Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

przy okazji mam prozbe bp nie jestem dobry z niemieckiego ale czy ktos moglby przetlumaczyc te nazwy w opcjach grafiki oczywiscie takie jak anizotropingcostam albo objektdtailcosta lub texturquacosta to kapuje ale inne by sie przydalo przetlumaczyc
jezeli ktos by sie tego podjol bardzo byloby to przydatne
z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Gothic ma podobny silnik do Obliviona to raczej niechciałbym oglądać Gothica na LOW, ale może się tak stać. Grałem w obka na minimum w rozdziałce 800x600 i grafika mnie niepowaliła - skandalicznie matowa. Dwójka Gothica przy niej wyglądała jak bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 20:38, ...TrzCIna... napisał:

troche przesadzacie gra na minimalnych ustawieniach wyglada podobnie do G2 i da sie w nia grac
- jak ktos nie ma kasy na nowy sprzet to poprostu pogra w G3 z grafika z G2 ( no troche lepsza
plus kilka ciekawych graficznych rozwiazan ) w grze napewno duza role odgrywa grafika ale jak
ktos nie ma na sprzet to pogodzi sie z utrata tej bajecznie wygladajacej wody i roslinnosci
oraz z tymi widokami - ale za to pogra w G3 a to liczy sie najbardziej
mi osobiscie bardzo podoba sie roslinnosc i woda w grze ale jak wiadomo to jest tylko na najwyzdzych
detalach - moze uda mi sie pograc i poogladac te slicze widoki ale jak nie uda to trudno :)

pozostaje nam czekac ( dokupic ramu ), uruchomic gre na walsnym sprzecie i sprawdzic jak nam
pojdzie



wlasnie ja tez widze mala roznice miedzy min i max! tylko odleglosc jest iinna i dokladnie wyglada to tak jak w gothic 2 no troche gorzej ale ogolnie ok ale ja mysle ze sobie pogram na max detalach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 20:43, Yiberion napisał:

Jeśli Gothic ma podobny silnik do Obliviona to raczej niechciałbym oglądać Gothica na LOW,
ale może się tak stać. Grałem w obka na minimum w rozdziałce 800x600 i grafika mnie niepowaliła
- skandalicznie matowa. Dwójka Gothica przy niej wyglądała jak bajka.


ja gram w oblivionie na "niskie" i wyglada to o niebo lepiej niz w gothicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ogladalem filmik to po 3 przestawieniu w ustawieniach graficznych gra wygladala dobrze tylko nie wiem co on tam przestawil moze jak tak zrobie u siebie tez bede mogl gra w dobrze wygladajaca gre
ciekawi mnie tylko w jaka wersje G3 oni graja ( ta co jest teraz w tloczni czy ta wczesniejsza ) i na jakim kompie mogli by na poczatku podac podzespoly tego sprzetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2006 o 21:04, ...TrzCIna... napisał:

ciekawi mnie tylko w jaka wersje G3 oni graja

i na jakim kompie mogli by na poczatku podac podzespoly tego sprzetu :)

Dnia 29.09.2006 o 21:04, ...TrzCIna... napisał:


Wszystko podali przy okazji serii 3 wcześniejszych filmików z Gamestar''a
Grali na A64 3800+; 2 giga ram; i GF7800GT a wersja gry to poprzedni goldmaster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy - zobaczymy, narazie ważne jest tylko to, że nawet na niskich ustawieniach gra wygląda ładnie i nie zniechęca do grania tak jak Obek na niskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego wygląda ładnie ? Bo zwiększono wymagania w stosunku do Obliviona :) Wszystko jasne ;-)
Ale nie ma co, ja nie będę żałował na np. takiego 7950 żeby popodziwiać widoki ( zresztą nie tylko w g3 ;-) ).
P.S. : Zauważyliście, że nieco ponad 2 tyg. do premiery ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 21:58, WorldWar3PL napisał:

A dlaczego wygląda ładnie ? Bo zwiększono wymagania w stosunku do Obliviona :)

No niby tak, ale w obku tekstury wyglądały jak zrobione z wycinanki przez 5-letnie dziecko, tzn. tu prostokącik trawki, a tu kwadracik skałek, a tu są chociaż płynne przejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze :D W szkolnej zawierusze zapomniałem że Gothic się zbliża :D
Muszę kołować pieniądze :) Do kiedy można składać zamówienia na przedpremierową ed.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 22:08, cinus` napisał:

reklamówka Gothica 3 na niemieckie TV, dosyć ciekawa :)
http://www.pcgames.de/?article_id=509902

Rzeczywiście ciekawa zapowiedz. Przynajmniej sprawy bariery się wyjaśniły. Ludzie stworzyli je aby się bronić. Ale czy taka "powtórka" nie jest już oklepana i mało oryginalna? Aczkolwiek muszę przyznać że na tym filmiku moment tworzenia bariery wygląda oszałamiająco, oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 22:14, MastAlol napisał:

O kurcze :D W szkolnej zawierusze zapomniałem że Gothic się zbliża :D
Muszę kołować pieniądze :) Do kiedy można składać zamówienia na przedpremierową ed.?

To proste - do premiery... i to nie jest edycja przedpremierowa tylko normalna, tyle że dostarczą ci ją 2 dni przed oficjalną premierą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 22:21, Kodi127 napisał:

To proste - do premiery... i to nie jest edycja przedpremierowa tylko normalna, tyle że dostarczą
ci ją 2 dni przed oficjalną premierą...


Hehe czyli nie normalna, bo będę miał wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 22:19, Lord Riven napisał:

> reklamówka Gothica 3 na niemieckie TV, dosyć ciekawa :)
> http://www.pcgames.de/?article_id=509902
Rzeczywiście ciekawa zapowiedz. Przynajmniej sprawy bariery się wyjaśniły. Ludzie stworzyli
je aby się bronić. Ale czy taka "powtórka" nie jest już oklepana i mało oryginalna? Aczkolwiek
muszę przyznać że na tym filmiku moment tworzenia bariery wygląda oszałamiająco, oby tak dalej
;)

Heh.. i ci orkowie uciekający gdzie pieprz rośnie :D. Nie ma to jak horda zielonoskórych w odwrocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2006 o 22:25, Sztywny-pl napisał:

> je aby się bronić. Ale czy taka "powtórka" nie jest już oklepana i mało oryginalna? Aczkolwiek

> muszę przyznać że na tym filmiku moment tworzenia bariery wygląda oszałamiająco, oby tak
dalej
> ;)
Heh.. i ci orkowie uciekający gdzie pieprz rośnie :D. Nie ma to jak horda zielonoskórych w
odwrocie :P

ehh...sztywny...;)
szukalem tych uciekajacych orkow ale nie znalazlem... pozniej zobaczylem...ale tosz to normalnie tyle trwa ze ledwo mozna znalesc w filmie... z pol sec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować