Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Dajcie nam dwa lata na doprowadzenie Originu do perfekcji

46 postów w tym temacie

Stabilność Origin nie jest wcale niższa niż Steama, a funkcjonalność zwiększa się z czasem. Jedyne, do czego można się ewentualnie przyczepić, to machlojki z licencją, ale nie wiem jaki jest obecny status tego problemu. Steam też ma swoje problemy.

Z dobrej strony, EA jest pierwszym poważnie podchodzącym do sprawy konkurentem dla platformy Valve, a konkurencja zawsze jest dobra. A że "nie mam się wszystkich gier w jednym miejscu" - serio? Bo otwarcie 2 okien to tak wielki problem... Czy nawet 4, czy 6. Swoich zakupów też nie robię w jednym miejscu, faktury mam z różnych sklepów, gwarancje w różnych miejscach.

Większy problem mają ludzie, którzy wychodzą z założenia że nie chcą w ogóle żadnego klienta - nie mają imo nawet żadnej pozycji, do włączania się w dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przestalem kupowac gry EA odkad zniknely ze Steama. Orgin zupelnie mi nie odpowiada, a Battlelog to juz w ogole jest jakies nieporozumienie. Ale jak widac wiekszosci graczy zupelnie nie obchodzi ze wydawcy robia z nimi co chca, wiec pewnie Origin sie utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 13:52, akodo_ryu napisał:

Bo otwarcie 2 okien to tak wielki problem... Czy nawet 4, czy 6.

Problem bo musisz spamiętać wszystkie hasła i mieć otwartych 5 okien, i szukać w którym systemie masz którą grę.

Dnia 17.02.2012 o 13:52, akodo_ryu napisał:

Swoich zakupów
też nie robię w jednym miejscu, faktury mam z różnych sklepów, gwarancje w różnych miejscach.

A czy sprzedawca mówi Ci w którym pokoju masz je rozstawiać albo gdzie ich używać? Że np. gazety nie możesz wynieść do kibelka, a taboret może stać tylko w jadalni? Chyba nie...

Dnia 17.02.2012 o 13:52, akodo_ryu napisał:

Większy problem mają ludzie, którzy wychodzą z założenia że nie chcą w ogóle żadnego
klienta - nie mają imo nawet żadnej pozycji, do włączania się w dyskusję.

Ja mam już Steama i żadnych innych kont nie chcę. Nie mam zamiaru korzystać ani z Origina. Nie gram też w żadne gry które wymagają stworzenia konta np. od UBI. Nie chcą moich pieniędzy to nie. Swoją drogą to skandal, że mimo dystrybuowania gry przez steam trzeba jeszcze zakładać inne konta. Gabe powinien coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście EA macie moje dwa lata na doprowadzenie Origin do perfekcji. Ale tylko pod warunkiem, że wasze gry nie będą wymagały tego spyware do uruchomienia i działania. Jeden z powodów dla których zrezygnowałem z EK Mass Effect 3 to fakt, że wymaga Origin do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 19:08, Wojman napisał:

Ale tylko pod warunkiem, że wasze gry nie będą wymagały tego spyware do uruchomienia i działania.


Proszę cię... Naprawdę sądzisz że przestaną zmuszać do używania Origin?
Tak właśnie będą nabijać sobie sondy. Ci zatwardziali kupią i zainstalują bo są zmuszeni by legalnie grać a nie że sami chcą. I w ten sposób będzie pisanie że Origin jest taki fajny i wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować