Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mark Morgan skomponuje muzykę do Wasteland 2

30 postów w tym temacie

O żesz kurdesz......!!!
Piękna obietnica ponurej przyszłości.
Będzie pięknie o ile EA nie położy na tym swoich łapek...tfu tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 10:34, Kadaj napisał:

Oldschoolowy erpeg? Nie dotykam, nawet za darmo. ;p


Z całym szacunkiem do Ciebie i Twojego gustu, ale jest to najlepsza rekomendacja, jaką można dostać :) "Kadaj nie dotyka = oldschoolowcy i hardkorowcy będą wniebowzięci" :D

(zaznaczam, że powyższe ma charakter żartobliwy i koleżeński, by nikt nie pomylił z uszczypliwością)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 19:33, Tenebrael napisał:

Z całym szacunkiem do Ciebie i Twojego gustu, ale jest to najlepsza rekomendacja, jaką
można dostać :) "Kadaj nie dotyka = oldschoolowcy i hardkorowcy będą wniebowzięci" :D

No ba, działa w obie strony. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu a w sieci pojawiła się nowa strona poświęcona ... Baldurs Gate.
Zrodziło to obawy o nową część. Obawy w przypadku produkcji w Bioware. Radość w przypaadku produkcji w Obsidianie.

http://www.rpgcodex.net/forums/index.php?threads/new-baldurs-gate-site-just-appeared.69788/page-4

Dodatkowo na Steamie pojawić się ma kompletne wydanie BG2. Jako że Steam ma syfną polityke cenową to moga buty czyścic ekipie GOG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym w wątku o BG :) Najbardziej się obawiam właśnie BG3 w wykonaniu Bioware wraz z Hepler odpowiedzialną za fabułę. Gdyby jednak Avellone nad tym siadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej obawiam się wskrzeszenia starych marek i dodania do nich DLC. Wasteland to w tej chwili najbardziej oczekiwana przeze mnie gra. Dlatego, że ma być oldschoolowa. Tylko dlatego. Mam już tych strzelanek po uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować