Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2006 o 14:18, Mr Black napisał:

> Mnie ciekawi tylko kiedy tu sie pojawi ktoś z cdp i powie wreszcie ze tłumaczyc skończyli
bo
> przecież miało byc tego niedużo a pozatym juz maja materiały ponad 2 tygodnie jak nie
wiecej

Materiały mają już od ponad 3 tygodni. A co do tłumaczenia, to sądzę, że tak z miesiąc to im
to zajmie. W końcu mówili, że materiałów jest niedużo w stosunku do tego czego się spodziewali,
co wcale nie oznacza, że jest ich mało. Myślę, że będzie tego z kilkaset albo nawet 1000 stron.

no ale można juz powoli liczyc ze sa bardzo blisko skoro juz 3 tygodnie je maja a tłumaczy to kilka osób pewnie to koniec powinien byc niebawem moze w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:25, nitz napisał:

ja tam moge czekac i mc jeszcze byle bylo to porzadnie zrobione i pozostali ci sami dublerzy
co w poprzednich czeciach ;]

i zeby wszystko było the besciarskie <okok> GOTHIC 3 RuLlEzZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:29, nitz napisał:

G1 2 i NK rulez a czy g3 bedzie rulez 2 to zobaczy sie jeszcze ;]

mnie bedzie wystarczylo demko zeby to stwierdzic, ale jesli g1 i g2 sa za*****te i g3 też :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie piszę książkę w realiach Gothica. Niestety, nie ma szans na ukazanie się jej w EK ;-) Może kiedyś... :)

Mhmmh... kiedy będzie demo g3... grr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja z ostatniej chwili: Gothic III ukaże się 13 października.

Zostało to potwierdzone przez pracownika JoWoodu:

“It’s fixed – Gothic 3 fans will get their hands on Gothic 3 this October and will be rewarded with a great game for their patience”, says Stefan Berger, Senior Brand Manager JoWooD Productions."


Ciekaw jestem czy PB udostępni w necie demo gry, które będzie przygotowane na targi GC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie zdawałem sobie sprawy, ze to 2 i pół miecha :(:(:( starałęm się nie wyliczać tego zawsze se mówiłem aaa tam do października !!! ale etraz jak powiedziałęś 2 i pół miesiąca aż mnie cofła w fotelu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ksiazeczka jakas fajna by sie przydala do EK ;) jakby bylo za 160-170 to chcialbym gre plakacik z mapka Myrtany soudtrack i ksiazeczke lub zamiast ksiazeczki kuferek jak w H5 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 16:21, kepny napisał:

Kurde nie zdawałem sobie sprawy, ze to 2 i pół miecha :(:(:( starałęm się nie wyliczać tego
zawsze se mówiłem aaa tam do października !!! ale etraz jak powiedziałęś 2 i pół miesiąca aż
mnie cofła w fotelu :(:(:(

Sorrry ze ci to powiedziałem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować