Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2008 o 21:26, deih napisał:

> Jak będę jechał to w WC :P zjawie się około 10. Ale to nie pewne jeszcze.. zobaczymy

> czy Stwór mnie zaprosi ;P i oczywiście KFC lub Mak :P
Rok temu też miał być Mak albo KFC a tutaj zwykłe jedzonko schabowy i ziemniaczki ;].


Kto miał mieć Maka to miał. My z Marrem wracaliśmy o 2 w nocy i daliśmy radę jeszcze nie jedno do tego czasu zrobić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 21:29, Kafar napisał:

Kto miał mieć Maka to miał. My z Marrem wracaliśmy o 2 w nocy i daliśmy radę jeszcze
nie jedno do tego czasu zrobić:P


Ale największy zestaw jadłem ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a jak stwora pytałem, to mówił, że nie przyjdzie (raczej) No, miejmy nadzieję, że będzie odwrotnie :-) Fajnie że będziecie. Hm, a o tej 10 to w niedziele czy w sobotę, czy będziesz w ten i ten dzień ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopiszę do listy - będę się baaardzo starać, żeby dojechać:

Magi (niedziela)
Sam, Fisherem również zwany, ale nigdy bez członu pierwszego (sobota i niedziela only, w poniedziałek mnie nie uświadczycie ;))
matiz123 (sobota i niedziela)
pizmak [sobota i niedziela jeśli już]
Baal Namib (Też raczej tylko niedziela, bo w sobote to pewnie jak na PGA będzie... :-P
Nermi i Muchahaha (tylko i wyłącznie sobota)
Samildanach (sobota i niedziela a noc spedzona w samochodzie):D
siepu (jeśli gramy się wybierają i nie będzie kataklizmu na uczelni - sobota i niedziela)
dawidos170, czyli po prostu Dawid(oba dni, znaczy, jeśli będzie, to i sobota, i niedziela)
SSj2 (raczej sobota i ranek niedzielny ;))
Drakkainen666 (sobota-niedziela ale nie jestem pewien- po 1) czy w ogóle pojade, po drugie jak to bedzie wyglądać z noclegiem)
deih ( no wreszcie :)) tylko noclegu ni ma ale to raczej nie problem. Sobota i trochę niedzieli. Si ja on ESWC ! )
ecolande (sobota i ranek niedzielny)
mtobi (wszystko w sensie oba dni, już Samowi mówiłem na gg, nie może mnie tam zabraknąć :P)
Taaz (sobota, chodź nie wykluczam możliwości przedłużenia swojego pobytu ;))
Paladynka (tylko niedziela)
ThIS iS ThE pLaCE foR YoU (?)

Ps. Jeśli będziecie w niedzielę, to około której godziny będziecie na miejscu?
Bo nie wiem, czy wyjechać z domu o świcie, czy przed świtem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 12:20, Paladynka napisał:

Ps. Jeśli będziecie w niedzielę, to około której godziny będziecie na miejscu?
Bo nie wiem, czy wyjechać z domu o świcie, czy przed świtem ;)


Ja będę pewnie tak, jak się targi zaczną. No chyba, że coś wymyślimy i się wszyscy wcześniej spotkamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Chciałbym poinformować, iż z pewnych względów nie pojadę na ten zjazd i na żaden kolejny o ile się odbędzie. Przyczyna takiej decyzji jest prosta forum się zepsuło a w dodatku straciłem kontakt z większością znajomych. Nie żałuję tej decyzji. Przepraszam osoby, które chciały mnie poznać osobiście.... Jeśli chcą mnie poznać to mogę się spotkać ale tylko osobiście a nie na żadnym zjeździe.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 13:30, wdowiakm napisał:

[...]Przyczyna takiej decyzji jest prosta forum się zepsuło a w dodatku
straciłem kontakt z większością znajomych. [...]


Jak tam sobie chcesz, ale na moje to ty zniknąłeś z portalu, więc nie dziwota żeś kontakty potracił. ;>
A forum przeszło zmiany - fakt. Po okresie przyzwyczajeń nie wiem czy byłbym w stanie wrócić do poprzedniego. Ja tam zmiany popieram jeśli wychodzą na dobre, a te póki co nie zaszkodziły (przynajmniej większości userom nie). A co mają zmiany do nie pojechania na zlot to już kompletnie nie rozumiem. ; ) Przybywają też osoby, które na forum nie udzielają się bardzo aktywnie, a i tak można się z nimi świetnie dogadać.
Już teraz możesz żałować tej decyzji. Bye. ; ]

Co do ESWC, bo mnie SSj2- pytał - prawdopodobnie mnie nie będzie. Nie dlatego, że nie chcę pojechać (bo chcę i mam dość blisko), ale sami wiecie, że mam maturę. Choć zważywszy, że będę już po pisemnej mogę to jeszcze rozważyć. Jakby co z kimś się skontaktuję, tyle mam tych waszych numerów, że ze spokojem. ; ]
Te targi mogłyby być pod koniec maja to by nie było problemu. ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o zmiany w opcjach, sposobie działania forum, lecz o sposób działania/postepowania niektórych ludzi na forum, więc wydaje mi się, że się nie zrozumieliśmy. Jak już pisałem, nie żałuję. A moje czasowe odejście z forum było z przyczyn ode mnie niezależnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 12:20, Paladynka napisał:

Ps. Jeśli będziecie w niedzielę, to około której godziny będziecie na miejscu?

Ja będę w niedzielę już od samego początku, myślę, że jakoś przed 9, bo trzeba kupić bilety i takie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda.

@wdowiakm
:

Jedzie się na zjazdy, żeby pogadać z tymi co się zna, lub poznawać innych. Jak nie chcesz poznawać, to jesteś z tymi, których znasz. A w ogóle moim zdaniem ludzie na forum zachowują się inaczej, niż w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, a co sądzicie o tym, żeby w sobotę po targach wybrać się na koncert? :) Bo będzie Cool Kids of Death o 20:00 występować i ja najprawdopodobniej się na ten koncert wybiorę. Cena biletów: przedsprzedaż (do 5 maja) 23 złote, a potem - 30. To jak, jest ktoś chętny? :) Bo niedługo mój znajomy bilety ma zamiar kupić, więc lepiej się szybko zgłaszajcie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 15:11, Baal Namib napisał:

@wdowiakm:
Jedzie się na zjazdy, żeby pogadać z tymi co się zna, lub poznawać innych. Jak nie chcesz
poznawać, to jesteś z tymi, których znasz. A w ogóle moim zdaniem ludzie na forum zachowują
się inaczej, niż w realu.

Masz rację, ale wiele w moim życiu się zmieniło i inaczej patrzę na niektóre sprawy ;)
Co do poznania was to nie napisałem, że nie chcę lecz nie na zjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może czy w końcu będzie żarcie w cenie czy nie? Bo jak jechać i codziennie wydawać w knajpce kasę to to tanio nie wyjdzie, a nie wszyscy co chcą pojechać są aż tak przy kasie, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc - wątpię by tak było. Cena to raczej tylko za nocleg. Jedzonko we własnym zakresie, tak było na poprzednim zlocie, tutaj raczej nie będzie inaczej. Zawsze można iść do lasu i upolować jakiegoś bażanta czy kuropatwę. :D
Trzeba będzie sobie przyszykować tej kaski więcej i na bilety pociągowe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 20:55, szerszeń45 napisał:

iść do lasu i upolować jakiegoś bażanta czy kuropatwę. :D

Pfff, bażanty i kuropatwy... dinozaur z grilla! To jest żarcie! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie właśnie, nie przypadkiem przecież mamy niedaleko park pełen dinusiów ^^
zamiast kasy bierzemy dzidy i sidła. żadne bażanty, żadne kuropatwy, tyranozaur w sosie słodko kwaśnym, to jest danie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak wcinacie te dinusie z plastiku czy innego materiału z którego są zrobione;) Smacznego :D Ja wolę schaba i fryty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... to ja chyba jednak pójdę razem ze Stworem na obiad, ten przynajmniej żarcie wytropi w mig. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować