Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2008 o 00:03, Stwór napisał:

> oj, to się najwyżej wyjedzie wcześniej jak się dadzą we znaki ;P

Najbardziej się martwię o jedzenie:) tyle dni to tyle jedzenia że wydam majątek^^

oj tam. Zagoni się Kafara do kuchni i zamiast w barach/restauracjach się stołować to za połowę ceny zjemy własne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 00:24, Marrbacca napisał:

oj tam. Zagoni się Kafara do kuchni i zamiast w barach/restauracjach się stołować to
za połowę ceny zjemy własne ;P


Ależ ja lubię się stołować w knajpkach:) Zagoni się Kafara? Pytanie: Czy ja to przeżyję:P

Ps. Śnił mi się dzisiaj Własny Tytuł^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 07:16, Stwór napisał:

Ależ ja lubię się stołować w knajpkach:) Zagoni się Kafara? Pytanie: Czy ja to przeżyję:P

No był bardzo pewny swoich umiejętności zgadzając się na pojedynek z dna ;). Więc coś tam chyba umie robić :D

Dnia 08.02.2008 o 07:16, Stwór napisał:

Ps. Śnił mi się dzisiaj Własny Tytuł^_^

Muah, masz te sny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz swojej mamie, że to nie jest wycieczka, a spotkanie znajomych. To powinno wiele wyjaśnić.

Zjazd NIE jest wyjazdem wakacyjnym. Jest organizowany w wakacje, ponieważ tak pasuje większej liczbie osób. To, że przy okazji są wymieniane jakieś atrakcje nie oznacza, że prowadzimy tutaj biuro podróży. To my mamy być atrakcją, a nie okolica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 23:15, Stwór napisał:

Ale aż 5 dni? Co my będziemy tam robić przecież nie wciąż dosiadać dino zwierzaki:)

Jak to co? W siatkówkę będziemy grać! :P I w ktulu. I w pokera. :P I w ogóle. :D

Dnia 07.02.2008 o 23:15, Stwór napisał:

I ile jedzenia będę musiał jeść matko... 5 dni? Nad morzem to pikuś, ale z wami 5 dni... Bueh!

No tak, jedzenie może rzeczywiście być dla Ciebie problemem. :P Ale chyba sobie jakoś poradzisz. :)

Dnia 07.02.2008 o 23:15, Stwór napisał:

Ps. Śnił mi się dzisiaj Własny Tytuł^_^

Heh, a mi się śniło, że się spóźniłem na pociąg na zjazd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 12:19, Furrbacca napisał:

Powiedz swojej mamie, że to nie jest wycieczka, a spotkanie znajomych. To powinno wiele
wyjaśnić.

Zjazd NIE jest wyjazdem wakacyjnym. Jest organizowany w wakacje, ponieważ tak pasuje
większej liczbie osób. To, że przy okazji są wymieniane jakieś atrakcje nie oznacza,
że prowadzimy tutaj biuro podróży. To my mamy być atrakcją, a nie okolica...

My atrakcja ;F, to może cały Bałtów niech nas przywita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale 5 dni atrakcji, siatkówki... bla bla bla im więcej dni tym więcej noszenia Kamiloosa!! Wy mi to robicie specjalnie^_^

A sny podobno się sprawdzają:P (chociaż nie było daty w tym śnie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej, a to aż 5 dni potrwa? Kurcze, tego się nie spodziewałem... Byłem raczej przygotowany na góra 3 dni, czyli weekend jakiś. W innym wypadku mogę nie znaleźć dostatecznie dużo czasu, by uraczyć was swoją obecnością. ;) No i koszty - to też bardzo ważna sprawa. Z funduszami na wakacje kiepsko, a dłuższy wyjazd pociągnie za sobą większe wydatki...

Coś czarno to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 19:47, Bumber napisał:

Jej, a to aż 5 dni potrwa? Kurcze, tego się nie spodziewałem... Byłem raczej przygotowany
na góra 3 dni, czyli weekend jakiś. W innym wypadku mogę nie znaleźć dostatecznie dużo
czasu, by uraczyć was swoją obecnością. ;) No i koszty - to też bardzo ważna sprawa.
Z funduszami na wakacje kiepsko, a dłuższy wyjazd pociągnie za sobą większe wydatki...

Coś czarno to widzę...

Chyba wiesz , nie będzie problemu , bo kwota nie będzie zbyt duża :} , a tak pozatym Bumbuś to możesz zostać kilka dni a później kiedy ci będzie pasowało pojechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 dni? Bez mojego ukochanego kompa?:) Mam nadzieje że znajdzie się coś do grania? U mnie nie ma problemu ze zgodą rodziców, jak tylko jest jakaś okazja żeby odgonić mnie komputera to ona się chętnie zgadza. Gorzej jak się dowie jakie stare pierniki tam jadą:) (bez urazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:30, jaki of blade napisał:

Mam nadzieje że znajdzie się coś do grania?

Oczywiście. Siatkówka będzie, ktulu będzie, dźwiganie Kamiloosa będzie i pewnie coś jeszcze się wymyśli. Więc na pewno będziesz miał w co grać. :)

Dnia 09.02.2008 o 11:30, jaki of blade napisał:

Gorzej jak się dowie jakie stare pierniki tam jadą:) (bez urazy)

No nie wiem czy takie stare. :P W zeszłym roku średnia wieku nie była przerażająca. :P Zresztą w tym też pewnie nie będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy chociaż połowa , która się deklarowała pojedzie :). Widać dni powoli nie zaczynają co po niektórym pasować. I gdzie tu poświęcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 12:45, Madoc napisał:

buuu, nie zahaczy o moje urodziny :/ a kupicie mi prezenty? :D


:P Jak tobie, to i mnie :P Mam 30 lipca, też blisko, nie? ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy swoją obecność na zjeździe potwierdziło około 10 osób, z czego dwie lub trzy są jeszcze ''niepewne''... Czas płynie nieubłaganie.

Cena będzie po niedzieli, tak dla przypomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto tu marudzi o średnią wieku że wysoka? Przecież na ten zjazd jadą głownie dzieci (nie używam tej formy obraźliwie) co na widok piwka krzywiły miny:) Kafar w zeszłym roku był najstarszy, a ja zaraz po nim:) I gdzie tu stare byki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 13:22, Stwór napisał:

I gdzie tu stare byki?

Też będą. Oczywiście ''stare byki'' w pozytywnym znaczeniu, żeby ktoś się nie obraził... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 13:22, Stwór napisał:

I gdzie tu stare byki?

---> Wlasnie wlasnie, ja sie ciagle czuje mlody i piekny ;D Ostatnio nawet pytano mnie o dowod, co jeszcze bardziej mnie odmlodzilo ;)

A co do terminu - jakos moze i sie da rade, ale biorac pod uwage ilosc osob ktore w ankiecie sie wypowiedzialy, to uwaga Furra jest calkiem sluszna, bo juz widac ile osob sie nadal tematem zjazdu interesuje, a ostatecznie kazda osoba bedzie na wage zlota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2008 o 13:46, LifaR napisał:

/.../

Wystarczy miłe grono 10 osób i też jest zabawa :-). Tylko też i takową musimy wymyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować