Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Gdyby nie pobłażliwość niektórych rzeczywiście wielu powinno wyjść z tematu dostając degrada ;P Może niech niektórzy jakieś postanowienie noworoczne w stylu "Nie będę bezpodstawnie obrażał moderatora" sobie wymyślą.
Fakt czasami moderatorzy popełniają błędy ale rzadko się to zdarza nawet bardzo rzadko...

@Piotrek K. ----> No rzeczywiście pozbawienie Walgierza broni.... Nie byłby wtedy zadowolony ;P A co do podania rąk, to zrobimy dla Ciebie wyjątek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2007 o 20:31, PRINCE JANEK napisał:

Fakt czasami moderatorzy popełniają błędy ale rzadko się to zdarza nawet bardzo rzadko...


Polemizowałbym, jednak z myślą o noworocznym postanowieniu, powstrzymam się :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 20:24, Budo napisał:

Tak by było idealnie, ale obawiam się, że moja cierpliwość się kończy, (...)


Bo to wszystko jest jak rynek. Nie ma żadnego ideału ..... a za to są cykle:) Raz jest wzrost, raz recesja. Z odnoszeniem się do Was jest podobnie. Bo też przez jakiś czas jest błogi spokój (pomijam drobniejsze incydenty), aż w pewnym momencie jakaś iskra i robi sie wielki lament. Bunt narasta, narasta, aż w końcu rozchodzi się po kościach. Potem znowu jest spokój, potem wojna itd. itp. Ten tez przejdzie. Choc po drodze jak zwykle "ofiary" mogą sie znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 20:31, Piotrek K. napisał:

Ze niby jak?! Zakopac topor?! Przeciez Walgierz by nas zabil jakbysmy mu topor zakopali ;).


A gdyby tak zabrac walgierzowi topor a w to miejsce dac mu miodek to moze by pomysla on o zabiciu nie od razu tylko kiedy indziej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2007 o 21:58, Wojman napisał:

A gdyby tak zabrac walgierzowi topor a w to miejsce dac mu miodek to moze by pomysla on o zabiciu
nie od razu tylko kiedy indziej? :)

A jak jeszcze ten miodek spożyje, to już w ogóle będzie bezproblemowy... I wesoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:58, Wojman napisał:

A gdyby tak zabrac walgierzowi topor a w to miejsce dac mu miodek to moze by pomysla on o zabiciu
nie od razu tylko kiedy indziej? :)


Zależy ile tego miodku by wpypił. Po solidnej dawce jeszcze by wytłukł połowę gramowiczów zwykłym, pustym dzbankiem:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Choc po drodze jak zwykle "ofiary" mogą sie znaleźć:)

Może będzie jak mówisz, co do ofiar- ja ich nie szukam, one same się pchają pod topór ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 20:31, PRINCE JANEK napisał:

"Nie będę bezpodstawnie obrażał moderatora"

Zacznijmy od tego, że Moderatora nie powinno sie obrażać wcale :) Z Mo(r)dkami da się nieraz podyskutować, ale potrzeba argumentów a nie, że ktoś napisze, że Moderatorzy są nie fair :D Więc może to postanowienie zmieńmy na... "Nie będę bezpodstawnie negować moderatorskich decyzji" xD Co myślisz?

A ja osobiście nic do Mo(r)dek nie mam :) Tylko raz wolałam nie wchodzić do tematu "Piłka Nożna" jak Walgierz napisał, że na cały kupon u bukmachera nie wszedł mu jeden mecz Wisły z Bełchatowem :D Albo coś takiego. W każdym razie widać było, że nie ma za dobrego humoru... Aż strach :D
A tu jeszcze ktoś pisze, żeby Walgierzowi zabrać topór! Nie! Nie wolno! Bo jeszcze PN zamknie i co będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 22:57, mała16 napisał:

Bo jeszcze PN zamknie i co będzie :D


A tak wogole to po co wogole taki temat na forum? Przeciez pilka i tak nikt sie nie interesuje, a po za tym sport ten prowadzi do niepotrzebnej agresji w narodzie przez co po wiekszym meczu sa rozbijane szyby wystawowe w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 23:03, Wojman napisał:

A tak wogole to po co wogole taki temat na forum? Przeciez pilka i tak nikt sie nie interesuje,
a po za tym sport ten prowadzi do niepotrzebnej agresji w narodzie przez co po wiekszym meczu
sa rozbijane szyby wystawowe w sklepach.

Mm.. to tak samo się ma do kwestii po co są moderatorzy na forum gram? Przecież jak kogoś zbanują albo zdegradują to i tak zawsze nie słusznie (przynajmniej ukarani się tak tłumaczą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 22:56, Budo napisał:

Może będzie jak mówisz, co do ofiar- ja ich nie szukam, one same się pchają pod topór ;P


Szkoła wojny podpowiada, że kamikadze pojawiają się wtedy, gdy sytuacja strony ich wysyłającej staje się beznadziejna. Skoro okoliczności wskazują, że wkrótce na horyzoncie takowi pojawić się mogą, to możecie spać spokojnie. Wygrana jest już w kieszeni. To tylko kwestia czasu :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie na forum od pewnego czasu... Przyznam, bardzo dobry pomysł z tą witryną moderatorów. Ciekawe, jaką dewizę miałby kNOT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 20:31, Piotrek K. napisał:

Ze niby jak?! Zakopac topor?! Przeciez Walgierz by nas zabil jakbysmy mu topor zakopali ;).

Na chwilę się człowiek odwróci i już spisek kwitnie... Nie oddam topora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 11:27, walgierz napisał:

Nie oddam topora.


Noś ze sobą ten zapasowy, a oryginał dobrze ukryj. Wtedy żaden spisek nie będzie Ci straszny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 15:00, Matias16162 napisał:

A ja wiem jak to jest byc modkiem. Sam nim jestem tylko nie na tym forum. Ogólnie nie lekka
praca :)


jak to nie na tym?! :P
sam również jestem modem i adminem i to nie na jednym forum i wiem jaka to ciężka praca, więc rozumiem nasze mordki ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 15:27, Matias16162 napisał:

ale czasami trudno coś obiektywnie ocenic nie? Fajnie że na moim forum wyświetla mnie się np.
że mogę IP kolesia sprawdzic natychmiast i je zablokowac ;p


wiesz co, nie koniecznie fajnie jest być modem. ja mam czasem problem, bo ktoś ewidentnie robi mi syf, a jeśli np. jest lubiany czy coś, albo to pierwszy raz, a ja mu warna śle to zaraz krzyk na forum i privie się robi.... nic przyjemnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się