Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 23:00, marlin15 napisał:

mozecie sobie wyobrazic ze za jakies 10 dni... zagramy w DEMO WIELKIEGO GOTHIC''a 3.... bo
ja nie.... ??
czekam na ta gre z takim oczekiwaniem ze max...juz sobie wyobrazam moment odpalania dema....


To już wiadomo że za jakieś 10 dni będzie demo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 23:01, Lord Riven napisał:

> mozecie sobie wyobrazic ze za jakies 10 dni... zagramy w DEMO WIELKIEGO GOTHIC''a 3....
bo
> ja nie.... ??
> czekam na ta gre z takim oczekiwaniem ze max...juz sobie wyobrazam moment odpalania dema....

>
>
To już wiadomo że za jakieś 10 dni będzie demo??

no na GC 2006 maja grac w demo.... wiec juz po GC.... demo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2006 o 23:06, marlin15 napisał:

> >
> To już wiadomo że za jakieś 10 dni będzie demo??
no na GC 2006 maja grac w demo.... wiec juz po GC.... demo....


To, że będzie demo na GC, nie znaczy, że pojawi się również w necie. Choć, tak jak i ty, bardzo bym tego chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 23:06, marlin15 napisał:

> > mozecie sobie wyobrazic ze za jakies 10 dni... zagramy w DEMO WIELKIEGO GOTHIC''a
3....
> bo
> > ja nie.... ??
> > czekam na ta gre z takim oczekiwaniem ze max...juz sobie wyobrazam moment odpalania
dema....
> > > > > > > > > To już wiadomo że za jakieś 10 dni będzie demo??
no na GC 2006 maja grac w demo.... wiec juz po GC.... demo....

Tak też wiem że wybrana grupa szczęśliwców będzie miało to szczęście pograć w demo G3 ale czy to zostanie udostępnione na necie... niewiadomo, niewiadomo czy sobie pogramy ale jestem dobrej nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 23:12, marlin15 napisał:

ale było juz mówione... ze demo bedzie misciac przed premiera.... czyli tak po GC lub podczas
GC.....
pozstaje czekac....

Nowłaśnie miesiąc a mamy jeszcze dwa do premiery :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale twórcy zapowiadali ze demo bedzie miesiac przed premiera... no czyli wczesnie tez moze byc.... demo bedzie... skoro G1 i G2 to tego tez bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele się mówiło na temat wyprawy Bezimiennego na kontynent. A Lord Hagen. Ciekawi mnie czy udało mu się uratować Garonda, a jeśli nie to w jaki sposób zgineli, jak wyglądały ostatnie minuty Korinis. Czy miasto walczyło do końca, czy poddało się bez walki. Czy stary wyga Onar bronił swej farmy do końca. Mam nadzieje że twórcy o tym pomyśleli, i ujmą tę klęskę w intrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 00:51, Lord Riven napisał:

Wiele się mówiło na temat wyprawy Bezimiennego na kontynent. A Lord Hagen. Ciekawi mnie czy
udało mu się uratować Garonda,


Na pewno nie, bo Garond został zakillerowany przeze mnie po otwarciu bram zamku i inwazji orków na zamek. Oczywiście to w formie żartu. To wcale nie przeszkodzi umieścić ich w G3. Identyczna sytuacja była w G1 gdzie wytłukłem wszystkich w starym obozie a pojawili się w dwójce.

Dnia 17.08.2006 o 00:51, Lord Riven napisał:

a jeśli nie to w jaki sposób zgineli, jak wyglądały ostatnie
minuty Korinis. Czy miasto walczyło do końca, czy poddało się bez walki. Czy stary wyga Onar
bronił swej farmy do końca. Mam nadzieje że twórcy o tym pomyśleli, i ujmą tę klęskę w intrze.


Ale nigdzie nie jest powiedziane że Korinie upadło. Zawsze może się okazać że w czasie jak my walczyliśmy na Irdorath to do Lorda Hagena dopłynęły posiłki wysłane przez Robara zaniepokojonego brakiem dostaw rudy. Więc jak dopłyniemy do kontynentu to dojdzie akurat może otrzymamy wiadomość że na wyspie Korinis bohaterski farmer Onar skasował wszystkich orków. haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jak dopłyniemy to nie będziemy mile przywitani i na początku nikt nie uwierzy, że zwineliśmy statek paladynów po to, żeby ratować kontynent i nas uznają za przestępców to mogłoby być wytłumaczenie dlaczego straciliśmy oręż itp. a po kilku dniach by nas wypuścili bo np. Vatras by opowiedział ludziom jak było :P hehe ale takie moje domysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2006 o 09:51, marlin15 napisał:

a nie wiecie czasem z czym Bezio przypłynie na kontynet... z jakimi umiejetnosciami???


Tego producenci akurat nie zdradzili ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o samych targach Game Convention w Lipsku, jak widać będzie to impreza ze sporym rozmachem...:
http://gry.o2.pl/publicystyka_special/?co=pokaz&id=36

Co do dema, to prawdopodobnie pojawi się w Internecie po targach - w końcu, Gothic 3 ma podbić rynek amerykański, a targi przecież są w Europie, zatem demo będzie na 99,9 %...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 10:43, verbum napisał:

Kilka słów o samych targach Game Convention w Lipsku, jak widać będzie to impreza ze sporym
rozmachem...:
http://gry.o2.pl/publicystyka_special/?co=pokaz&id=36

Co do dema, to prawdopodobnie pojawi się w Internecie po targach - w końcu, Gothic 3 ma podbić
rynek amerykański, a targi przecież są w Europie, zatem demo będzie na 99,9 %...:)

pytanie tylko kiedy....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 10:00, marlin15 napisał:

a szkoda... ciekawe ile siły bedzie mozna miec max ... a z iloma punktami dopłyniemy...???

Podobno ma stracic wszystkie zdolnosci magiczne :) a w innych bedzie słabszy :)
Mnie ciekawi tylko jak oni to zaczna :D wpływa states wyskakuja Diego, Lester itd i co ? kazdy w swoja strone ?
Lee pojdzie sie zemscic ale gdzie reszta :D strasznie mnie to ciekawi ;) I mam nadzieje ze w III (chociaz raczej powinienem pisac 3) bedzie mozna sobie strzały samemu robić :D Łuki tez tak jak miecze czy runy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dema, to będzie na 100%. PB stwierdzili, iz demo wydadzą około 4 tygodnie przed premierą. Skoro data premiery się zmieniła, to pewnie po targach dostaniemy demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować