Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 14:01, WorldWar3PL napisał:

Coś nowego wydarzyło się przez ostatnie 3 dni ? Bo byłem nieobecny, proszę o wielki telegraficzny
skrót.

Nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:01, WorldWar3PL napisał:

Coś nowego wydarzyło się przez ostatnie 3 dni ? Bo byłem nieobecny, proszę o wielki telegraficzny
skrót.


hej na stadionie 10 - lecia sprzedają G 3 z polską wersją ;)
pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka szkoda, że nie mieszkam w Warszawie ;-) Choć dla mnie to bez różnicy, od jakiegoś czasu g3 leży spokojnie w liście zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:39, WorldWar3PL napisał:

Jaka szkoda, że nie mieszkam w Warszawie ;-) Choć dla mnie to bez różnicy, od jakiegoś czasu
g3 leży spokojnie w liście zamówień.


Po pierwsze pirata napewno nie kupie .
Po drugie przeczytaj jeszcze raz co "cybek21" napisał i włóż to między bajki. Przecież ona nie wyszła w żadnym języku, a on tu piszę że piraci skończyli chyba gre za Piranha i wypuścili na rynek. No daruj sobie

Ludzie czekają na premierę a ten wchodzi i podsyca tylko oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:39, cybek21 napisał:

> Coś nowego wydarzyło się przez ostatnie 3 dni ? Bo byłem nieobecny, proszę o wielki telegraficzny

> skrót.

hej na stadionie 10 - lecia sprzedają G 3 z polską wersją ;)
pozdro :D


sciema, ale niektorzy moga uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:54, SD4HJ napisał:

sciema, ale niektorzy moga uwierzyc


Ciekawe kto uwierzy? przecież Gothic 3 jeszcze nie miał premiery więc z kąd by mieli tę gre i w dodatku w języku polskim?? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:11, diablolod napisał:

a czy nie zauwazyliscie ze cybek21 tez zartowal??:>


Żartował nie zartował ale wprowadził małe zamieszanie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dużo szłyszałem o tym że jest piracka wersja Gothica 3, tylko nie ze bedzie polsku - niechce mi sie wierzyc. mój sąsiad sie wszystkim chcwali ze brat mu zalatwi G3. Już mu wierzę <hahaha>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nadol a kto nam zabroni zwiedzac myrtane :D ? ( w wersji demo - no jedyne ograniczenia to granice dema 10% gry zapewno bedzie jak zwykle ale to bedzie 8-10km kwadratowych ;)).
@marlin - a skad wiesz ze xardas bedzie zly ^^ - przeciez chyba pamietasz film na zakonczenie g2;p
@nadol - marvin bedzie bo jak to Tworcy okreslili " nie chca zabierac modderom przydatnego narzedzia (czy cos podobnego) "
@Gothicman2 - jedynke 31 razy, dwojke 34 razy, noc kruka 7 razy - O W N E D :p
@cybek21 - ta a u mnie na stadionie sprzedaja NVN 2 pl --__--

// btw 2 all - takie zarty to nic innego jak spam --__--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:36, nitz napisał:

nadol a kto nam zabroni zwiedzac myrtane :D ? ( w wersji demo - no jedyne ograniczenia to granice
dema 10% gry zapewno bedzie jak zwykle ale to bedzie 8-10km kwadratowych ;)).

10 % ? :D Chyba 3 % prcoent :P
demo gothic 2 pozwalało dojsc do Khorinis do swietlistego kowadła dalej była niewidzialna scian i przejsc sie nie dało. I to raczej było tak moze 2-3 % gry (terenu oczywiscie bo broni to było pewno 2-3 ze wszystkich). Jednak GIII bedzie dłuszy wiec i demo moze byc wieksze ale nie liczyłem bym az na tyle 1/10 gry za darmo to za duzo.
Moze demo nie bedzie od poczatku tylko rzuci sie na gracza w srodku rozgrywki :D
btw GC coraz blizej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 17:08, nitz napisał:

przewaznie w "Swiezych" produkcjach jest od 5 do 10% calosci gry ;)

Ale nie w demach gier RPG... o ile takie w ogóle wychodzą. Widziałeś demo Neverwinter Nights? Albo Baldurs Gate? Bo ja nie...

Demo Gothic2 pozwalało dojść do miasta i wykonać misję dla kupca Mateo, (odebrać pieniądze od tej babki) i pozostałe misje przed miastem.
I tyle. Można było dotrzeć do Lestera w tej małej dolince.A tak,wszędzie były tablczki oznajmujące nam,że w tym miejscu kończy się teren z dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 17:21, Darkstar181 napisał:

Ale nie w demach gier RPG... o ile takie w ogóle wychodzą. Widziałeś demo Neverwinter Nights?
Albo Baldurs Gate? Bo ja nie...

Było demo BG II. Nawet w nie grałem :)
Ale w demko Gothica III nie zagram, bo nie chcę sobie psuć zabawy i zaskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:17, Jay Z napisał:

> Hej, jak zwykle podamy je, kiedy dostaniemy na to zielone światło od JoWooD. Nie ma sensu teraz pisać jakie będzie EK, bo w procesie produkcji może się okazać, że coś będzie wycofane. Co do premiery w Polsce, mogę jedynie poinformować, że nie mają racji wszyscy pesymiści zakładający odległą premierę polskiej wersji. Nastąpi wkrótce po niemieckiej, czyli zgodnie z informacjami od wydawcy, jeszcze w tym roku :]


Czyli jednoczesna premiera chyba odpada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 17:47, Gandalf20 napisał:

> > Hej, jak zwykle podamy je, kiedy dostaniemy na to zielone światło od JoWooD. Nie
ma sensu teraz pisać jakie będzie EK, bo w procesie produkcji może się okazać, że coś będzie
wycofane. Co do premiery w Polsce, mogę jedynie poinformować, że nie mają racji wszyscy pesymiści
zakładający odległą premierę polskiej wersji. Nastąpi wkrótce po niemieckiej, czyli zgodnie
z informacjami od wydawcy, jeszcze w tym roku :]

Czyli jednoczesna premiera chyba odpada:/

Napewno odpada nie ma co na to liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 17:31, nitz napisał:

ekhm g3 bedzie ponad 6 razy wiekszy wiec bedziesz molg mzoe 6 razy wiecej zwiedzic i wykonac
6 misji wiecej ^^


A skąd masz tą informację że będzie aż 6 razy większy? bo ja takiego czegoś nie słyszałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować