Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

hmm skoro bierze udzial w dyskusji to powinien wiedziec co bylo minimalnie na 2 ostatnich stronach bo one sie zapelniaja co 15 minut ;p.....


wracajac do tematu pamietajcie, ze 100km2 to nie zawsze 100km2 plaskiej powierzchni - moze byc np.: 30 km2 gor, ktore sa bardzotrudno dostepne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 18:10, nitz napisał:

verbum czy ty jestes chory czy po prostu tak masz ?


a co Ty się tak Go czepiasz? verbum to jeden z niewielu ludzi w tym wątku który ma coś ciekawego i konkretnego do powiedzenia, wysilił się i częściowo przetłumaczył ten artykuł czego nie zauważyłem aby ktoś inny zrobił, to źle?

- przeczytaj sobie 10 ostatnich stron tam masz ten link ekhm 20 razy

ja jakoś nie zauważyłem wcześniej tego linka, więc bardzo się cieszę, że go podał, bo w tym spamie niewiele wartościowych informacji można znaleźć.
PS z ciekawości wrzuciłem tego linka do wyszukiwarki i co się okazało? - że jedyny post w którym ten link był podany to był post verbuma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 17:07, nitz napisał:

@bb fajne bajki mowisz - zlapali tego co sobie wykradl kod hl2 :> ?

Tak, został zatrzymany dawno temu już ;-)
Nitz - taaa.... ale myślę, że jak już podają ile tych terenów w km kwadratowych, to podają dane dotyczące terenu po którym się CHODZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj wszystko od 300 strony, a Ci wyjdzie w sumie 3 moze 4 strony czegos ciekawego - tutaj wkolko jest powtarzanie wszystkiego... - jak czegos nie zauwazyles to nie czytasz uwaznie ;p

@WW3PL a gory to co - powietrze ;D ? po gorach tez mozna pochodzic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 18:10, nitz napisał:

verbum czy ty jestes chory czy po prostu tak masz ? - przeczytaj sobie 10 ostatnich stron tam
masz ten link ekhm 20 razy


Po pierwsze, gdybyście nie spamowali wątku, to byłaby szansa sprawdzić, czy coś już było, po drugie licz się ze słowami - nie każdy na tym forum ma 15 lat dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 18:49, verbum napisał:

> verbum czy ty jestes chory czy po prostu tak masz ? - przeczytaj sobie 10 ostatnich stron
tam
> masz ten link ekhm 20 razy

Po pierwsze, gdybyście nie spamowali wątku, to byłaby szansa sprawdzić, czy coś już było, po
drugie licz się ze słowami - nie każdy na tym forum ma 15 lat dziecko.


a chdzi ci o to ze 15 to duz czy zamalo??
ja mam 12 i co??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Wasze kłótnie są żałosne. Ja na waszym miejscu spaliłbym się ze wstydu.....

Jestem ciekaw, czy wszystkie widoczne miejsca w grze będą w końcu do zdobycia :) Bo w poprzednich częściach irytowało, jak poraz n-ty widziałem górę, na którą nie było wstępu. Wiem, że góry zataczają granice świata gry, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 18:10, nitz napisał:

verbum czy ty jestes chory czy po prostu tak masz ? - przeczytaj sobie 10 ostatnich stron tam
masz ten link ekhm 20 razy


Dla ścisłości - nie było tego linku na tym forum, był ale do innego artykułu z gamespot, a raczej do jego tłumaczenia na gothic.phx.pl, ten link co podałem jest do zupełnie innego artykułu...

==> diablolod

Niestety domeną wieku nastoletniego jest spamowanie...- od razu zastrzegam, że nie dotyczy to wszystkich.
Mi też się z pewnie zdarzyło zaspamować, ale przynajmniej staram się tego nie robić - inaczej niż niektórzy "recydywiści" tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi Ci o np.: zadania to napewno nie bo mag bedzie mial zdeczka inne zadania niz wojownik(jako zadania klasowe)...co do ograniczania swiata to patrz na palisade w GD np.: w g1 i g2 latwo mozna ja ominac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 18:43, nitz napisał:

przeczytaj wszystko od 300 strony,


u mnie nie ma 300-ej strony, mam inna ilość postow na strone :P ale to bez znaczenia, bo śledziłem cały ten wątek od jego początku, a nawet to robiłem jeszcze na starym forum...

Dnia 04.08.2006 o 18:43, nitz napisał:

a Ci wyjdzie w sumie 3 moze 4 strony czegos ciekawego


...informacji ciekawych jest tutaj więcej, tylko trzeba czytać uważnie...

Dnia 04.08.2006 o 18:43, nitz napisał:

- tutaj wkolko jest powtarzanie wszystkiego...


...masz rację, od kilku tygodni ludzie praktycznie gadają tutaj o tym samym: wymagania, co będzie w edycji kolekcjonerskiej itp. na wymioty się tylko zbiera...

>- jak czegos nie zauwazyles to nie czytasz uwaznie

znowu racja, od jakiegoś czasu nie czytam uważnie wszystkich postów ;) gdyż omijam krótkie posty, zwłaszcza ludzi po których i tak nie mógłbym się spodziewać, że powiedzą coś ciekawego, konkretnego i wartego uwagi, posty niektórych ludzi teraz praktycznie jedyne co czytam to posty zaadresowane do mnie, posty w których są jakieś linki i dłuższe posty, bo tylko w takich można się spodziewać jakiś interesujących informacji. dzięki temu jeszcze od czasu do czasu udzielam się w tym temacie.
dodam też, że z miejsca omijam posty niektórych ludzi, bo wiem, że nie będzie w nich nic interesującego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

informacji na litosc Boska, a nie spekulacji graczy - wiesz, ze Ktos tam powie, ze Diego obetnie R3 reke itd to nie znaczy, ze tak bedzie...
co do ek to wszystkin interesowalaby ewentualna zawartosc "boxa" EK
co do omijania to nie czytaj cytatow i bedzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 18:01, verbum napisał:

jest też objaśniona w tym artykule rola tego hotbaru na dole ekranu (nie mam czasu by wam teraz to tłumaczyć, sami przeczytajcie),


to ja postaram się wytłumaczyć ;)
ten hotbar będzie po to abyśmy widzieli jaką broń bądź zwój mamy przyporządkowany konkretnej cyfrze na klawiaturze, podobnie było w poprzednich Gothicach, ale żeby zobaczyć co mamy przyporządkowane do czego to musieliśmy wejść w okno ekwipunku, było to trochę niepraktyczne w walce, bo nie zawsze człowiek przecież wiedział co do czego jest przyporządkowane, teraz dzięki temu hotbarowi mamy wszystko na widoku, nie trzeba zaglądać do ekwipunku, to może bardzo się przydać w walce, jeśli komuś to się nie będzie podobać to ma być możliwość wyłączenia tego hotbara.

Dnia 04.08.2006 o 18:01, verbum napisał:

będzie czar transformacji w zwierzę, które mamy przed sobą (czyli jak stoimy przed kurczakiem, to zamienimy się w niego:),


muszę przyznać, że to jest bardzo ciekawe rozwiązanie, dzięki temu będzie można się przemienić nawet w trolla :)
zastanawiem się czy będzie można się zamienić w orka... choć obstawiam, że nie będzie można, domyślam się, że nie będzie się można przemieniać w stworzenia rozumne, czyli w orków i ludzi (zresztą w ludzi się przemieniać to by było bez sensu :) )
zastanawiam się też czy przemiana w inne stworzenia będzie funkcjonować tylko na takiej zasadzie jaka podana jest w artykule, czy też będą w grze dostępne zwoje przemiany w konkretne stworzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty pisz na temat to również będzie Git!!! ;)) Prawde mówiąc mam już dość czytania Twoich postów bo się tylko czepiasz! ;)) Przepraszam za offtopa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 19:25, Kedar 30 napisał:

To ile w końcu ma być gildii? Słyszałem różne wersje.


chyba ponad 6 ;)
jak mowilem to chyba;p

pawlo131

niestety ale nikt na ten temat nie pisal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 19:14, nitz napisał:

informacji na litosc Boska,


najpierw mówisz o czymś ciekawym, a teraz o informacjach... dla mnie ciekawe są konkretne informacje oraz sensowne rozmowy na temat tych informacji, wbrew pozorom informacji na tym forum było dużo, a fajnych i sensownych rozmów było jeszcze więcej. tak więc jak dla mnie na tym forum jest znacznie więcej ciekawych informacji niż te trzy, cztery strony (dla mnie jedna strona ma 50 postów ;) ) o których Ty myślałeś.

Dnia 04.08.2006 o 19:14, nitz napisał:

a nie spekulacji graczy - wiesz, ze Ktos tam powie, ze Diego obetnie R3 reke itd to nie znaczy, ze tak bedzie...


spekulacje to ja Ci powiem, że mam głeboko w czterech literach, mnie one nie obchodzą zwłaszcza jak są wyssane z palca, niczym nie poparte a już najgorzej jak są całkowicie bezsensowne.

Dnia 04.08.2006 o 19:14, nitz napisał:

co do ek to wszystkin interesowalaby ewentualna zawartosc "boxa" EK


a o tym sobie niech ludzie gadają, mnie tam to nie obchodzi, ja edycji kolekcjonerskiej nie zamierzam kupić, denerwuje mnie tylko, że ludzie chcą do EK rzeczy przez które cena gry może wzrosnąć kilkukrotnie.

Dnia 04.08.2006 o 19:14, nitz napisał:

co do omijania to nie czytaj cytatow


cytatów tym bardziej nie czytam chyba, że ładnie obcięte i w postach skierowanych do mnie.

Dnia 04.08.2006 o 19:14, nitz napisał:

i bedzie git ;)


nie, obawiam się, że z każdym dniem będzie coraz gorzej :(
PS. z mojej strony to już koniec offtopa, przepraszam ludzi którym te moje offtopowe posty mogły przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus chyba nie bo ork jest czlekopodobny i mysli wiec nie bardzo ;)
@pawlo nie pytaj sie nas tylko CDP
@kedar min 3 (glowne paladyni, jakies tam lotrzyki jak np.: najemnicy, casterzy np.: magowie ognia) + dochodza jeszcze kilka innych poobcznych, moge one sie wywodzic z w/w przykladow
@wdowiakm lubisz sie powtarzac widze :) - juz chyba taki 5ty czy 6ty post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zaczne grać w Gothica 3 to chyba nikt mnie nie oderwie od kompa chyba że oczy będą mi sie same zamykać

ja już wiem do jakiej gildi się przyłącze-Łowcy Orków lub rebelianić.A wy kogo wybierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować