Zaloguj się, aby obserwować  
Skazeusz

Jaka to postać z gry - zabawa

3085 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2007 o 18:19, DarkCloud napisał:

Jan Rosencrantz z Vargant Story ??

Co to jest za gra? Na PC się to pojawiło? Bo nigdy nie słyszałem nawet :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro on nie zadaje, to ja zadam: Ten cżowiek ma opinie "narwanego człowieka". Razem ze swoimi przyjaciółmi wykonuje różne zadania. Pod koniec gry, dzięki pewnej robocie wykonanej z jednym ze swoich przyjaciół zostaje zamordowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 09:05, Union Pacific napisał:

Skoro on nie zadaje, to ja zadam: Ten cżowiek ma opinie "narwanego człowieka". Razem ze swoimi
przyjaciółmi wykonuje różne zadania. Pod koniec gry, dzięki pewnej robocie wykonanej z jednym
ze swoich przyjaciół zostaje zamordowany.


Paulie z Mafii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 19:28, Union Pacific napisał:

Skoro masz twarz dona Corleone w avatarze, wiem, że dobrze prawisz w tych sprawach!


Nigdy nie lekceważ potęgi Rodziny! ;)

A teraz zagadka:
Jest to agent do zadań specjalnych, jego zadaniem jest zdobycie informacji i nie wzbudzanie niczyich podejrzeń. Cień jest jego przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:02, rick90 napisał:

> Skoro masz twarz dona Corleone w avatarze, wiem, że dobrze prawisz w tych sprawach!

Nigdy nie lekceważ potęgi Rodziny! ;)

A teraz zagadka:
Jest to agent do zadań specjalnych, jego zadaniem jest zdobycie informacji i nie wzbudzanie
niczyich podejrzeń. Cień jest jego przyjacielem.

Sam Fisher ze Splintera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:10, Gracz 23 napisał:

Jest tak jakby psem z wielkim nosem.Dzieci go uwielbiają i często w niego grają.

Rayman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta postać jest wielkim bogaczem w świecie gry, dorobiła się na krasnoludzkich technologiach, które sobie przywłaszczyła. Ma znajomo brzmiące nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pradawny przedstawiciel magów parających się czarną magią. Po jego przyzwaniu ze świata martwych (co kosztuje nas dość sporo, bo życie garstki silnych wojowników), potrafi nieźle namieszać, choćby poprzez przyzywanie darmowych duchów i wskrzeszanie jednostek pod postacią mniej świeżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 17:26, Bimbermistrz napisał:

Pradawny przedstawiciel magów parających się czarną magią. Po jego przyzwaniu ze świata martwych
(co kosztuje nas dość sporo, bo życie garstki silnych wojowników), potrafi nieźle namieszać,
choćby poprzez przyzywanie darmowych duchów i wskrzeszanie jednostek pod postacią mniej świeżą.

Zapewne chodzi o jakąś strategię, może Warcraft 3?? Podpowiedzi prosimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi o jakiegoś nekromantę. Warcraft 3? Hm... Khel Tuzad był raczej miło usposobionym liszkiem :)

Może hm... Magtheridon? :)

Niemniej podpowiedź by się przydała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chodzi mi o postać z Warcrafta 3 (ale jest to oczywiście bohater RTS''a), ale seraphe dał dużą wskazówkę: ta postać jest nekromantą, a jej nazwa (imię?) brzmi prawie identycznie jak słowo "nekromanta" (bo tak naprawdę jednostka ta powinna nazywać się nekromanta, ale polonizatorzy zrobili z Necromancera coś dziwnego, bo Nekromancera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować