Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak Nintendo 3DS radzi sobie rok po swojej premierze? Zadziwiająco dobrze!

11 postów w tym temacie

Ale pojawiła się też pani VITA. Ja mimo bardziej kibicuję 3DS, widże ze VITA to całkiem niezły konkurent. Może byc ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 00:03, jakup33 napisał:

Ale pojawiła się też pani VITA. Ja mimo bardziej kibicuję 3DS, widże ze VITA to całkiem
niezły konkurent. Może byc ciekawie


Aktualnie VITA bardzo źle się sprzedaje. Gorzej nawet od PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby sprzedawałą się lepiej bo w przyszłości chciałbym zakupić ich nową konsolę przenośną :P Na nintendo wychodzą całkiem dobre gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo obniżki cen oraz tych wszystkich negatywnych komentarzy nie żałuję, że kupiłem 3DSa zaraz po premierze. Jest pełno fajnych gier (zarówno na starego DSa jak i nowego), w które zdecydowanie warto zagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego DS sprzedałem po dwóch tygodniach, a 3DS po tygodniu... PSP mam od kilku lat i się nie pozbędę nawet jak przyjdzie moja Vita :D

Jakoś konsole od Nintendo mi nie pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie, przecież 3DS jest oficjalnie odtrąbioną przez znawców branży porażką roku. To na pewno są błędy w danych! Poprawcie to, teraz! Śmieszyła mnie ta nagonka na 3DSa, a teraz się okazuje się, że sprzedaje się najlpiej w historii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domagam sie zalozenia komisji sledczej majacej na celu wyjasnienie KOMU zalezalo na tym, by pokazac Nintendo 3DSa jako porazke i kto na tym najwiecej zyskal! Gracze chca prawdy, a nie pokazywania jak konsola slabo sie sprzedaje, bo producenci gier moga sie odwrocic od takiej platformy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować