Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowy weekend z Call of Duty: Modern Warfare 3 na Steamie

13 postów w tym temacie

Eee, tylko multi? Nawet demo CoD4 miało singla. Czyżby brak wiary w siebie?
Jakby był single to było by przynajmniej One night fight [and forget:], a tak to nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 15:15, zadymek napisał:

Eee, tylko multi? Nawet demo CoD4 miało singla. Czyżby brak wiary w siebie?
Jakby był single to było by przynajmniej One night fight [and forget:], a tak to nie
warto...

Single w MW3 jest tak krótkie że demo musiałoby chyba trwać 5 minut. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam instalowania tego, na każdym kroku cheaterzy, nooby latające z akimbo, a twórcy nic nie robią, mają to w dupie, niepotrzebnie będziecie sie denerwować, naprawde odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 15:51, Picasso22 napisał:

Odradzam instalowania tego, na każdym kroku cheaterzy, nooby latające z akimbo, a twórcy
nic nie robią, mają to w dupie, niepotrzebnie będziecie sie denerwować, naprawde odradzam.


Kto przy zdrowych zmysłach gra w CoD na pubach ? Ja osobiście z chęcią sprawdzę na własnej skórze czy ta gra jest do e sport rzeczywiście tak dobra jak mi mówiono. Jeśli tak- pieprzyć Kotticka, politykę Activision i wszystko inne- dobra rywalizacja to wszystko co się liczy. Jeśli nie lista gier które uznaję za gnioty powiększy się o jedną pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie singiel, byłaby okazja przejść za darmo. ;p

A jako że multi mnie zupełnie nie interesuje nie będę ściągał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 16:32, czapol napisał:

Ja osobiście z chęcią sprawdzę na własnej
skórze czy ta gra jest do e sport rzeczywiście tak dobra jak mi mówiono.

Nie sądziłem, że o MW można mówić w kategoriach e-sportu. To się zdziwiłem. Mówię serio.
Zawsze bardziej mi się kojarzyły strzelanki typu Quake II Arena, Enemy Territory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne, ja cheaterów spotkałem na razie podczas swojej gry dwóch, a noob z akimbo to zdarza się jeden na kilka meczów.
Ja sądzę, że warto ściągnąć i sprawdzić to na własnej skórze, to nic nie kosztuje w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

darmowy MW3 = wiecej cheatów więcej noobów !!! ja już od dwóch miesięcy w to nie gram bo ?? z tą serią jest coraz gorzej i wolę inne gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. MW3 pobrałem już wczoraj. Teraz zaczął się darmowy weekend i chciałem sobie pograć, ale... MW3 nie ma w mojej bibliotece. Na stronie sklepu też nie ma żadnej darmowej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 12:44, Hohel2 napisał:

Ja mam problem z uruchomieniem. Gdy uruchamiam grę przez stema wyskakuje taki błąd: http://imageshack.us/photo/my-images/23/codi.png/
Może miał ktoś taki problem i wie jak go rozwiązać. Jeśli tak to proszę o pomoc. Z góry
dziękuje



Musisz ściągnąć Angielską wersję gry. Podmieniałem pliki itd., itp.
Zmień w ustawieniach z Polskiego na Angielski i ściągaj dodatkowo 7,3GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować