Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2008 o 02:11, Dux napisał:

Hmm, teraz z pewnością tak. Ciągla jest zima, więc noc mamy dłuższą od dnia:P
Poza tym zapominasz, że Moderator czuwa także gdy śpi. I nawet przez sen jest w stanie
zamknąć stosowny wąteg, albo dać degrada. O zdolnościach telekinetycznych już nie wspomnę:D

Wiesz co, idź sprawdź flotę lepiej bo cię na FS-a złapią :D
a tak na serio, to coś tam kiedyś było o nadnaturalnych zdolnościach moderatorów, np. Budo ma 3 oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W tygodniu to raczej ciężko spotkać moda

Yy..

Dnia 10.02.2008 o 01:07, gothicsheep napisał:

bo wiadomo, że są to ludzie już
dorośli


e?

Dnia 10.02.2008 o 01:07, gothicsheep napisał:

i mają obowiązki


lol

Dnia 10.02.2008 o 01:07, gothicsheep napisał:

Oj biada im, biada ;D.


No biada, biada ;]

kindziukxxx---> czy ja czegoś nie wiem? ma ktoś lustro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to ten temat, ale jestem zdesperowany. Mianowicie wczoraj utraciłem swój status - zamiast delegata widnieje brygadzista. Problem jest taki, że nie przypominam sobie żadnego bezsensownego posta napisanego przeze mnie w ostatnich czasach (dotychczas miałem tylko jedno ostrzeżenie, nawiasem mówiąc słuszne...). Co więcej, w odpowiedziach na posty nie było ani jednego posta od moderatora. I w zasadzie zdenerwowany nawet nie jestem o degrada (bo może rzeczywiście coś niepotrzebnie napisałem, choć sprawdzenie historii w Firefoxie tego nie wykazuje), a o fakt, że nie jestem w stanie się nawet dowiedzieć, za co i od kogo tego degrada dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żale po degradzie można umieszczać tutaj ;): http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&u=6777 . A jeżeli chodzi o wyjaśnienia, to należy napisać formularz, który znajdziesz pod adresem gram.pl/moderator. I wcale post moderatora nie musiał być odpowiedzią, mogła być to wypowiedź zbiorcza. A nawet jeśli, to należy śledzić wątki, w których się piszę. Taka złota rada na przyszłość ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby sprawdzic za co dostalo sie degrada najlepiej zobaczyc, ktory z tematow, w ktorym ostatnio sie wypowiadalismy zostal zamkniety- znakomita wiekszosc degradow/warnow/banow leci w tematach z klodeczka. Taka mala rada ode mnie.
degrad: -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33508&u=6

Kącik zdegradowanych: -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&u=6777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No dobra, to może ja tym razem z dobrą wiadomością (dla Was) :P
Mianowicie macie ode mnie urlop na jakieś 5-6 miechów, pożegnalny wpis na moim sajcie, w każdym razie życzę wielu awansów, zero degradów i trzymajcie się, do zobaczyska latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 11:37, Budo napisał:

Mianowicie macie ode mnie urlop na jakieś 5-6 miechów, pożegnalny wpis na moim sajcie,
w każdym razie życzę wielu awansów, zero degradów i trzymajcie się, do zobaczyska latem


No to będziemy płakać... xD

To będzie najgorsze pół roku dla, całej gramowej społeczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 11:37, Budo napisał:

No dobra, to może ja tym razem z dobrą wiadomością (dla Was) :P


Akurat! Ty się będziesz byczył, a my dalej musimy spamować. I kto tu ma lepiej?:P

Dnia 13.02.2008 o 11:37, Budo napisał:

w każdym razie życzę wielu awansów,


Będą będą. Chyba że się system zatnie. Ale na pół roku to mało prawdopodobne:)

Dnia 13.02.2008 o 11:37, Budo napisał:

zero degradów,


Fakt. Pomarzyć można:P

Dnia 13.02.2008 o 11:37, Budo napisał:

i trzymajcie się do zobaczyska latem
:)


No. Wracasz a na forum pustki. wszyscy na wakacje wyjechali:D Ale do zobaczyska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 11:37, Budo napisał:

No dobra, to może ja tym razem z dobrą wiadomością (dla Was) :P
Mianowicie macie ode mnie urlop na jakieś 5-6 miechów, pożegnalny wpis na moim sajcie,
w każdym razie życzę wielu awansów, zero degradów i trzymajcie się, do zobaczyska latem
:)

I co, teraz posadę naczelnego "spamera" wśród modów przejmie sig. :D? Nie no, powodzenia w tej Hiszpanii, naucz się tam czegoś i poderwij jakąś opaluske-cytruske :D. Jednak mam takie przeczucie, że to tylko takie wzniosłe deklaracje i nic więcej, skutkiem czego nadal będzie Cię tu sporo widać ;P. Bo gram bez Buda, to jak internet bez trolli ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 11:37, Budo napisał:


No dobra, to może ja tym razem z dobrą wiadomością (dla Was) :P
Mianowicie macie ode mnie urlop na jakieś 5-6 miechów, pożegnalny wpis na moim sajcie,
w każdym razie życzę wielu awansów, zero degradów i trzymajcie się, do zobaczyska latem
:)


Adios Amigo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzięki za ciepłe słowa, raczej mnie na forum nie będzie z prostego powodu- nie mam lapka, a z uczelniamymi kompami to różnie bywa xD
A z wypisywaniem bluzgów poczekajcie jeszcze do jutra, bo jadę dopiero dzisiaj w nocy :)


btw najważniejsza rzecz- nikt, ale to nikt nie może mnie prześcignąć w liczbie postów, ok? Mam nadzieję, że to jasne, jak wrócę i nie będę nadal pierwszy to mój gniew będzie wielki a na forum spadną plagi egipskie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 12:08, Budo napisał:

/.../ > btw najważniejsza rzecz- nikt, ale to nikt nie może mnie prześcignąć w liczbie
postów, ok? /.../

Nie tyle ważna jest ilość, ile jakość postów. Popatrz sam, ile masz średnio znaków na post... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 15:32, KrzysztofMarek napisał:

Nie tyle ważna jest ilość, ile jakość postów.


Każdy orze, jak może xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 12:08, Budo napisał:

A z wypisywaniem bluzgów poczekajcie jeszcze do jutra, bo jadę dopiero dzisiaj w nocy
:)


Jedz, jedz szerokiej drogi... Dobra chlopaki modearatora Budo nie ma to robimy imprezke! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 12:08, Budo napisał:

btw najważniejsza rzecz- nikt, ale to nikt nie może mnie prześcignąć w liczbie
postów, ok?

Nikt Cię nie może prześcignąć, ale ja mogę :D Żartuję, moja aktywność na forum też spada ostatnio (jak już piszę to dłuższe posty). Podejrzewam, że nikt Cię nie prześcignie no chyba, że nagle forum stałoby się wylęgarnią spamu i każdy pisałby 100 postów dziennie :P
Bywaj zdrów i powodzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 15:32, KrzysztofMarek napisał:

Nie tyle ważna jest ilość, ile jakość postów. Popatrz sam, ile masz średnio znaków na
post... ;-P


Dla mnie liczy się ilość, już mówiłem zresztą, ciężko w 400 znakach temat zamykać ;]
Btw Ciebie ograniczenie prędkości też dotyczy ;P

GanD---> uu kiepściutko, 24 znaki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się