "sikać" z ofiary a tu mamy same "suche "ciosy :)

Likmistrz chodzi mi raczej o możliwość odcinania poszczególnych kończyn :P No ale wtedy ograniczenie wiekowe od 21 lat by było nieuniknione a szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 21:03, Vicar-Padaka napisał:

Nie nie nie:] nie chodziło mi o to żeby krew była głównym atutem gry, lecz brakuje mi jej przy
ciachaniu bronią powinno coś "sikać" z ofiary a tu mamy same "suche "ciosy :)

Likmistrz chodzi mi raczej o możliwość odcinania poszczególnych kończyn :P No ale wtedy ograniczenie
wiekowe od 21 lat by było nieuniknione a szkoda :)


Wiesz,odcianie konczyń spraiwało by pewną trudność w kodzie gry. Zresztą gry w których jest to możliwe,można policzyć na palcach. Ja znam tylko SoF i BloodRayne. Poza tym w RPG raczej nie jest to potrzebna. Osobiście moim zdaniem psuło by to klimat gry. Gra zamieniałby się w rzeźnię przy większych pojedynkach... a nie o to w grach RPG chodzi.

Zresztą... znajdź mi jakiś RPG w którym jest taka możliwość... hmm... nie ma? no to znaczy że twórcy mieli jakieś powody by tego nie robiuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w Rune można było głowę obciąć :D no ale to się raczej do rpg nie zalicza :)

Masz rację, obcinanie kończyn mogłoby popsuć troche klimat gry, no ale znowu walka bronią białą nie jest w cale tak kolorowa, żadko ktoś zostawał w całości po takich pojedynkach :) fakt faktem krwi powinno być choć trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 21:40, bartas210 napisał:

a wiecie moze kiedy pojawi sie ktos z cdp i da jakies nowe informacje na temat tego jak idzie
tłumaczenie tekstów albo cos takiego

Tego najstarsi górale nie wiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować