Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2008 o 22:55, Baal Namib napisał:

A skąd wiesz co mam ? ;-) Miałem kiedyś, ale nie z kiosku... Jest dużo innych atrakcji.
Np. mogę nauczyć podstaw grania w DnD (Dungeons & Dragons). Bardzo fajna gra RPG (papierowa).
Co prawda dużo nie uda się zrobić, ale zawsze coś.


Ja tam z chęcią mogę w DnD pograć. Podrezznika nigdy nie czytałem, lecz znam system z Icewind Dale''a I i II BG II .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko, że z tego co mi wiadomo, to w BG i ID to owszem, jest system DnD ale w wersji 2.5 ;] Ja mam 3.0. Jakbyście chcieli to nauczę. Co prawda nie jestem tam w to jakiś super dobry, ale takie podstawy znam. A więcej nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to w NWN jest 3.0. Choć już w NWN2 o 3.5 się pofatygowali :-)

Jak tylu ludzi z gramu gra w DnD, to może przyszykujemy ekipę na zjazd, przygotuje ktoś kampanie i zagramy sobie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że na niezbyt długą. Skoro zjazd będzie trwał 5 dni, to może codziennie z godzinkę się poświęci, jeśli będą chęci i ochota ;-) Grać nie zawsze trzeba. Klimatycznie się gra wieczorami... Może przy jakimś ognisku^^ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 13:29, Baal Namib napisał:

No wiadomo, że na niezbyt długą. Skoro zjazd będzie trwał 5 dni, to może codziennie z
godzinkę się poświęci, jeśli będą chęci i ochota ;-) Grać nie zawsze trzeba. Klimatycznie
się gra wieczorami... Może przy jakimś ognisku^^ ;-)

mnie uczyc musial nie bedziesz-ja z miejsca sie pisze:D ale nie jako MG xD. a tak co do sesji to pamietam jak z kolegami 12 godzinne robilismy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 13:47, Samildanach napisał:

do sesji to pamietam jak z kolegami 12 godzinne robilismy xD

Ale w dzień, czy w nocy? ;> Bo my to sobie zrobiliśmy sesyjkę nocną w piwnicy (także nie było widać, jak jest na zewnątrz). Wyjście na dwór po sesji i okrzyk: "O, światło!" - bezcenne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 14:40, Marrbacca napisał:

> do sesji to pamietam jak z kolegami 12 godzinne robilismy xD
Ale w dzień, czy w nocy? ;> Bo my to sobie zrobiliśmy sesyjkę nocną w piwnicy (także
nie było widać, jak jest na zewnątrz). Wyjście na dwór po sesji i okrzyk: "O, światło!"
- bezcenne :D

no oczywiscie ze nocna:) trwala dokladnie od 17 do 5 rano:) a kolacje wcielismy w trakcie trzymajac karty postaci w jednym reku a w drugim jadlo:D
a bezcenna to byla chwila kiedy o 5 rano sie podnosimy sie po tej 12godzinnej sesji by isc spac i kolega zerknawszy przez okno rzekl: "chlopaki jasno jest... to co nie idziemy spad tylko robimy sesyjke?" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobiję Cię ! :-) My graliśmy 14 godzin. (około, z krótkimi przerwami). od 16:00 do około 5:30 ;] Ja może jako MG też nie, ale jeśli będzie trzeba, to i MG mogę być :-)

@Marr
: Przyłączasz się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D&D suxx.

Warhammer FTW!!!

A tak serio to Graffis zdaje się wspominał coś o poprowadzeniu sesji w świecie SW. Od razu uprzedzam, że rezerwuję sobie miejsce ;).
Poza tym zobaczę co da się zrobić z WH. Może uda się poprowadzić, aczkolwiek nie jestem najlepszym MG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W D&D jeszcze nie grałem, ale to co słyszałem o tym systemie, niezbyt mnie napawa optymizmem niestety... wolę Warmłotka ;P

No i jeśli to co Furr o Graffisie napisał (sesja w SW!!!) to ja też gram na 100% :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W świecie SW ? Co to za system ? Świat ? ;>

W WH nie grałem (jeśli chodzi o figurkowe, lub papierowe) Ale może chętnie się nauczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 15:44, Baal Namib napisał:

W świecie SW ? Co to za system ? Świat ? ;>

Star Wars oczywiście.
Furr - Graffis będzie prowadził d6, czy d20?

Dnia 19.04.2008 o 15:44, Baal Namib napisał:

W WH nie grałem (jeśli chodzi o figurkowe, lub papierowe) Ale może chętnie się nauczę
;-)

Polecam, świetny system :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 15:48, Marrbacca napisał:

Star Wars oczywiście.


Chodzi również o jakieś papierowe, lub figurkowe ?

Dnia 19.04.2008 o 15:48, Marrbacca napisał:

Polecam, świetny system :)


No to mam nadzieję, że na zlocie nauczycie i pokarzecie pare fajnych gierek :-)
Mam nadzieje, że nie tylko na cztery osoby :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 15:57, Baal Namib napisał:

Chodzi również o jakieś papierowe, lub figurkowe ?


Na pewno nie figurkowe, a papierowym ciężko nazwać (zresztą sam wiesz o co chodzi ;)).

Dnia 19.04.2008 o 15:57, Baal Namib napisał:

No to mam nadzieję, że na zlocie nauczycie i pokarzecie pare fajnych gierek :-)


WH stoi pod znakiem zapytania - to zależy czy tuż przed zjazdem będzie mi się chciało cokolwiek przygotować ;).

Dnia 19.04.2008 o 15:57, Baal Namib napisał:

Mam nadzieje, że nie tylko na cztery osoby :-P


Jestem pewien, że osób znajdzie się dużo więcej, jeśli ktoś w ogóle zacznie coś prowadzić :).

Marr - nie mam pojęcia, szczerze powiedziawszy. To może być nawet storytelling i tak zamierzam grać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 16:15, Furrbacca napisał:

Na pewno nie figurkowe, a papierowym ciężko nazwać (zresztą sam wiesz o co chodzi ;)).


Domyślam się ;-)

Dnia 19.04.2008 o 16:15, Furrbacca napisał:

WH stoi pod znakiem zapytania - to zależy czy tuż przed zjazdem będzie mi się chciało
cokolwiek przygotować ;).


Na pewno będzie Ci się chciało :-)

Dnia 19.04.2008 o 16:15, Furrbacca napisał:

Jestem pewien, że osób znajdzie się dużo więcej, jeśli ktoś w ogóle zacznie coś prowadzić
:).


Tak, wiadomo. Choć napisałem to, bo gdy byłem na PGA i chciałem pograć z Marrem Stworkiem i Kafarem w jakąś gierke na fantasy Arena, to każda była na cztery osoby, stąd to "pytanie" :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sesje będą? A, spróbuję chyba, wszak trzeba kiedyś zacząć. Byleby nie było, że dorwą się i tyle ich widzieli, a reszta ma sobie najwyżej patrzeć ;P Jeśli ma być SW, to też się z chęcią zapisuję już teraz (skoro i Wy), bylebyście nie zapominali przy tym wszystkim o klasycznym polowaniu na stwory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj a ja nadal mam dylemat ;/ Jechać czy nie. Z jednej strony możność zobaczenia profesjonalistów , spotkanie się z Wami i pogranie w gry. Z drugiej zaś na ten czas brak noclegu , samotny dojazd ( samemu nudno :) ) i pytanie czy jest sens znowu jechać na 2 dni a to już niedługo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magi (niedziela)
Sam, Fisherem również zwany, ale nigdy bez członu pierwszego (sobota i niedziela only, w poniedziałek mnie nie uświadczycie ;))
matiz123 (sobota i niedziela)
pizmak [sobota i niedziela jeśli już]
ThIS iS ThE pLaCE foR YoU (?)
Baal Namib (Też raczej tylko niedziela, bo w sobote to pewnie jak na PGA będzie... :-P
Nermi i Muchahaha (tylko i wyłącznie sobota)
Samildanach (sobota i niedziela a noc spedzona w samochodzie):D
siepu (jeśli gramy się wybierają i nie będzie kataklizmu na uczelni - sobota i niedziela)
dawidos170, czyli po prostu Dawid(oba dni, znaczy, jeśli będzie, to i sobota, i niedziela)
SSj2 (raczej sobota i ranek niedzielny ;))
Drakkainen666 (sobota-niedziela ale nie jestem pewien- po 1) czy w ogóle pojade, po drugie jak to bedzie wyglądać z noclegiem)
deih ( no wreszcie :)) tylko noclegu ni ma ale to raczej nie problem. Sobota i trochę niedzieli. Si ja on ESWC ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować