Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2006 o 20:39, witu93 napisał:

Ma ktoś moze jakies dokładniejsze informacje na temat tego co będziemy mieli na samym początku
gry ?

Tak ja z tego co słyszałem po rejsie okrętem wylądujemy w wiosce rybackiej na którą napadają orkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:42, witu93 napisał:

Hmmm a jakies info na temat punktów umiejętności ?

Z tego co widać będzie kupować się talenty/perki [nazywaj jak chcesz] zamiast %tów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:40, qbba88 napisał:

Ok Mike sobie idzie to najlepiej by było abysmy wszyscy przeczytali jeszcze raz ostanie paredziesiat
wypowiedzi i poszli cos porobic, bo dalsze siedzenie na tym forum powoduje robienei sie bałaganu.
Pomyslcie jakby teraz nikt tu nie pisał to by nie było bałaganu i łatwiej by było o porządek.
Rozumiem takie momenty jak ktos z CDP wchodzi i udziela paru info ale jak ich nie ma to co
nam daje bezsensowne pisanie typu szkoda ze tak pózno wyjdzie itp. To tylko nabijanie sobie
postów a nic konkretnego sie z tego nie dowiadujemy. Pomyslcie nad moim postem


Pomyślałem, i myślę, że to totalny offtop,i nabijanie postów.

OnTop: myślałem, że gothica więcej się sprzedało... A więc nie będzie tak dużego poślizgu jak się obawiałem... te posty Mike''a trochę mnie uspokoiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:45, witu93 napisał:

Oooo świetnie nie lubiłem tych %

A ja wolałem procenty... no ale jakoś się będę musiał przyzwyczaić do nowego systemu umiejętności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:49, Kodi127 napisał:

> Oooo świetnie nie lubiłem tych %
A ja wolałem procenty... no ale jakoś się będę musiał przyzwyczaić do nowego systemu umiejętności...

Wg mnie lepiej wyjdzie z 80 różnych talentów niż pare umek i %ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:50, witu93 napisał:

Proponuje zaczać jakis sensowny temat np. jeżeli ktoś wie wiecej niż inni moze sie tym z nami
podzielic :)

Ja troszke wiem i chętnie sie podziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:52, Aleks12 napisał:

> Proponuje zaczać jakis sensowny temat np. jeżeli ktoś wie wiecej niż inni moze sie tym
z nami
> podzielic :)
Ja troszke wiem i chętnie sie podziele

Ja tez troszke wiem ale pewnie każdy "troszke" wie i wszyscy wiedzą to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aleks12 -> spamujesz ile wlezie. Jak cos wiesz to mów.

witu93-> to samo.

Prosiłbym was o nie spamowanie tzn. piszcie więcej niż kilka słów w stylu: słucham Cię, dziękuję, proszę, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:55, witu93 napisał:

Hmm.. wiesz coś może o Xardasie ?

Xardas nabrał ogromnej mocy w zakończeniu GII i jest teraz sługom Beliara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś ciekawego na temat gildi w gothicu 3

W III części gry powrócą gildie. Przynależność będzie dowolna, lecz nieodwracalna.

Złodzieje/Handlarze niewolników - Zajmują się oni handlarką niewolnikami. Mała grupka bezpośrednio robi interesy z orkami, zaś ta liczniejsza okrada podróżujących kupców, obywateli. Jest ich dużo ponieważ orkowie nie będą zabijać przymierzeńców w pewnym stopniu tego słowa znaczeniu.

Łowcy Orków - Najliczniejsza grupa zajmująca się likwidacją orków.. Stroje ich są oparte o stroje Wikingów, robione z kości zwierzyny, w tym przypadku potworów (pewnie Orków), ciepłe futra itp. ; Są to najsilniejsi wojownicy działający na własną ręke. Na niektórych stronach można zobaczyć obrazki gdzie jest pokazany strój oraz wygląd Łowców.

Drwale/Myśliwi - Drwale oraz myśliwi, jak sama nazwa wskazuje, zajmują się jak i rąbaniem drzew jak i polowaniem na zwierzyne. Ich kryjówka mieści się niedaleko małej wioski rybackiej, a chronią ją Najemnicy znani z pierwszej i drugiej części. Bardzo dobra twierdza pozwala odpierać ataki orków którzy chcą przejąć owe tereny.

Rebelianci - Są to jedyni wojownicy lojalni wobec Króla. Są tam byli żołnierze, jak i chłopi z potencjałem. Jednak ze względu na słaby ekwipunek, nia mają oni szans z dużymi grupami więc atakują tylko małe konwoje. Jest ich mało, a mają wielkie zamiary. Chcą jako jedyni wypędzić wszelkie rodzaje orków z Myrthany. To zadanie będzie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:56, Aleks12 napisał:

> Hmm.. wiesz coś może o Xardasie ?
Xardas nabrał ogromnej mocy w zakończeniu GII i jest teraz sługom Beliara


Jaaa omg no nie moge ale mi nowinka, to każdy wie, żę Xar jest SŁUGĄ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok, 1. przestańcie pisać 2~6 słowne posty, tylko coś bardziej konkretnego.
Więc tak, rzeczy o których ja wiem(i pewnie większość ludzi wie) to:

1. Grę zaczynasz w wiosce(rybackiej?) którą atakują orkowie. Razem z Miltenem, Gornem i Diegem pomagasz pokonać Orków, a następnie musisz znaleźć Lester''a.
2. Celowanie z łuku/kuszy jest teraz myszką, a nie "zaznacz obiekt i strzel", ale raczej wątpie by dodali opcję "headshot" :P
3. Z tego co widać na screenach będą różne bajerki, np. ognisty miecz.
4. 3 różne zakończenia gry w zalożności od strony po której stoisz:
a) Orkowie - pomagasz zwalczyć rebeliantów
b) Rebelia - pomagasz pokonać Orków
c) Łowcy Niewolników - dokładniejszego info nie mam, ale wygląda na to, że główny cel to łapanie kogoś (niestety nie rozumiem tego co mówili) i sprzedawanie do Orków.
d) Lekkie podsumowanie - wygląda na to, że w końcu to w jakiej będziesz "gildii" nie będzie wpływało na to w czym się szkolisz, tak jak w G1,2 i NK.
5. no i to już chyba wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować