Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2007 o 21:28, Nermi napisał:

Szerszeń i Matiz123 prezent to będzie 50groszy i to wszystko! :D

50 groszy to napiwek w Wilkasach wynosi, a prezent max 20 groszy, bo będą musieli płacić podatek od wzbogacenia jeszcze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 21:32, SadraX napisał:

> Szerszeń i Matiz123 prezent to będzie 50groszy i to wszystko! :D
50 groszy to napiwek w Wilkasach wynosi, a prezent max 20 groszy, bo będą musieli płacić podatek
od wzbogacenia jeszcze... ;)

E tam nikt się nie dowie że taki przekręt miał miejsce :D za 20groszy to nawet gumy do żucia nie kupisz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 21:43, Nermi napisał:

za 20groszy to nawet gumy do żucia
nie kupisz. :P

A założysz się?! Dwie kupię! Serio serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:40, Nermi napisał:

Coś ty się z puszczy urwałeś?, tam to już koniec świata jest. (jeżeli ktoś tam mieszka to przepraszam
za wyrażenie)


Ja już wolę ten koniec świata, niż wasze wielkomiejskie krajobrazy...
Mazury FTW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 22:07, Furrbacca napisał:

Ja już wolę ten koniec świata, niż wasze wielkomiejskie krajobrazy... Mazury FTW!

---> Tez bym mogl cos powiedziec, ale jak wiadomo, miejsce zjazdu wybiera organizator i srednio wypada narzekac, jak sie samemu nie zamierza bawic w organizowanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj kolezanka chyba na lekcje geografii nie uczeszczałe;)
Augustów i okolice w wakacje to jest cos, a w szczególnosci augustowskie noce;] No i słynna (chociaz nie ma tam nic nadzwyczajnego) Dolina Rospudy;]
Zapraszam kolezanke w pierwszej kolejnosci i od razu zmienisz zdanie:] Gwarantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 22:58, LifaR napisał:

> Ja już wolę ten koniec świata, niż wasze wielkomiejskie krajobrazy... Mazury FTW!
---> Tez bym mogl cos powiedziec, ale jak wiadomo, miejsce zjazdu wybiera organizator i
srednio wypada narzekac, jak sie samemu nie zamierza bawic w organizowanie ;D


A czy ja narzekam na miejsce zjazdu?
Ktoś krytykuje moje (niemal) miejsce zamieszkania - muszę się odgryźć ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 23:01, Furrbacca napisał:

A czy ja narzekam na miejsce zjazdu?
Ktoś krytykuje moje (niemal) miejsce zamieszkania - muszę się odgryźć ;P.

---> Hmm... doszlo do nieporozumienia, bo napisalem nie do konca to co chcialem ;) Mialo byc "tez bym mogl cos podobnego napisac", w sensie miejsca ktore sam bym wybral jako miejsce zjazdu. Ja bym chetnie ponarzekal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 23:01, Furrbacca napisał:

A czy ja narzekam na miejsce zjazdu?


No ja bym tam wolał nad morze;) A nie do jakiegoś Bałtowa nieumarłe zwierzaki oglądać;)
Ale cóż jak wszyscy lecą na rzeź to ja też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 23:13, Stwór napisał:

A nie do jakiegoś Bałtowa nieumarłe zwierzaki oglądać;)

??
Ja to tam jadę polować na nieumarłe zwierzaki ;D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 23:48, Marrbacca napisał:

Ja to tam jadę polować na nieumarłe zwierzaki ;D:D


Że polować chcesz na dinozaury? Ja rozumiem truć się w Maku jedząc cheeseburgery, ale polować na sztuczną makietę z dinozaurami to już trochę nie teges:P Zaczynam się martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 23:00, Adikarius napisał:

Augustów i okolice w wakacje to jest cos, a w szczególnosci augustowskie noce;] No i słynna
(chociaz nie ma tam nic nadzwyczajnego) Dolina Rospudy;]
Zapraszam kolezanke w pierwszej kolejnosci i od razu zmienisz zdanie:] Gwarantuje.

Jak kolega płaci za transport i za nocleg to nie ma sprawy mogę przyjechać. :D

Furr nie dokońca o to mi chodziło, a zresztą wszystko jedno gdzie jest zjazd ważne żeby było fajnie i dać komuś napiwek 50groszy

SardaX to kup i pokażesz mi na zjeździe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 23:13, Stwór napisał:

No ja bym tam wolał nad morze;) A nie do jakiegoś Bałtowa nieumarłe zwierzaki oglądać;) /.../

Bałtów to prawie jak Bałtyk, więc nie narzekaj. :P I tak przednia zabawa będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 22:55, Adikarius napisał:

Moge zorganizowac w przyszłym roku;]

No to bardzo fajnie. :P Hm, jeśli tak dalej pójdzie, to niedługo organizatorzy zjazdów będą musieli się w kolejce ustawiać do szykowania zjazdu. :D Albo będą dwa zjazdy podczas jednych wakacji. ;) Jakby co, to ja nie mam nic przeciwko. :P

@ Nermi i SadraX
20 groszy ma być prezentem? Hm, no niby liczą się dobre chęci i w ogóle, ale 20 groszy?! :P Jakby co, to możecie mi jakiś nowy komputer kupić z najlepszymi dostępnymi podzespołami. :D Nie obrażę się. :P Chociaż za te 20 groszy też się chyba nie obrażę. Bo w sumie gdyby każda osoba zarejestrowana na forum mi tyle wysłała, to zebrałaby się całkiem niezła sumka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 16:53, matiz123 napisał:

> Moge zorganizowac w przyszłym roku;]
No to bardzo fajnie. :P Hm, jeśli tak dalej pójdzie, to niedługo organizatorzy zjazdów będą
musieli się w kolejce ustawiać do szykowania zjazdu. :D Albo będą dwa zjazdy podczas jednych
wakacji. ;) Jakby co, to ja nie mam nic przeciwko. :P

Marzyciel ale jak beda 2 to ty płacisz za mnie transport? :D

Dnia 14.12.2007 o 16:53, matiz123 napisał:

@ Nermi i SadraX
20 groszy ma być prezentem? Hm, no niby liczą się dobre chęci i w ogóle, ale 20 groszy?! :P
Jakby co, to możecie mi jakiś nowy komputer kupić z najlepszymi dostępnymi podzespołami. :D
Nie obrażę się. :P Chociaż za te 20 groszy też się chyba nie obrażę. Bo w sumie gdyby każda
osoba zarejestrowana na forum mi tyle wysłała, to zebrałaby się całkiem niezła sumka. :D


I co jeszcze wyplata dopiero w wakacje mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 17:31, Nermi napisał:

Marzyciel ale jak beda 2 to ty płacisz za mnie transport? :D

Hm, jeśli bardzo chcesz, to Ci mogę rower pożyczyć, więc sobie będziesz mogła sama dojechać na miejsce. ;) Chociaż faktycznie takie dwa zjazdy w ciągu roku mogą być (a raczej na pewno będą) dosyć "kasożerne". :)

Dnia 14.12.2007 o 17:31, Nermi napisał:

I co jeszcze wyplata dopiero w wakacje mam :P

A to chcesz mi coś jeszcze kupić? No... jak już dostanę ten nowy komputer, to przydałyby się do niego jakieś dobre gierki. ;) Może jakiś Crysis, Call of Duty 4 i jakieś inne hity. Za takie coś tez bym się nie obraził. :P A jeśli naprawdę bardzo chcesz mi jeszcze jakiś prezent kupić, to poproszę xboxa 360 z zestawem jakichś fajnych gier. :D Tyle mi wystarczy. :P Skromnie, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować