Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

No ale może to jakaś beta (mam nadzieje) i wszystko w ostatecznym rozrachunku będzie OK :) ale wiadomo, że zawsze jakiś bug się wkradnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no filmiki fajne... scierwojadey ujada... ale te trole takie kolorowe.... jakby były brazaowe i czaran skura na grzbiecei to jeszcze... ale panowie nie martwmy sie poczekamy zobaczymy///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wez poprawke ze to sa filmiki nie kaie znow nowe one poprostu zostaly teraz Nam doane do sciagniecia :)
zaraz Ci powiem skad to wiem

pamietasz moze taki filmik jeden z pierwszych z gry jak postac pomyka po moscie potem skreca w prawo wlaczy z pelzaczem a poteme wraca przez most i przyglada sie trupom ktore sa przyczepione do belek
potem byl 2 filmik z tej serii w nim gosc pomyka do twierdzy ogrow w przejsciu mija niewolnikow i potem idzie posmarzyc swinie na grilu
no to te filmiki widzialem dokladnie 17 maja ( wtedy znalazly sie na moim kompie - rowniez je sciagnolem z tej stronki)
jak spojzalem w nazwe tego filmiku "gothic3_gp_pc1_051606.mpg" wszystkie sa takie same zmienia sie tylko numerek po _pc..1..2..5..6..7.. ja mam tyle odcinkow brakuje mi 2 ale nie wiem sakd je sciagnac
wniosek
te filmiki posiadaja duzo bugow i beznadziejne udzwiekowienie bo sa to filmiki z E32006 ( ukazaly sie w sieci 17 maja ) od tamtego czasu troche sie zminilo.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 12:52, WorldWar3PL napisał:

Zauważyłeś, że jest strasznie dużo bugów ? W tym filmie, w którym postać walczyła z wilkami
- jak otrzymuje rany to krzyczy jak mój sąsiad z zaparciami..... I w dodatku wilk wchodzący
w skałę - też tak chcę ! Dużo bugów dużo... I widać, że program jest wciąż bardzo niestabilny
.

No,dźwięki są okropne. Mam nadzieje że to filmiki z bety,albo że szybko poprawią głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie pocieszyłeś..

Ale mimo to widziałem na jednym z ze starszych filmów mnóstwo błędów graficznych wywołanych przeróbkami silnika na potrzeby G3. Wątpię, żeby piraniom niezależnie od danego im czasu udało się to naprawić... ale w poprzednich częściach było coś podobnego i mi to nie przeszkadzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

info o tym ze nagrania sie zaczely bylo 13.o7 a bylo w nich powiedziane ze nagrywanie mowy to 18h dialogow wiec mozna wnioskowac ze albo juz sie skonczylo albo sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 13:13, ...TrzCIna... napisał:

info o tym ze nagrania sie zaczely bylo 13.o7 a bylo w nich powiedziane ze nagrywanie mowy
to 18h dialogow wiec mozna wnioskowac ze albo juz sie skonczylo albo sie konczy

a z tłumaczeniem nic nie wiadomo??? według mnie to juz sie zkonczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@trzcina wiem, ze masz te 11-13 lat, ale nie osmieszaj sie na forum // robisz najwiecej offtopu jaki moglby byc
btw widac jak sprawdzasz swoje wiadomosci http://gothic.xgame.pl/infopage.php?id=138 prowadzi niby na up.pl a w rzeczywistosci http://www.gothicsite.vel.pl/admin.php, strona bez plikow ;p
@kepny - pamietaj, ze nie zawsze program napisany przez czlowieka jest perfekcyjny
@WW3PL - pamietaj, ze Oni koncza Gothica, a na poczatku liczy sie to by wzytko chodzilo nie wazne jak, ale by chodzilo - na samym koncu gry sie wszystko jakby "pielegnuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to że jak walczymy z jednym potworem to reszta sie tylko gapi na nas a jak go zabijemy to podchodzi dopiero drugi to mam nadzieje ze to tez zmienią ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty masz chyba 99 lat bo jestes tak madry i wogule a przy tym masz zaniki pamieci i nieumiesz czytac
jak chcesz wiedziec skad biore info to patrz w moj opis pozatym sam robisz nie mniej offtopu i huj CI do tego ile mam lat ja sie Ciebie nie pytam
juz raz pisalem co o Tobie mysle wiecej niechce mi sie ruszac palcami
od tej pory mozesz pisac co chesz na moj temat mam to w dupie bo pisane to przez taka osobe jak Ty nie ma to dla mnie zadnego znaczenia

NARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kto tu robi offtop ;))

Gothic 3 bedzie jaki będzie, pozatym do głosów idzie się przyzwyczaić ;)) Nie widziałem tych filmików bo mam obnizony transfer bo mój braciszek za dużo sciaga jakiś głupich plików ;)) Ale wiem jedno twórcy wypuszczą grę dopracowaną ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze kilka slow Ty to forum traktujesz jakos dziwnie bo sam nie podajesz zadnych informacji na temat gry tylko wiecznie krytykujesz poprawiasz innych forumowiczow idz sobie na temat "GOTHIC 3 - wszystko co o nim wiem" a nie tu siedzisz i denerwojesz ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2006 o 13:20, ...TrzCIna... napisał:

i huj CI do tego ile mam lat ja sie Ciebie nie pytam


Oj kolego regulamin sie kłania nie przeklinaj!!! I nie dawaj się tak prowokować poprostu ignoruj jego wypowiedzi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 13:23, wdowiakm napisał:

I kto tu robi offtop ;))

Gothic 3 bedzie jaki będzie, pozatym do głosów idzie się przyzwyczaić ;)) Nie widziałem tych
filmików bo mam obnizony transfer bo mój braciszek za dużo sciaga jakiś głupich plików ;))
Ale wiem jedno twórcy wypuszczą grę dopracowaną ;))

jeden madry sie znalazł... jak chcecie sie podochoidzic miedzy soba to nie w tym temacie... offtopickowcy...
nikt nic nie wie jak tam z tyłumaczeniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2006 o 13:26, marlin15 napisał:

nikt nic nie wie jak tam z tyłumaczeniem???


Nic nie wiadomo co z tłumaczeniem wiemy tylko że prace trwaja ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh jakim tlumaczeniem napisalem Ci ze niemieckie najpewniej sie skonczylo ( info o rozpoczeciu nagran pojawilo sie 13.07.06 ) a z Polskim wiemy tyle ze juz je maja ludzie z CDP i ze podobno jest go mniej niz sie spodziewali ale od tamtej pory nic nam nowego nie powiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować