Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gameplay z polskiej wersji gry Mass Effect 3

23 postów w tym temacie

Ciekawe czy wersja finalna też będzie miała fatalne animacje, jeszcze gorsze tekstury i góra 2 opcje dialogowe. Mogli pokazać jakiś fragment gdzie prowadzimy lekko złożoną dyskusję żeby zobaczyć jak to dzisiaj wygląda. Po mało udanym Mass Effect 2, tragicznym Dragon Age II i niedorobionym The Old Republic zacząłem podchodzić z dużą rezerwą do gier Bioware.
Ostatnimi laty tylko gadać marketingowe bzdury potrafią bez żadnego poparcia w rzeczywistości.

Chyba z zamówieniem poczekam na pierwsze opinie graczy którzy będą mieli jakąś styczność z finalną wersją i na pierwsze DLC bo znając życie pewnie ich troszkę będzie. Dobrze zrobiłem odkładając kupno ME 2 bo w końcu dostałem je za darmo razem z DA II który był taniutki (zapłaciłem jakieś 50zł) więc chyba i tym razem poczekam.

Zwłaszcza że demo mnie strasznie zniechęciło

Spoiler

. Szczególnie motyw z dzieciakiem. Fajnie się prezentował przy pierwszej grze która go użyła ale ostatnio wszyscy używają ten motyw tak często że to troszkę śmieszne zagranie

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha mało udanym Mass Effect 2 gdzieś Ty się uchowała ?
Co do Dragon Age 2 się zgodzę ale w przypadku ME2 chyba grałeś z klapkami na oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 11:55, dariuszp napisał:

Zwłaszcza że demo mnie strasznie zniechęciło

Spoiler

. Szczególnie motyw z dzieciakiem. Fajnie
się prezentował przy pierwszej grze która go użyła ale ostatnio wszyscy używają ten motyw
tak często że to troszkę śmieszne zagranie

.


Ten motyw jest do bani, jeszcze ta obrzydliwie ckliwa, przesłodzona muzyka. Ale to w końcu BioWare, buduje dramatyzm tanimi sztuczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaby ME2? Gra, którą przeszedłem już 8 razy?? SW:ToR też jest świetny. Owszam DA2 zaniżyło poziom ale jak dla mnie Bioware jest w doskonałej kondycji a ME3 już od dawna zamówiony, demo już ukończyłem 3 razy a teraz gram w multi. Ale de gustibus non disputandum, więc jak ci nie pasi to po prostu nie graj i tyle.
A scena z dzieckiem rzeczywiście jakaś tkliwa jest, ale to ma być w końcu koniec seri, ochrona ziemi przed zagładą itp :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tekstury pancerzy są takie paskudne ?!!! Już Dragon age pierwszy miał ładniejsze pancerze. Pewnie wynika to z tego, że gra jest na wszystkie 3 platformy, przez co znów ucierpieli pc-towcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 12:30, TraenMD napisał:

Słaby ME2? Gra, którą przeszedłem już 8 razy??


To, że tyle razy ukończyłeś tę grę to nie znaczy wcale, że ME2 jest dobre, tylko że jesteś masochistą :P. Ja sam ukończyłem tę produkcję 3 razy i starczy. Jedynka miała ciężką przeprawę z przekonaniem mnie do siebie, na dwójkę już czekałem, a po demku i kilku pierwszych misjach miałem wrażenie, że ta gra jest niesamowita i w ogóle, ale szybko minęło, gdy po połowie kampanii zorientowałem się, że ciągle robię to samo, a Bio bawi się w CTRL+C, CTRL+V. Poza schematycznością i monotonią produkcji, która składa się z kilku pomysłów powielonych w nieskończoność zarzucić mogę jej na przykład zmarnowany potencjał misji pobocznych, których, jeżeli BioWare nie może zrobić dobrze lub im się nie chce po prostu, to lepiej, żeby nie umieszczało wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być wredny, ale ten WSPANIAŁY czysty dub angielski jest do 4 liter w ME3. W głośie można wyczuć nieadekwatne do sytuacji emocję albo brakuje ich. Czasami postacię mają niezly słowotok a tekst nie zamieża zwalniać z tego powodu, jest trochę dziwne tłumaczenie na polski, nie jestem znawcą angielskiego ale kilka słów zapewne każdy by inaczej zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tutaj jest Polska wersja bo jej nie widzę ? To tylko włączone napisy, ale gra jest ciągle po angielsku. Myślałem, że gram.pl będzie odróżniać wersję językowe gier, ale się zawiodłem :) Napisy PL ? EA - żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 14:14, vegost napisał:

Gdzie tutaj jest Polska wersja bo jej nie widzę ? To tylko włączone napisy, ale gra jest
ciągle po angielsku. Myślałem, że gram.pl będzie odróżniać wersję językowe gier, ale
się zawiodłem :)


A ja myślałem, że choć raz powstrzymasz się przed nieprzemyślanym komentarzem.
Wersja z polskimi napisami to jaka wersja jeśli nie polska? Chińska?
To, że jesteś leniwy, nie chce Ci się czytać i chcesz mieć beznadziejny dubbing robiony przez EA nie znaczy, że musisz od razu narzekać na gram.pl.

Dnia 15.02.2012 o 14:14, vegost napisał:

Napisy PL ? EA - żal.pl


Jeszcze gimnazjum nie skończyłeś widzę i nie wyrosłeś z tego "żalu"...
Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że napisy bardzo przeszkadzają w grze, są małe i szybko znikają, dla osoby takiej jak ja ( słabowidzącej ) jest to nie lada utrapienie, dzięki któremu nie mogę się skupić na grze - wychodzi więc na to, że w pełnej grze będę po prostu musiał olać fabułę i skupić się na walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Shepard musi tak się kleić do każdej osłony i chodzić jakby chciał a nie mógł ? Jest wojna, światy umierają a on spaceruje sobie jak po parku. Straaasznie wolno chodzi w skrócie. Poziom trudności też jest do bani. Na najwyższym tarcze traci się po jednym strzale a przeciwnicy maja mnóstwo hp. Super miało być coś przemyślanego, wyszło jak zwykle. Do tego ta zasłona dymna - to jakaś kpina ? Jedna tekstura, która jeszcze przenika nieudolnie przez sciany i słupy oraz wywala artefakty przy podłożu. Podobało mi się za to zachowanie sojuszników, naprawdę poprawili na plus. Mam nadzieję, że to jest stara wersja kodu, którą mogliśmy widzieć we wcześniejszych filmikach a gra będzie lepiej dopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, na dwuwymiarowy dym już zwróciłem uwagę ;)
i czy Shepard zawsze musi chodzić z bronią w ręku wyciągniętym przed siebie? - wygląda to sztucznie i po prostu ... głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwazam dubbing w Mass Effectach za udany, obie czesci przeszedlem po Polsku i znacznie bardziej przypadły mi do gustu rodzime głosy, tak wiec ze EA znow leci z lokalizacja w kulki (a w Reckoning, nawet napisow sie im nie chcialo zrobic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwazam dubbing w Mass Effectach za udany, obie czesci przeszedlem po Polsku i znacznie bardziej przypadły mi do gustu rodzime głosy, tak wiec ze EA znow leci z lokalizacja w kulki (a w Reckoning, nawet napisow sie im nie chcialo zrobic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mi sie nie podoba system napisów, za małe i mogły by być troche nizej.
Mam nadzieje ze w grze bedzie troche inaczej.

Obawe mam ze wszystkiego nie da sie przezcytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To demo mnie upewniło, żeby nie mieć z tą serią już nic wspólnego. ME2 to jednak nie był wypadek przy pracy a to co widzę prezentuje się jeszcze gorzej.

Kilkadziesiąt sekund strzelania, kilka minut oglądania scenek i tak w kółko. WTF? Dynamiczne niczym partia szachów.
Najpierw Dragon Age 2, przerobiony na durne MMO KotOR i teraz to. Chyba trzeba będzie unikać gier z logo EA/Bioware, dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzela się fajnie, ale póki co tylko tyle dobrego mogę powiedzieć o tej grze. Scena z dzieckiem to żenujący, tani zabieg - dodana do tego ''dramatyczna'' muzyka i sadfrog''owa mina Shepard''a sprawiły, że buchnąłem śmiechem, a BioWare chodziło raczej o kompletnie inną reakcję. Równie tanią scenę przeżyłem w Modern Warfare 3, ale że gra była głupiutka to jej wybaczę. Szkoda tylko, że Mass Effect 3 zapowiada się na równie głupiutki tytuł. Graficznie nie mam wiele do zarzucenia, bo oprócz drewnianych twarzy jest ok. Animacja sprintu natomiast bardzo się udała, jest przezabawna. ;D

Demo utwierdziło mnie w jednym - począwszy od Mass Effect 3 żadnego cRPG od BioWare nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogarnąłem demko, może scena z dzieciakiem taka przesadzona, ale ścieżka dźwiękowa jak zawsze w ME świetna, do tego widok na miasto w tej scenie, rewelka. Choć spodziewałem się lepszej grafy po nowej części. Ale tak czy siak zagram, tyle, że na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ME2 było klasyczną grą od BioWare czyli CTRL+C;CTRL+V z poprzednich gier, ale mimo to jest to gra w którą chce się grać sam przeszedłem ją 4 razy i za bardzo mi się nie znudziła. Bio zakłada że większość zainteresowanych ME3 grało w ME1/ME2 dlatego demko przede wszystkim wprowadza nas w fabułę, żebyśmy przez te 3 tygodnie snuli domysły.

PS Multi w tym demku jest mega grywalne aż ciężko się oderwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować