Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

mam nadzieje, ze do jutra do ok. godziny 14 nie wycofaja mi zamowienia (bo wtedy przeleje pieniadze).

Myśle że nie asz się co martwić bo mi nawet naila jeszcze nie wysłali ;) Moim zdaniem spokojnie masz czas do terminu wysyłki czyli 31.10 a może nawet do premiery 03.11..

Może pomoże ktoś z CD Projektu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na taki pomysł:

Skoro Gothic 3 miał już swoja premierę światową a polska edycja już 3 listopada to czy nie można poprosić jakiegoś modka by zmienił temat z "Gothic III (jaki będzie?)" na "Gothic 3 - temat ogólny" ?? Co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 20:37, wdowiakm napisał:

Wpadłem na taki pomysł:

Skoro Gothic 3 miał już swoja premierę światową a polska edycja już 3 listopada to czy nie
można poprosić jakiegoś modka by zmienił temat z "Gothic III (jaki będzie?)" na "Gothic 3 -
temat ogólny" ?? Co o tym sądzicie??

Już padł ten pomysł w tym temacie wcześniej ;). Zmienią pewnie po polskiej premierze. Póki co, temat pasuje, bo premiery jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 20:44, game master 2 napisał:

Moze CD-Projekt zrobil by nam prezent i wyslal gre 30 a dostalibysmy 31=]

Oj też bym bardzo chciał, aby wysłali 30, bo 1 listopada jest wolne od szkoły i bym sobie chętnie pograł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 20:42, Czarkinson napisał:

Chyba lepiej bedzie kiedy ten temat zostanie zamknięty bo jest już okropnie długi. Lepiej bedzie
założyć całkowicie nowy temat i łatwiej bedzie cokolwiek znaleźć.


A może moderator mógłby po zamknięciu tego tematu usunąć WSZYSTKIE spamowe posty i zostawić tu WYłąCZNIE konkretne informacje o grze? Hehe z drugiej strony - fajnie by było, tylko te 800 stron... co za moderator by się tego podjął?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 20:56, matmat24 napisał:

A może moderator mógłby po zamknięciu tego tematu usunąć WSZYSTKIE spamowe posty i zostawić
tu WYłąCZNIE konkretne informacje o grze? Hehe z drugiej strony - fajnie by było, tylko te
800 stron... co za moderator by się tego podjął?;)


Moim zdaniem ten temat powinien zostać tyle, że ze zmienionym tytułem na "temat ogólny" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 20:59, wdowiakm napisał:

> A może moderator mógłby po zamknięciu tego tematu usunąć WSZYSTKIE spamowe posty i zostawić

> tu WYłąCZNIE konkretne informacje o grze? Hehe z drugiej strony - fajnie by było, tylko
te
> 800 stron... co za moderator by się tego podjął?;)

Moim zdaniem ten temat powinien zostać tyle, że ze zmienionym tytułem na "temat ogólny" ;))

Zgodzę się z przedmówcą. ale zamknąć i otworzyć nowy też nie byłoby złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie odnośnie tych freezów, czy da sie coś zrobić aby ich nie było? ;) Czy może PB wyda jakiegoś pacza czy coś, no nie wiem. :)

A jeszcze jedno. Dzisiaj miałem śmiesznego buga, przebiegłem pareset metrów morza na wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 20:59, wdowiakm napisał:


Moim zdaniem ten temat powinien zostać tyle, że ze zmienionym tytułem na "temat ogólny" ;))


A ja myśle, że ten temat jest ju zbyt długi no i zawiera zbyt dużo przypuszczeń i "gdybań" i dlatego naywa się "jaki będzie?"
A kidy już wszyscy zaczną grać to skończą się "gdybania" a zaczną fakty czasem zupełnie odwrotne i może być ciężko odnaleść te prawdziwe informacje jeśli temat zostanie ten sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 20:52, dzyndzels napisał:

Od dzisaj mija 7 dni do premiery :D MOze zrobią tydzien z Gothic 3 ?? jak myslicie ??


http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13567&pid=89

Z tej odpowiedzi na moje petycje może wynikać, że tydzień z G3 będzie, ale prawdopodobnie tuż po premierze, ale może jutro..., sam nie wiem, pożyjemy zobaczymy, tak czy siak tydzień z G3 będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do grających w Gothic 3

Czy jest szansa, żeby na słabszym sprzęcie ustawić zasięg widzenia na maks i rozmycie dalekich obiektów (przy WSZYSTKICH pozostałych opcjach na LOW), tak żeby to w miarę płynnie chodziło?

Już kiedyś zadawałem to pytanie, ale wtedy nie dostałem odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować