Zaloguj się, aby obserwować  
Jackaloppe

The crims

148 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2007 o 00:49, Kromster napisał:

ktoś tu jeszcze zagląda?? dajcie znać bo szukam dobrego gangu w the crims... jak coś to mój
nick Kromster14

ja zagądam ale już w to niegram znudziło mi się jak ktoś chce dam mu dwa nicki za nicka na ogame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 12:41, cybekziom napisał:

Gram w to troche ale jak ciągle siedze w szpitalu bo jakieś gangi mnie atakują to sie zniechęcam...

kup swoj klub i troche fabryk piwa piwo wsadzaj do klubu za niską cene i ciągle kradnij(napadaj) na różne sklepy itd. kupuj potem bronie ochroniarzy i pancerz i unikaj zapełnionych klubów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staraj sie zaraz po wyjsciu z klubu robic sobie operacje plastyczna (tylko zmiana twarzy) Wtedy nikt nie zdarzy cie obic :D I jak kolega wyzej: KUP troche fabryk. Koniecznie dokup mozliwie najlepsza bron i pancerz:D Jesli jeszcze jej nie masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 09:09, Mizioltoja napisał:

ja tam miałem w poprzedniej rundzie ponad 5000 respa i w następnej wszystko skasowało powinni
sumować a nie kasować

dobrze że kasują pod koniec rundy ale powinni zrobić długie rundy na miesiąc może dwa a nie na dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 09:14, matiz09 napisał:

> ja tam miałem w poprzedniej rundzie ponad 5000 respa i w następnej wszystko skasowało
powinni
> sumować a nie kasować
dobrze że kasują pod koniec rundy ale powinni zrobić długie rundy na miesiąc może dwa a nie
na dwa tygodnie :)

na miesiąc runda to około 1000000 respa można mieć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 09:23, Mizioltoja napisał:

> > ja tam miałem w poprzedniej rundzie ponad 5000 respa i w następnej wszystko skasowało

> powinni
> > sumować a nie kasować
> dobrze że kasują pod koniec rundy ale powinni zrobić długie rundy na miesiąc może dwa
a nie
> na dwa tygodnie :)
na miesiąc runda to około 1000000 respa można mieć xD

no ale przy tym trzeba siedzieć a poza tym używają kredytów i (chyba) korzystają z bugów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 13:53, matiz09 napisał:

> > > ja tam miałem w poprzedniej rundzie ponad 5000 respa i w następnej wszystko
skasowało
>
> > powinni
> > > sumować a nie kasować
> > dobrze że kasują pod koniec rundy ale powinni zrobić długie rundy na miesiąc może
dwa
> a nie
> > na dwa tygodnie :)
> na miesiąc runda to około 1000000 respa można mieć xD
no ale przy tym trzeba siedzieć a poza tym używają kredytów i (chyba) korzystają z bugów

Jak grałem to z bugów korzystali nieliczni, którzy je znali i zazwyczaj były w miarę szybko naprawiane, były patenty na kredyty, ale ponoć już nie działają, posiadanie 1000 kredytów było całkiem ułatiwjącym rozgrywkę bajerem:) a podstawa w tej grze to były kukły, kukły i jeszcze raz kukły...
Ale teraz to mnie jedynie denerwują przysyłaniem newslettera:P z tego co pamiętam rundy trwały dłużej niż 2tygodnie, chyba że sie to zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 13:58, kordzio1 napisał:

> > > > ja tam miałem w poprzedniej rundzie ponad 5000 respa i w następnej wszystko

> skasowało
> >
> > > powinni
> > > > sumować a nie kasować
> > > dobrze że kasują pod koniec rundy ale powinni zrobić długie rundy na miesiąc
może
> dwa
> > a nie
> > > na dwa tygodnie :)
> > na miesiąc runda to około 1000000 respa można mieć xD
> no ale przy tym trzeba siedzieć a poza tym używają kredytów i (chyba) korzystają z bugów

Jak grałem to z bugów korzystali nieliczni, którzy je znali i zazwyczaj były w miarę szybko
naprawiane, były patenty na kredyty, ale ponoć już nie działają, posiadanie 1000 kredytów było
całkiem ułatiwjącym rozgrywkę bajerem:) a podstawa w tej grze to były kukły, kukły i jeszcze
raz kukły...
Ale teraz to mnie jedynie denerwują przysyłaniem newslettera:P z tego co pamiętam rundy trwały
dłużej niż 2tygodnie, chyba że sie to zmieniło



niewiem ale chyba nie nie grałem już 3 rundy i niezamierzam grać są lepsze gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2007 o 13:59, matiz09 napisał:

kup swoj klub i troche fabryk piwa piwo wsadzaj do klubu za niską cene i ciągle kradnij(napadaj)
na różne sklepy itd. kupuj potem bronie ochroniarzy i pancerz i unikaj zapełnionych klubów

Dobry sposób widzę że grasz w to baardzo dłuugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 20:18, Gracz 23 napisał:


> kup swoj klub i troche fabryk piwa piwo wsadzaj do klubu za niską cene i ciągle kradnij(napadaj)

> na różne sklepy itd. kupuj potem bronie ochroniarzy i pancerz i unikaj zapełnionych klubów

Dobry sposób widzę że grasz w to baardzo dłuugo

heh dzięki gralem jedną runde na trzech kontach 2 moje i 1 kumpla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 20:11, matiz09 napisał:

> > > > > ja tam miałem w poprzedniej rundzie ponad 5000 respa i w następnej
wszystko
>
> > skasowało
> > >
> > > > powinni
> > > > > sumować a nie kasować
> > > > dobrze że kasują pod koniec rundy ale powinni zrobić długie rundy na miesiąc

> może
> > dwa
> > > a nie
> > > > na dwa tygodnie :)
> > > na miesiąc runda to około 1000000 respa można mieć xD
> > no ale przy tym trzeba siedzieć a poza tym używają kredytów i (chyba) korzystają
z bugów
>
> Jak grałem to z bugów korzystali nieliczni, którzy je znali i zazwyczaj były w miarę szybko

> naprawiane, były patenty na kredyty, ale ponoć już nie działają, posiadanie 1000 kredytów
było
> całkiem ułatiwjącym rozgrywkę bajerem:) a podstawa w tej grze to były kukły, kukły i jeszcze

> raz kukły...
> Ale teraz to mnie jedynie denerwują przysyłaniem newslettera:P z tego co pamiętam rundy
trwały
> dłużej niż 2tygodnie, chyba że sie to zmieniło


niewiem ale chyba nie nie grałem już 3 rundy i niezamierzam grać są lepsze gry

jakie???darmowe MMORPG-i??? jak tibia flyff czy conquer??to jest jak dla mnie i moich znajomych najlepsza DARMOWA sieciówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 19:09, roxide napisał:

> Tutaj można pisać ciekawostki ze świata the crims


Ja myślę, że ciekawostek nie będzie, bo ta gra to jeden wielki schemat i strata czasu.

Wciąga gorzej od tibi. Ale mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 19:23, matiz09 napisał:

> jak zaatakować kogoś bez znajomosci w the crims?
ziom nieda się kogoś tak zaatakować bo była by wielka rzeź jak niewiem co ale może znajdziesz
jakieś bugi

bez znajomości można w klubach i pub-ach atakować gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 13:36, matiz09 napisał:

>
> > kup swoj klub i troche fabryk piwa piwo wsadzaj do klubu za niską cene i ciągle kradnij(napadaj)

>
> > na różne sklepy itd. kupuj potem bronie ochroniarzy i pancerz i unikaj zapełnionych
klubów
>
> Dobry sposób widzę że grasz w to baardzo dłuugo
heh dzięki gralem jedną runde na trzech kontach 2 moje i 1 kumpla

A ty ciągle grasz w crims-y?? jak się tam nazywasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 15:53, Sebix 31 napisał:

> > > > > > ja tam miałem w poprzedniej rundzie ponad 5000 respa i w następnej

> wszystko
> >
> > > skasowało
> > > >
> > > > > powinni
> > > > > > sumować a nie kasować
> > > > > dobrze że kasują pod koniec rundy ale powinni zrobić długie rundy
na miesiąc
>
> > może
> > > dwa
> > > > a nie
> > > > > na dwa tygodnie :)
> > > > na miesiąc runda to około 1000000 respa można mieć xD
> > > no ale przy tym trzeba siedzieć a poza tym używają kredytów i (chyba) korzystają

> z bugów
> >
> > Jak grałem to z bugów korzystali nieliczni, którzy je znali i zazwyczaj były w miarę
szybko
>
> > naprawiane, były patenty na kredyty, ale ponoć już nie działają, posiadanie 1000
kredytów
> było
> > całkiem ułatiwjącym rozgrywkę bajerem:) a podstawa w tej grze to były kukły, kukły
i jeszcze
>
> > raz kukły...
> > Ale teraz to mnie jedynie denerwują przysyłaniem newslettera:P z tego co pamiętam
rundy
> trwały
> > dłużej niż 2tygodnie, chyba że sie to zmieniło
>
>
> niewiem ale chyba nie nie grałem już 3 rundy i niezamierzam grać są lepsze gry
jakie???darmowe MMORPG-i??? jak tibia flyff czy conquer??to jest jak dla mnie i moich znajomych
najlepsza DARMOWA sieciówka



dałeś 3 odpowiedzi na mnie ja dam w jednym

1.lepsze np. street of race plemiona ogame wojownicy arena albionu

2.wtedy można przegrać koleś ma 800 reputacji a staty po 3000

3.niegram ale moje nicki to zi0000m i matiz09 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Fajna Gierka ale takie czynności jak napad,klub,napad,klub,napad,burdel,napad.....
Robią się nudne
ale nieprzejmujcie się tym że robi sie nudna bo mi zawsze sie wszystko nudzi dla miłosników takich gier Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować