Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dobra, Kamiloos zapowiada swoje przybycie na zjazd do Baltowa :P Moze pojawi sie tez w Poznaniu :P Choc to niepewne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZJAZD GŁÓWNY stoi chyba w miejscu
o ile się orientuję, to Wojtek internetu nie ma.
"Dziecko neo nie ma neo" :D

Gdy powróci, to może sprawa ruszy z miejsca, bo narazie nie wiadomo niczego poza miejscem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 23:22, Lasca napisał:

ZJAZD GŁÓWNY stoi chyba w miejscu
o ile się orientuję, to Wojtek internetu nie ma.
"Dziecko neo nie ma neo" :D

Gdy powróci, to może sprawa ruszy z miejsca, bo narazie nie wiadomo niczego poza miejscem
:)


Lipa. Trzeba dzwonić do człowieka i ew. niech ktoś inny zabierze się za przygotowywanie zjazdu, jak Wojtek nie jest na siłach. Na to stanowisko mianuję Furra. ;)

I ponawiam pytanie Sol:
Kto w sobotę jedzie z Warszawy do Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 15:25, lurynowicz napisał:

Na to stanowisko mianuję Furra. ;)

Ale wiesz, że jeśli Furr to tylko Mazury? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:53, ecolande napisał:

Jeżeli chodzi o zbiórkę gramowiczów to myślę, iż należałoby takową zorganizować.


Ale po kiego grzyba mi odpisujesz?:) do tych co się chcą wybrać kieruj to pytanie/propozycję:) Kiedy mnie ESWC z lekka wisi i nie chce mi się tam człapać?:) Wolę iść do kina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:04, Marrbacca napisał:

Ale wiesz, że jeśli Furr to tylko Mazury? ;P

Dla mnie pasuje, mate! :D

Stwór
A ze mną to się zobaczyć nie łaska?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:07, lurynowicz napisał:

> Ale wiesz, że jeśli Furr to tylko Mazury? ;P
Dla mnie pasuje, mate! :D

Hym... mi też pasi! Furr! Gdzie jesteś?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak poważnie to ja na Mazurach mogę zjazdować non-stop, bo w góry czy nad morze wolę wybierać się na inne "eventy", a Mazury takie swojskie. ;P Ciekawe tylko, czy by to przeszło... Zaraz nas o spiskowanie posądzą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż zdubluję posta i ponowie pytanie: a ze mną się spotkać to nie łaska??? Dla Ciebie wypiękniałem i przychudłem nieco, zebyś objąć mógł mnie w końcu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:07, lurynowicz napisał:

Stwór
A ze mną to się zobaczyć nie łaska?????


Ty już dawno mnie zdradziłeś :P :) I teraz się łasisz? Faceci - phi!:)))
Cóż 10-11 jestem w poznaniu, ba jakby nie mówić to siedzę na głogowskiej gdzie od tego ESWC to jest 10 minut z buta? I 2 minutki tramwajem:D Ale będąc szczerym nie chce mi się, nie ma tam nic co mogło by mnie zaciekawić/przyciągnąć. Chyba że masz jakieś super argumenty:P

Ps. Ty mnie nie bajeruj urodą :P Ja nie taki łatwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale poważnie, z mocarnych argumentów wymienię kilka: będę tam ja, będą inni gramowicze, ja, dużo gier, Lurr, lurynowicz. ;) Kurde, na 15 minut żeby strzelić ze mną fotkę to mógłbyś wpaść. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:20, lurynowicz napisał:

No ale poważnie, z mocarnych argumentów wymienię kilka: będę tam ja, będą inni gramowicze,
ja, dużo gier, Lurr, lurynowicz. ;) Kurde, na 15 minut żeby strzelić ze mną fotkę to
mógłbyś wpaść. ;P


No ale poważnie, gramowicze jakoś mnie nie przekonują i gry bo.. Jeśli to ma tak wyglądać jak Digital Arena na PGA to podziękuję, ale postoję;) jeśli mam tam tylko przyjść by zobaczyć kilku gramowiczów i napalać się jak ktoś inny gra to jakoś odbiera mi to chęci:) Plus że nie przepadam za tym by ciągle sterczeć nad kimś:P
Poza tym mogę wlecieć na 15 minutek na foto, ale płacić za wejście tylko po to by pstryknąć jedną fotkę?:) to naciąganie. Powtórzę się wolę do kina skoczyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zawsze na te pare minutek (tylko tyle ?) możemy wyjść i pogadać z tobą, spotkać się itd. Wiesz, może nie my jesteśmy atrakcją dla Ciebie, ale ty w pewnym sensie jesteś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lurr może się poświęcić dla stwora pójść z nim do kina po kinie na ESWC i zrobić sobie zdjęcia przy gramowiczach :P
Easy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:37, Baal Namib napisał:

Wiesz, może nie my jesteśmy atrakcją dla Ciebie,
:-)


Bleh nie zrozumcie mnie źle. Po prostu jeśli to ma wyglądać jak na PGA Digital arena to średnio mi to pasi. Jak szliśmy na PGA to gadaliśmy sobie że będziemy siedzieć non-stop na digital arena i pocinać w gierki, a...
Wyszło tak że cały czas siedzieliśmy na Fantasty arena pocinając w różne planszówki i karcianki:) Dlatego że na digital arena była masa ludzi która pchała się jak bydło od jednego stoiska do drugiego i jedyne co mogłeś na dobrą sprawę zrobić to popatrzeć jak inni pocinają. A polazłem tamk z myślą że z "wami" porywalizuję w jakieś tekkeny itp:)
Bo na dobrą sprawę jak mam iść i gapić się jak inni grają, a nawet dopaść do jakiejś gry na 10 minut bo kolejny się będzie pchał to co to za zabawa? To już z kafarem, Marrem i kuzynem w mieszkaniu graliśmy razem w Stunt GP razem i była zabawa mega zajebiaszcza co chyba mogą potwierdzić. Tylko o to mi chodzi. Po prostu nie chce mi się tam szwendać bez większego celu! Nie mam już 14 lat że na widok każdej gry z super grafiką sikam w majtki i wystarczy mi to że się napatrzę ;P Bo to mam w domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować