Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

/.../
Nie będę się zniżał do waszego poziomu i klocil sie, kto miał racje, albo kto ma racje. Zresztą napisałem, że usuwam się z dalszej dyskusji, co oznacza, że wątek zamknięty. Poza tym, Kalejdoskop próbował się bronić, poprawił się, a wyście jak stado dzieciarni na niego najeżdżali. Tak samo na Obelixa. Zastanówcie się serio nad życiem, bo nie polega ono na stałym pisaniu na forum rzeczy przeciwko komuś, które nie są poparte żadnymi argumentami. I nie dziwię się, że Obelix się wkurzył, bo o ile pamiętam to wielka feta była, jak dokuczali kalejowi i jemu na IRCu. Zresztą, tę sprawę znam nadzwyczaj dobrze, bo znam obu w RL i muszę powiedzieć, że są to bardzo mili, pomocni i fajni ludzie. Tyle.

Przy okazji, błaznowanie mówisz? A jak nazwiesz masowe gnojenie paru ludzi na forum i śmianie się z kompletnie nie śmiesznych (z mojej perspektywy, może ja nie rozumiem "głupich żartów") dowcipów, które raz na jakiś czas ktoś napisze jako forma offtopu?

eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 11:46, keklk napisał:

/.../
Nie będę się zniżał do waszego poziomu i klocil sie, kto miał racje, albo kto ma racje.
Zresztą napisałem, że usuwam się z dalszej dyskusji, co oznacza, że wątek zamknięty.
Poza tym, Kalejdoskop próbował się bronić, poprawił się, a wyście jak stado dzieciarni
na niego najeżdżali. Tak samo na Obelixa. Zastanówcie się serio nad życiem, bo nie polega
ono na stałym pisaniu na forum rzeczy przeciwko komuś, które nie są poparte żadnymi argumentami.
I nie dziwię się, że Obelix się wkurzył, bo o ile pamiętam to wielka feta była, jak dokuczali
kalejowi i jemu na IRCu. Zresztą, tę sprawę znam nadzwyczaj dobrze, bo znam obu w RL
i muszę powiedzieć, że są to bardzo mili, pomocni i fajni ludzie. Tyle.

Przy okazji, błaznowanie mówisz? A jak nazwiesz masowe gnojenie paru ludzi na forum i
śmianie się z kompletnie nie śmiesznych (z mojej perspektywy, może ja nie rozumiem "głupich
żartów") dowcipów, które raz na jakiś czas ktoś napisze jako forma offtopu?

Ten twoj kuzyn chyba sie poplakal ze tak go bronisz
"Zastanówcie się serio nad życiem, bo nie polega
ono na stałym pisaniu na forum rzeczy "
Dobry tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory że jeszcze o tym napiszę ale na jakim wątku lub wątkach kalejdoskop się popisywał i na jakim go zbanowali da ktoś link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 12:43, Idz_sobie_pograc napisał:

> proponuję dać sobie spokój z tym spamem.........
S1G, mam pytanie. Dlaczego Ty robisz tylko kropek na końcu zdania?

Idz sobie pograc, bo nie ogarniasz skladni jezyka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 11:23, keklk napisał:

Ach, dodam jeszcze tylko to, że nie jestem kalejdoskopem (...)


Przestań kpić: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=16829 - tutaj sugerujesz, że nie wiesz kim jest kalejdoskop, teraz (kilka postów później) utrzymujesz, że to Twój kuzyn. Kłamać też trzeba umieć :)

To tylko takie wtrącenie, już mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 12:51, Vilmar napisał:

> Ach, dodam jeszcze tylko to, że nie jestem kalejdoskopem (...)

Przestań kpić: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=16829 - tutaj sugerujesz,
że nie wiesz kim jest kalejdoskop, teraz (kilka postów później) utrzymujesz, że to Twój
kuzyn. Kłamać też trzeba umieć :)

To tylko takie wtrącenie, już mnie nie ma.


keklk to kalejdoskop założył inne konto na innym e mailu on cały czas łże a swoją drogą czy kalejdoskop dostał dożywotniego bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 12:36, nurbi napisał:

Sory że jeszcze o tym napiszę ale na jakim wątku lub wątkach kalejdoskop się popisywał
i na jakim go zbanowali da ktoś link.

ma już 2: tu ode mnie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=43262&pid=17 (ściągnięty podczas akcji świątecznej) i tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=46116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 12:43, Idz_sobie_pograc napisał:

> proponuję dać sobie spokój z tym spamem.........
S1G, mam pytanie. Dlaczego Ty robisz tylko kropek na końcu zdania?

a bo ja wiem, czasem mnie "najdzie" i robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 12:51, Vilmar napisał:

Przestań kpić: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=16829 - tutaj sugerujesz,
że nie wiesz kim jest kalejdoskop, teraz (kilka postów później) utrzymujesz, że to Twój
kuzyn. Kłamać też trzeba umieć :)

To tylko takie wtrącenie, już mnie nie ma.

Ekhem, nie będę się tłumaczyć, ale powiem, że chciałem obeznać się w sytuacji, jak ludzie z tego forum go postrzegają. Dodam, że teraz wszedłem na jakiśtam grasz i zobaczyłem parę wpisów. O ile w jednym miał problem i wpis wydaje się żałosny (nie śmieszny) to ten drugi ze Stalkerem na serio zrobił uśmiech na mojej twarzy, ale nie wiem, czemu robicie taką aferę o to. Napisał coś śmiesznego a tu już huzia na Józia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 14:36, S1G napisał:

no i doigrałeś się. degrad -1, przyczynę masz 8 postów nad swoim

Dzięki, a ja proponuję degrad również dla tych wszystkich "forumowiczów" , którzy spamują i obgaduję mnie. Dziwne, że degrada nie dostali ci, co dokuczali Obelixowi i Kalejowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 14:39, keklk napisał:

> no i doigrałeś się. degrad -1, przyczynę masz 8 postów nad swoim
Dzięki, a ja proponuję degrad również dla tych wszystkich "forumowiczów" , którzy spamują
i obgaduję mnie. Dziwne, że degrada nie dostali ci, co dokuczali Obelixowi i Kalejowi...

Vilmar to dla mnie zbyt wysokie progi i dodatkwo jeden post a nie cała dyskusja kompletnie oderwana od przeznaczenia wątku, a cała reszta nie spamowała po mojej prośbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten wątek może powrócić do poprzedniej formy bo jak się nie myle to nie na takie co był przeznaczony a keklk tylko zamieszanie umie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 14:53, nurbi napisał:

Czy ten wątek może powrócić do poprzedniej formy bo jak się nie myle to nie na takie
co był przeznaczony a keklk tylko zamieszanie umie robić.

Właśnie po to się za karanie wziąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 15:02, S1G napisał:

Właśnie po to się za karanie wziąłem.

Heh, tylko ja zostałem ukarany, a cała dzieciarnia, która bierze mnie za kalejdoskopa już nie. :p

@nurbi
Nie znasz mnie, a już oceniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 20:38, Wojman napisał:

Coz jak widac nie lubisz odpowiadac na prosby. Zatem degrad -1 za spam.


Korzystając z okazji, zdefiniuj Wojman jednoznacznie, co znaczy słowo "spam", w/g którego rozdajesz degrady.

A tak, żebyś nie miał wątpliwości, pytam, by dalej wykazywać Twoją niekompetencję i nadużywanie regulaminu, który znaczenia słowa "spam" w ogóle nie reguluje i nie przewiduje zań jakichkolwiek konsekwencji. Określenie "spam" pojawia się w regulaminie jedynie w odniesieniu do irca, choć i w tej części regulaminu nie jest jego znaczenie wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się