Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenega uściśla terminy wydań nowych gier Paradox Interactive

19 postów w tym temacie

Nie cierpię CDProjektu, bo przerzucając się na produkcję, zostawił dystrybucję i graczy na pastwę tych nieudałot, działających wg standardów rodem z Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 20:00, Troldihar napisał:

Nie cierpię CDProjektu, bo przerzucając się na produkcję, zostawił dystrybucję i graczy
na pastwę tych nieudałot, działających wg standardów rodem z Rosji.

To nie CDP zostawił dystrybucję, tylko producenci zostawiali stopniowo CDP tworząc własne przedstawicielstwa, co pewnie sprawiało, że pojawiła się potrzeba wejścia w rynek głębiej i zaczęcia własnej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crusader Kings...I znów będę musiał zostawić kasę beznadziejnemu dystrybutorowi, który ma niestety kilka świetnych gier swojej ofercie. Ale cena na steamie niestety jest na nasze standardy przgięta. Odkładam pieniążki i czekam marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega i uściślanie czegokolwiek, jeszcze tyle frustracji czekajac na jakie kolowiek tytuły nie miałem, aż do chwili kiedy oni wzieli się za dystrybucję tych kilku na które czekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 21:35, ScaredOfGhosts napisał:

Crusader Kings...I znów będę musiał zostawić kasę beznadziejnemu dystrybutorowi, który
ma niestety kilka świetnych gier swojej ofercie. Ale cena na steamie niestety jest na
nasze standardy przgięta. Odkładam pieniążki i czekam marca.


No nie przesadzajmy. To nie jest standardowe 50/60 Euro a zaledwie 40. Nie wspomne rowniez o innym sklepie gdzie CK2 mozna dostac juz za 40$. Czyli najzupelniej polskie standardy. Komu potrzebna Cenega? A no tak... dla ludzi nie znajacych jezyka Szekspira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 08:40, filu005 napisał:

już od 70zł można legalnie podbijać Europę w CKII, oczywiście po angielsku

A dasz cynk gdzie?:> Bo przyznam się szczerze, że najtaniej znalazłem za 35 dolarów.

A co do odpowiedzi kolegi Jester''a - 160 zł za grę to jak na Polskę dużo. Przynajmniej na PC. Nawet EA wydaje taniej :) A gry Paradoxu w Polsce do najdroższych nie należą, więc nawet to 40 dolarów to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 01:12, Jester napisał:

Komu potrzebna Cenega? A no tak... dla ludzi nie znajacych jezyka Szekspira.


Nie mam problemu z angielskim, ale akurat w przypadku tej gry dobra lokalizacja będzie wisienką na torcie, bo pozwoli mi jeszcze bardziej zatopić się w klimat średniowiecznej Europy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 09:20, ScaredOfGhosts napisał:

A co do odpowiedzi kolegi Jester''a - 160 zł za grę to jak na Polskę dużo. Przynajmniej
na PC. Nawet EA wydaje taniej :) A gry Paradoxu w Polsce do najdroższych nie należą,
więc nawet to 40 dolarów to sporo.


na GOLu jest promocja, sprzedają sam klucz do steama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 09:20, ScaredOfGhosts napisał:

> już od 70zł można legalnie podbijać Europę w CKII, oczywiście po angielsku
A dasz cynk gdzie?:> Bo przyznam się szczerze, że najtaniej znalazłem za 35 dolarów.

A co do odpowiedzi kolegi Jester''a - 160 zł za grę to jak na Polskę dużo. Przynajmniej
na PC. Nawet EA wydaje taniej :) A gry Paradoxu w Polsce do najdroższych nie należą,
więc nawet to 40 dolarów to sporo.


Ale 40$ to nie jest 160. tylko kolo 130 wiec nie zaciemniajmy.
A co do GOL-a to sam jestem w szoku. Milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 20:04, Jester napisał:

Ale 40$ to nie jest 160. tylko kolo 130 wiec nie zaciemniajmy.

Była mowa o 40 Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 20:06, Dared00 napisał:

> Ale 40$ to nie jest 160. tylko kolo 130 wiec nie zaciemniajmy.
Była mowa o 40 Euro.


Polecam lekture mojego poprzedniego posta gdzie dokladnie pisze o 40$. Prosze czytac uwaznie i dopiero wtedy komentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 20:04, Jester napisał:

Ale 40$ to nie jest 160. tylko kolo 130 wiec nie zaciemniajmy.

Nie zaciemniamy, mówiłem o 40 ojro na steam. I nadal twierdzę, że 35-40 dolarów to jak na grę Paradoxu w Polsce dużo :) Ale GOL mnie uratował.

Dnia 18.02.2012 o 20:04, Jester napisał:

A co do GOL-a to sam jestem w szoku. Milo :)

I tu się koniec końców zgadzamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 21:32, ScaredOfGhosts napisał:

> Ale 40$ to nie jest 160. tylko kolo 130 wiec nie zaciemniajmy.
Nie zaciemniamy, mówiłem o 40 ojro na steam. I nadal twierdzę, że 35-40 dolarów to jak
na grę Paradoxu w Polsce dużo :) Ale GOL mnie uratował.
> A co do GOL-a to sam jestem w szoku. Milo :)
I tu się koniec końców zgadzamy :P


A czemu mielibysmy sie nie zgadzac? Pamietaj jednak ze to jest Mega Promocja. Przyfarcilo sie. Uwazam rowniez iz 40$ (nie Euro) w Polsce to nie jest kosmiczny wydatek. Wiekszoc premierowek po tyle u nas "chodzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 23:36, AnthorLord napisał:

Cenega i uściślanie czegokolwiek, jeszcze tyle frustracji czekajac na jakie kolowiek
tytuły nie miałem, aż do chwili kiedy oni wzieli się za dystrybucję tych kilku na które
czekam :(


Wolisz się frustrować nie wiedząc? Po to przedstawiliśmy sytuację, aby miłośnicy gier Paradoksu wiedzieli, że nie zostawiamy ich na lodzie. Choć chcielibysmy wydawać tytuły wraz z ich europejskimi premierami (albo nieznacznie później) to nie zawsze jest to możliwe. W proces lokalizacji zaangażowanych jest kilka firm, na część z nich nie mamy wpływu. Warto podkreślić też, że podobna sytuacja dotyczy także innych państw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W planie wydawniczym na stronie Cenegi Crusader Kings 2 właśnie został przesunięty na kwiecień !!! F*CK !!!
Bardzo czekałem na ten tytuł, ale jestem ciekawy, co zrobi Cenega, żeby skłonić mnie do zakupu polskiego wydania gry dwa miesiące po światowej premierze??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować