Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Hmmm właśnie wyczytałęm, że na wrzesień zaplanowano wydanie 192 - strocicowej książki zatytułowanej "The Art of Gothic 3". Wewnątrz niej znajdą się szczegóły z całego okresu prac nad trzecią częścią serii. Około 600 ilustracji, komentarze twórców, obszerny glosariusz, design i potwory, które ostatecznie nie znalazły się w grze, kompletna historia z intra w wersji reżyserskiej, zdjęcia ze studia - to i jeszcze więcej ma zawierać owy artbook.
Warto moim zdaniem kupić :) ja przynajmniej odłoże, na nią kase :)
A tak ma niby wyglądać okładka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Coś nmi się zdaje że może być dołączony do edycji kolekcjonerskiej.
Stwory nie załaczone w grze? Dłuższe intro? Ciekawe...

P.S, tak właśnie wygląda EK :) Tylko że bez tego napisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 21:53, kepny napisał:

Hmmm właśnie wyczytałęm, że na wrzesień zaplanowano wydanie 192 - strocicowej książki zatytułowanej
"The Art of Gothic 3". Wewnątrz niej znajdą się szczegóły z całego okresu prac nad trzecią
częścią serii. Około 600 ilustracji, komentarze twórców, obszerny glosariusz, design i potwory,
które ostatecznie nie znalazły się w grze, kompletna historia z intra w wersji reżyserskiej,
zdjęcia ze studia - to i jeszcze więcej ma zawierać owy artbook.
Warto moim zdaniem kupić :) ja przynajmniej odłoże, na nią kase :)
A tak ma niby wyglądać okładka :)


Ciekawe, ile będzie kosztować, pewnie drogo :()
Mi wystarczy gra. Na nią przecież czekamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 21:53, kepny napisał:

Hmmm właśnie wyczytałęm, że na wrzesień zaplanowano wydanie 192 - strocicowej książki zatytułowanej
"The Art of Gothic 3". Wewnątrz niej znajdą się szczegóły z całego okresu prac nad trzecią
częścią serii. Około 600 ilustracji, komentarze twórców, obszerny glosariusz, design i potwory,
które ostatecznie nie znalazły się w grze, kompletna historia z intra w wersji reżyserskiej,
zdjęcia ze studia - to i jeszcze więcej ma zawierać owy artbook.
Warto moim zdaniem kupić :) ja przynajmniej odłoże, na nią kase :)
A tak ma niby wyglądać okładka :)


Ciekawe a wiesz czy bedzie wydana w języku polskim i w jakiej cenie będzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tego nie wiem :( ale mam nadzieje, zę tak :P teraz nie pomyślałem o tym, jak po niemiecku to nie mam co kupować:( chyba, że tylko dla obrazków hehe :P a nie jest podane w jakim języku będzie wydana, pewnie Niemiecki, a czy po Polsku to nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 22:02, kepny napisał:

Oj tego nie wiem :( ale mam nadzieje, zę tak :P teraz nie pomyślałem o tym, jak po niemiecku
to nie mam co kupować:( chyba, że tylko dla obrazków hehe :P a nie jest podane w jakim języku
będzie wydana, pewnie Niemiecki, a czy po Polsku to nie wiem :(


Może jak będzie w edycji kolekcjonerskiej to ja spolszczą możliwe ze nawet tym się zajmie CDP fajnie by było gdyby to było w naszym języku ale kto zna dobrze niemiecki to sobie poradzi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a możecie mi doradzić karte graficzna radeona jakas według was dobra na której by mi gothic 3 chodzil tak na srednich detalach do 400zl jesli sa takie sorki ze troche nie na temat ale jak ktos by mógł to bede wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz oszczędnie to polecam Ci 9600 TX, tylko nie pomyl z XT, tani jak barszcz a obliviona mi pociągną, nie pamiętam na jakich detalach ale wyglądało to bardzo dobrze.

A co do Bilderbuch''a (niem książka z obrazkami :) ) to chętnie bym to ujrzał w EK :)

a co myślicie o tym żeby ktoś się podją napisania poczynań Bezia w formie trylogii? :D ja bym takową na bank kupił ponieważ uwielbiam czytac książki zwłaszcza o takowej tematyce :) Najfajniej by było gdyby opowiadała niedopowiedzenia które występują w grze ale to oczywiście za mało na trylogię więc powinna nawiązywać też do gry :) ot taki Pełny Gothic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 22:29, bartas210 napisał:

a możecie mi doradzić karte graficzna radeona jakas według was dobra na której by mi gothic
3 chodzil tak na srednich detalach do 400zl jesli sa takie sorki ze troche nie na temat ale
jak ktos by mógł to bede wdzieczny


Ja na twoim miejscu zastanowiłbym sie nad GF 7300GT w testach ma lepsze wyniki od 6600GT i zdecydowanie mniej kośztuje GeForce 7300GT Gigabyte Silent Pipe 256 MB TV-out / DVI BOX (128-bit) zapłacisz poniżej 350 zł moim zdaniem przy braku większych funduszy karta warta uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej nie chcę wam przerywać pogawędki, ale koncik kart graficznych już jeden jest i nie potrzebujemy drugiego tutaj więc proszę pisać na temat !!!

Czytałe gdzieś, że ma być łatwiejszy sposób walki w sensie jak jest grupa to łatwiej ma się wybierać cel i zmieniać przeciwnika, któremu mamy zadać cios :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 00:07, kepny napisał:

Ej nie chcę wam przerywać pogawędki, ale koncik kart graficznych już jeden jest i nie potrzebujemy
drugiego tutaj więc proszę pisać na temat !!!

Czytałe gdzieś, że ma być łatwiejszy sposób walki w sensie jak jest grupa to łatwiej ma się
wybierać cel i zmieniać przeciwnika, któremu mamy zadać cios :)

no wlasnie tutaj jest temat o gothicu3 a ja chce sobie tak upgradowac kompa zeby poszedl na max wiec sie pytam czy tamta karta starczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja proponuje moze ban za obrazanie spamowanie itd itd od teraz - to tu bedzie 1 strona na tydzien ;p


no i co ze kacik techniczny, ale zwiazanyz gothicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ma byc T-Rex ;) to dopiero bedzie opcja polowanie na T-Rexa podobno ma byc skurczybyk wielki strasznie i chyba widzialem jeden filmik z nim ( z gry )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować