Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Powiem Wam, drodzy państwo, że dokumentacyja będzie niewątpliwie obszerna. Dźwięk, obraz, rękodzieło, wiklina... tfuj!
Furr-fakt, za krótko. To jedna z przyczyn niedosytu, oj tak. A właściwie: brak czasu ograniczył mi pole manewru tudzież działania, w wyniku czego nie mogłem dokonać tego co bym chciał-i to zaowocowało niedosytem.
Było "KULOWO"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 16:08, MonkOfWar napisał:

Powiem Wam, drodzy państwo, że dokumentacyja będzie niewątpliwie obszerna. Dźwięk, obraz, rękodzieło,
wiklina... tfuj!


Taak... Wreszcie ludzie zobaczą prawdziwe oblicze tych poważnych z pozoru forumowiczów xD.

Dnia 03.09.2006 o 16:08, MonkOfWar napisał:

Furr-fakt, za krótko.


Rzadko kiedy mi się to zdaża, ale w tym przypadku z pewnością mogę tak powiedzieć - mógłbym z wami bez problemu spędzić dłuższy czas, nie było (w każdym bądź razie ja nie odczułem) żadnych osobowości, które wzbudziłyby moją niechęć...

Dnia 03.09.2006 o 16:08, MonkOfWar napisał:

Było "KULOWO"!


Dokładniej ''KTULOWO'' pierwszej nocy ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 16:16, Furrbacca napisał:

> Było "KULOWO"!

Dokładniej ''KTULOWO'' pierwszej nocy ;P.


Errrm... Byłem już mientki, poszedłem po zakończeniu pierwszego epizodu, a i w jego trakcie (gdy począł się Właściwie) zmarniałem straszliwie (gęba na kłódkę, twarz w rękawy i dygotałem). Dobrze, żem się nie rozłożył... na ten stan rzeczy wpływ miały czynniki zewnętrzne jak i wewnętrzne, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem było super :) Co i jak dowiecie sie później.

Cool ekipa i genialna atmosfera !!

Ten wyjazd dlugo zostanie w mojej pamieci :) A cos czuje ze nie tylko mojej !!

I nie ma bata. Jade za rok ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello,
my też już dotarliśmy.
Wielkie dzięki wszystkim za zabawę [zwłaszcza Furrowi - wie za co, jak sądzę]. Wprawdzie nie wszystkich zdążyłem dobrze poznać, ale ekipa była fajna [przede wszystkim "sąsiedzi" i Keroth :)].
Szkoda, że taki krótki ten zjazd, bo wiadomo co zabrało najwięcej czasu ;P Następnym razem poproszę tydzień taki :D
Przykro mi ogromnie, że do Ktulu nie dotrwałem, ale byłem wyczerpany. Jeszcze zdążyłem zobaczyć Monka równie ledwo żywego i odpłynąłem.

Furr, Marr - do tej pory nam smutno [mi i Shelion], że nie uszczupliliśmy Was o wiecie co.

Geeez, piszę jakimś szyfrem chiba ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo chciałem być na tym zjeździe, niestety.. i tak byście mnie tam zdeptali =p
Za rok może będę może nie... a może za dwa ? Chlip ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 21:27, Filip92 napisał:

Co robiliscie na zjeśdzcie z tego co wiem fajnie było.
Załuje ze mnie nei było dalego mieszkam.



A gdzie był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylo super extra i co jeszcze tylko mozna powiedzieć!!! Klimat, dobra ekipa i dobra zabawa!!!
Żaglówki Rox!!! bardzo mi się spodobało pływanie na żaglówce było śmiesznie brak wiatru brak dodatkowych wioseł,
ale... taka ekipa miała sobie nie poradzić?! Co prawda na wozdie spędziliśmy dobre kilka godzin ale warto było
nauczyłem się co nieco o pływaniu na żaglówkach, patentu jeszcze nie mam:) ale kto wie może w przyszłości.
Ognisko wypaliło Ktulu też ciekawy klimat nażucił Marr kowboje te sprawy indianie nawet UFOKI:)
Czekam aż ktoś postawi topic na temat węgla. xD hehe
Napisał bym jeszcze ale zmęczony jestem nocka nie przespana ale odrobiłęm w autokarze:)
Żałuje że tak krótko z miłą chęcią bym został jeszcze z tydzien, z taką ekipą jak tym razem... Zawsze:)

Pozdro 4 All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może po kolei :)
Yarr - i takie małe siedzi i mu tęskno do niedoszłych właścicieli... karty do Ktulu poślę przed snem, teraz uploaduje na serwer wszystkie zdjecia i filmy, 200MB tego wyszło :D
Moras - Opowieści będą kiedy Sol pozwoli. A pierwsze usłyszycie w relacji w poniedziałek najprawdopodobniej
Filip - zjazd był całkowicie antykomputerowy, nie widzieliśmy ani kawałka takiego :D. Nie, nie dostaliśmy darmowych gier, aczkolwiek niektórzy zjazdowicze prowadzili nieustanne podchody na ten temat (pozdro Piotrbov :P). Zdjęcia będą i to podejrzewam, że sporo.
Błachol - wszystko będzie w relacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 21:40, Rados-kapcrew napisał:

/.../> Żaglówki Rox!!! bardzo mi się spodobało pływanie na żaglówce było śmiesznie brak wiatru brak
dodatkowych wioseł,

Żaglówki!? Dlaczego nikt mi nie powiedział!!! Mam patent Sternika Jachtowego! Nieee, chyba ktoś mi podpadnie, tylko jeszcze nie wiem kto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować