Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2006 o 17:43, walgierz napisał:

Obaj wiemy, że po przygotowaniu moderatorskim, opartym przecież na szkoleniu wiedźmińskim,
nie jesteśmy już ludźmi. Wyprano nas z uczuć i emocji, wpojono regulamin, poddano próbie traw
i takie tam...
;]


Paliliście? ;) Trawka czy zwykły papierosik? :P Nie żebym takie coś robił od razu, tylko mi się skojarzyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Wiecie, na tym forum jestem od 150 dni, nie było mnie, gdy modkiem był jakiś kNOT, ale coś o nim słyszałem, ponoć usunięto go ze stanowiska moderatora, i tu jest moje pytanie- czemu? Co takiego robił? Możecie mi trochę rozjaśnić sprawę, bo trochę nie w temacie jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:08, Lamb3rt napisał:

Paliliście? ;) Trawka czy zwykły papierosik? :P Nie żebym takie coś robił od razu, tylko mi się skojarzyło :P

Mówiąc poważnie, żadnych używek nigdy nie próbowałem.
Jakoś mnie nie ciągnęło. I dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to dość dziwnie dawać kobiecie na imię Piotrek.

Dnia 29.10.2006 o 18:11, Lumbago napisał:

Swoją drogą to bardzo ładne imię :).


Dziś najładniejsze imię dla kobiety to TYHE :) a co do walgierza, nie wierzę, by ani razu nie spróbował fajek :) po prostu chyba każdy kiedyś w życiu próbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:09, Full Wypas napisał:

Wiecie, na tym forum jestem od 150 dni, nie było mnie, gdy modkiem był jakiś kNOT, ale coś
o nim słyszałem, ponoć usunięto go ze stanowiska moderatora, i tu jest moje pytanie- czemu?
Co takiego robił? Możecie mi trochę rozjaśnić sprawę, bo trochę nie w temacie jestem?


Ja jestem tu od około 140 dni, ale z tego co słyszałem, to powiedzmy, że nadużywał swojej moderatorskiej władzy (resztę sobie sam dopowiedz) ;-).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:13, Full Wypas napisał:

po prostu chyba każdy kiedyś w życiu próbował.

Nie probuje fajek... dziwny smak potem w ustach mam... ;-) A na serio - nigdy nie palilem. Jest to jeden z tych nalogow, ktory nie prezentuja ze soba zadnych korzyscy. Piwo jeszcze przynajmniej fajnie smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2006 o 18:13, Cossack777 napisał:


Ja jestem tu od około 140 dni, ale z tego co słyszałem, to powiedzmy, że nadużywał swojej moderatorskiej
władzy (resztę sobie sam dopowiedz) ;-).
Pozdrawiam.


Heh tyle to i ja wiem :) a może trochę więcej informacji? Jest gdzieś może jeszcze jakiś jego tekst, gdzie nadużył swojej władzy? Jestem po prostu ciekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2006 o 18:10, walgierz napisał:

Mówiąc poważnie, żadnych używek nigdy nie próbowałem.
Jakoś mnie nie ciągnęło. I dobrze mi z tym.


Dobrze o tym wiem. Tak tylko sobie zażartowałem ;) Nie chciałem urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:20, Full Wypas napisał:

Jest gdzieś może jeszcze jakiś jego tekst, gdzie nadużył swojej władzy?


Jest pełno. Poszukaj sobie.
kNOT stosował wobec innych userów prowokacje aby Ci się denerwowali, człowiek w nerwach nieraz robi coś głupiego, nerwy puszczają i wtedy kNOT dawał degrada. Ale raz trafiła kosa na kamień i trafił się user, który zaczął z nim walczyć. A teksty kNOTa to same prowokacje, na które nie masz co patrzeć, plus parę troszkę chamskich tekstów w stylu "Banik czy kaftanik ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:20, Full Wypas napisał:

/..../

Sory za podwójnego posta, ale podejrzewam, że kNOT już dałby Lamb3rtowi degrad -1 za propagowanie narkotyków, jakim jest marichuana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:23, Lamb3rt napisał:

Dobrze o tym wiem. Tak tylko sobie zażartowałem ;) Nie chciałem urazić.

Nie uraziłeś.
Ale wolę wprost powiedzieć. Narkotyki to starszny syf. A papierosy zawsze mi śmierdziały :)
Piwko to co innego. D meczu wręcz idealne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:25, walgierz napisał:

> Dobrze o tym wiem. Tak tylko sobie zażartowałem ;) Nie chciałem urazić.
Nie uraziłeś.
Ale wolę wprost powiedzieć. Narkotyki to starszny syf. A papierosy zawsze mi śmierdziały :)
Piwko to co innego. D meczu wręcz idealne :]


Hehe, piwko to nie nałóg - chyba że pije się go całymi litrami ;) A taka skrzyneczka na mecz to nic złego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:23, Vaxinar napisał:

> Jest gdzieś może jeszcze jakiś jego tekst, gdzie nadużył swojej władzy?

Jest pełno. Poszukaj sobie.
kNOT stosował wobec innych userów prowokacje aby Ci się denerwowali, człowiek w nerwach nieraz
robi coś głupiego, nerwy puszczają i wtedy kNOT dawał degrada. Ale raz trafiła kosa na kamień
i trafił się user, który zaczął z nim walczyć. A teksty kNOTa to same prowokacje, na które
nie masz co patrzeć, plus parę troszkę chamskich tekstów w stylu "Banik czy kaftanik ?"


To rzeczywiście dobrze, że mnie nie było wtedy... a wiesz może w jakim temacie trafiła ta kosa na kamień? Czy jeszcze istnieje? Chętnie bym przeczytał :) sorka za dubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2006 o 18:23, Vaxinar napisał:

kNOT stosował wobec innych userów prowokacje aby Ci się denerwowali, człowiek w nerwach nieraz
robi coś głupiego, nerwy puszczają i wtedy kNOT dawał degrada.

Jak się doczepił, to dawał degrada nawet za misia z Krupówek. Ale pod koniec jego obecności, to kNOT tracił nerwy. Dawał się łatwo prowokować, nie zapomnę, jak w jednym temacie napisał post do jednego z modków, by ten "był mężczyzną" i wziął jego stronę . Zaczynał też być komiczny, kiedy zacytowałem z pamięci post, który on mi skasował ( tak, kNOT kasował posty), to on nazwał mnie kłamcą, bo ja zapamiętałem "miłego dnia", a faktycznie było "dobrego dnia". To już było takie miotanie się. ZresztąkNOT zaczął mieć jakąś obsesję, że wszyscy kłamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Streścimy to : kNOT zaczął powoli popadać w obłęd i nie mógł już sprawiedliwie moderawać forum... Ale nie zmienia to faktu, że chyba cały czas obserwuje forum - ktoś dodał mu avatar....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:44, Lamb3rt napisał:

Streścimy to : kNOT zaczął powoli popadać w obłęd i nie mógł już sprawiedliwie moderawać forum...
Ale nie zmienia to faktu, że chyba cały czas obserwuje forum - ktoś dodał mu avatar....



skąd wiesz że obserwuje forum a jakiegop ma avka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ostrzeżenie nie przysługuje to go nie ma. Proste? :)

Pro evo-> Wejdź w statystykach na użytkowanika kNOT i kliknij na jego ostatnią wypowiedź. Dowiesz się jakiego ma awatara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się