Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2006 o 15:01, plada napisał:

> > > http://www.pcgameshardware.de/external/browser/?mode=article&article_id=512060&entity_id=-1&image_id=547294&page=1

>
> >
> > >
> > > Przepraszam ale chciałem się zapytać bo na tym screenie pierwszy typek od prawej

> strony
> > ma
> > > na plecach tarczę a w Gothicu 3 miało nie być tarczy więc jak to wkońcu jest
będą
> tarcze
> > w
> > > Gothicu 3 czy nie??
> > Nie wiem skąd to wytrzasnełeś.Przecież miały być.Już od początku PB mówili o tarczach.

>
>
>
> Sorry nie wiedziałem mogłem zapomnieć ale pamiętam że czytałem kiedyś że nie wiadomo
czy będą
> tarcze więc chciałem się poprostu zapytać.
Spoko, nic się nie stało.Pewnie czytałeś to dawno temu, bo wtedy PB miało jeszcze wątpliwości,
co do tarczy.



Dokładnie bardzo dawno temu. Dlatego się pytałem nie to że nie wiem nic o Gothicu bo naprawdę bardzo dużo o nim czytam ale wiele informacji umyka mi z głowy. Trochę głupio że są tarcze bo grałem w obliviona i nie podobało mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 15:17, szwarek89 napisał:

> ale nik nie jest zmuszony do noszenia tarczy

Mam taką wielką nadzieję bo ja to chyba będę chodził z 2 mieczami a wy??


To zależy od tego jak twórcy Gothica 3 rozwiąża sprawę walki 2 brońmi jednocześnie, bo np. w AD & D postać dostaje poważne modyfikatory ujemne do trafienia gdy korzysta z 2 broni jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydają, ale polskie wydanie, bo inne jak się nie mylę już są wydane, albo będą w najbliższym czasie...
A tak dla przykładu fifa 07 miała premiere około 30 września, nowe CDA pojawiło się 3 pażdziernika i recenzja już była...więc jest to możliwe...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 15:54, kuko7 napisał:

Ciekawe czy w następnym CDA będzie już recenzja Gothica....;]


Pewnie tak. Jeśli mówisz o CDA które wyjdzie w listopadzie. Tylko będzie to recenzja wersji niemieckiej. Chyba że oni nie znają niemieckiego. A wersja angielska kiedy wyjdzie? Bo jeśli równo z premierą niemiecką to na pewno będzie recenzja w CDA. A recenzja polonizacji będzie w grudniowym numerze. No chyba że dostaną wersję prosto od CDP troche wcześniej od premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 16:05, Kocis1524 napisał:

> Ciekawe czy w następnym CDA będzie już recenzja Gothica....;]

Pewnie tak. Jeśli mówisz o CDA które wyjdzie w listopadzie. Tylko będzie to recenzja wersji
niemieckiej. Chyba że oni nie znają niemieckiego. A wersja angielska kiedy wyjdzie? Bo jeśli
równo z premierą niemiecką to na pewno będzie recenzja w CDA. A recenzja polonizacji będzie
w grudniowym numerze. No chyba że dostaną wersję prosto od CDP troche wcześniej od premiery.


Wersja Angielska wychodzi równo z premierą Niemiecką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, w końcu dla amerykanów grę trzeba ułatwić. Oni będą mieli grę wcześniej, My zaś, jak to mówił Jay Z, będziemy mieli najbardziej dopracowaną i najlepiej wyposażoną EK w Europie :) Hura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 18:32, WorldWar3PL napisał:

No tak, w końcu dla amerykanów grę trzeba ułatwić. Oni będą mieli grę wcześniej, My zaś, jak
to mówił Jay Z, będziemy mieli najbardziej dopracowaną i najlepiej wyposażoną EK w Europie
:) Hura ?

Tak tylko muwi poprostu cdp nie może wydać gry wcześniej a wy sie nabieracie na "kiełbase wyborczą" extra super hiper wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 18:32, WorldWar3PL napisał:

No tak, w końcu dla amerykanów grę trzeba ułatwić. Oni będą mieli grę wcześniej, My zaś, jak
to mówił Jay Z, będziemy mieli najbardziej dopracowaną i najlepiej wyposażoną EK w Europie
:) Hura ?

Amerykanie będą mieć gre 20 listopada, my zać 3 listopada.
http://www.gothic.phx.pl/gothic3/news.php?page=1&news=&topic=22
Ostatni news.
"Na oficjalnej stronie JoWooD w planie wydawniczym określono w końcu datę premiery Gothic 3 w Ameryce Północnej. Gra wyląduje w sprzedaży 20 listopada 2006."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować