Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

W przypadku spamerskich wątków nie naprowadzasz gościa na żaden temat/miejsce w sieci - nie sądzę, żeby ktokolwiek sobie życzył masy bezwartościowych postów/wiadomości/whatever. A podając mu link niejako pomagasz mu dalej zaśmiecać forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocą w szerzeniu spamu - rzeczy tępionej na tym forum. Jak gość chce sobie popisać to niech bierze kartkę, długopis i pisze, a nie będzie zaśmiecał forum niepotrzebnymi tematami jak i bezwartościowymi postami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na gram.pl a nie na innej stronie i tu takie zachowanie nie jest tolerowane. Jeśli nie potrafisz tego zrozumieć/przyjąć do wiadomości - to sorry, możesz się przenieść na inne, bardziej odpowiadające Twoim potrzebom forum.

EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl to gram.pl a inne serwisy to inne serwisy. To po pierwsze. Po drugie moim zdaniem nadal spamujesz i jesli dalej bedziesz to robil to bedzie kolejny degrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 20:46, PRINCE JANEK napisał:

A słyszałeś zasadę "W zdublowanym bądź innym wątku możesz jedynie podać link, w którym
delikwenta poinformujesz, gdzie z takim czymś iść"?

Ale kogo ty na irca chciałeś zaprosić? Trolla? Zastanów się następnym razem nad tym, co piszesz i przeanalizuj całą sytuacje dokładnie, bo wychodzi na to, że myślisz tylko o nabiciu posta (co wcale mnie nie dziwi, tak apropo) :/. Koledzy wyżej napisali ci już, jak należy postępować, więc weź to sobie wreszcie wbij do głowy, bo tyle już razy dostałeś po łapach, a wraz mało rozumiesz. Poza tym po co roztrząsasz tu tą sprawę? Znowu chcesz zrobić z siebie ofiarę :/? Ech, to się chyba nigdy nie skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga ekipo Gram.pl doskonale zdaje sobie sprawę że to nie miejsce na mój post , ale nie bardzo miałam wizję gdzie go umieścić .
Chciałam podziękować za cudny upominek z okazji Dnia Kobiet "a dla kogo te kwiaty" , Kartka z życzeniami i autografami cud miód , normalnie sie wzruszyłam :) Dziękuje za..... kwiatka , prawdziwą perełkę - jeśli uda mi sie nie zamordować to zrobię zdjęcie i zaprezentuję .

Super pomysł, fajna sprawa. Duży buziak dla ekipy :)


po przeczytaniu oczywiści usunąć można jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 15:17, gothicsheep napisał:

Ale kogo ty na irca chciałeś zaprosić? Trolla? Zastanów się następnym razem nad tym,
co piszesz i przeanalizuj całą sytuacje dokładnie, bo wychodzi na to, że myślisz tylko
o nabiciu posta (co wcale mnie nie dziwi, tak apropo) :/.

Tak samo jak nie dziwni mnie to, że znowu odpowiadasz na mojego posta pisząc jaki to jestem zły, żebym się wyniósł i w ogóle najlepiej jakbym zaszył się w ciemnym koncie i siedział do utraty życia.

Dnia 26.03.2008 o 15:17, gothicsheep napisał:

Koledzy wyżej napisali ci już,
jak należy postępować, więc weź to sobie wreszcie wbij do głowy

Bo co? Bo nie można wyrazić swojej opinii na forum? Bo od tego jest formularz? A jednak nie, bo wątek ten między innymi do takich rzeczy służy.
>, bo tyle już razy dostałeś

Dnia 26.03.2008 o 15:17, gothicsheep napisał:

po łapach, a wraz mało rozumiesz.

No i? No i co z tego tak właściwie? Tak Ci to przeszkadza, co nie?
>Poza tym po co roztrząsasz tu tą sprawę? Znowu chcesz

Dnia 26.03.2008 o 15:17, gothicsheep napisał:

zrobić z siebie ofiarę :/?

Jakie znowu? Ja ofiary z siebie nie robię, a jak już to to wcześniej planuję...
>Ech, to się chyba nigdy nie skończy...
Tak, tak samo jak to, że ludzie oddychają, a w telewizji puszczają gwiazdy w badziewiastych show''ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 15:23, marielu napisał:

Droga ekipo Gram.pl doskonale zdaje sobie sprawę że to nie miejsce na mój post , ale
nie bardzo miałam wizję gdzie go umieścić .

Wątek zły, ale co z tego :D.

Dnia 26.03.2008 o 15:23, marielu napisał:

Chciałam podziękować za cudny upominek z okazji Dnia Kobiet "a dla kogo te kwiaty" ,
Kartka z życzeniami i autografami cud miód , normalnie sie wzruszyłam :) Dziękuje za.....
kwiatka , prawdziwą perełkę - jeśli uda mi sie nie zamordować to zrobię zdjęcie i zaprezentuję
.

Hehe, moja koleżanka też to wygrała. Dobrze, że ją do tego namówiłem, bo ponoć bajer niezły ;P.

Dnia 26.03.2008 o 15:23, marielu napisał:

Super pomysł, fajna sprawa. Duży buziak dla ekipy :)

Tak na przyszłość - modzi =/= ekipa gram.pl :P. Ale może ktoś z nich kiedyś tutaj zajrzy ;D.

Dnia 26.03.2008 o 15:23, marielu napisał:

po przeczytaniu oczywiści usunąć można jak najbardziej :)

E tam ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 15:25, PRINCE JANEK napisał:

Tak samo jak nie dziwni mnie to, że znowu odpowiadasz na mojego posta pisząc jaki to
jestem zły, żebym się wyniósł i w ogóle najlepiej jakbym zaszył się w ciemnym koncie
i siedział do utraty życia.

Dorabiaj sobie własną ideologie, mnie to nie obchodzi. Piszę, jak jest. Jeżeli coś mnie razi, to reaguje. A, że ciągle natykam się na ciebie, to już chyba nie moja wina...

Dnia 26.03.2008 o 15:25, PRINCE JANEK napisał:

Bo co? Bo nie można wyrazić swojej opinii na forum? Bo od tego jest formularz? A jednak
nie, bo wątek ten między innymi do takich rzeczy służy.

Decyzji na temat degrada nie kwestionuje się na forum. Sprawa jasna i zrozumiała, choć jak widać niektórzy mają i z tym problemy...

Dnia 26.03.2008 o 15:25, PRINCE JANEK napisał:

No i? No i co z tego tak właściwie? Tak Ci to przeszkadza, co nie?

No i to, że każdy zaznajomiłby się już przez ten czas z regulaminem, zasadami na forum i ogólnie zyskał obycie. W ogóle to nie wiem jakim cudem ty tu jeszcze jesteś ;P.

Dnia 26.03.2008 o 15:25, PRINCE JANEK napisał:

Jakie znowu? Ja ofiary z siebie nie robię, a jak już to to wcześniej planuję...

Każdy ci powie, że robisz :/. Ale wmawiaj to sobie, wmawiaj...

Dnia 26.03.2008 o 15:25, PRINCE JANEK napisał:

Tak, tak samo jak to, że ludzie oddychają, a w telewizji puszczają gwiazdy w badziewiastych
show''ach.

Tym samym dałeś mi jasno do zrozumienia, że niczym nie odstajesz od założyciela tamtego spamowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie trochę inne pytanie. Długo się zastanawiałem czy dodać ten post tutaj czy w wątku o piractwie, ale jednak bardziej dotyczy to moderatorów. Pytanie to brzmi tak: Czemu na tym forum jest taka nagonka na piratów ? Bana rozumiem w momencie, gdy ktoś daje link do jakiś cracków czy linków, które można uznać za nieodpowiednie. To rozumiem i jest to dla mnie słuszne. Nie rozumiem tylko, czemu jak ktoś się przyzna do tego, że jest piratem też dostaje bana. Każdy robi to, co uważa za słuszne. Ja kupuję gry, bo jestem kolekcjonerem i pozwalają mi na to fundusze. Jeśli ktoś jest bardziej uboższy i mało go obchodzi to, że twórcy gier na tym tracą to jego sprawa. Rozumiem, że denerwujący jest fakt, że ja muszę płacić a on sobie ma wszystkie gry za darmo. Dla mnie to trochę nienormalne. To mi podchodzi trochę pod dyskryminację i nie jest w pełni dobrym zachowaniem. Przynajmniej ja to tak odbieram...

Wiem, że ten post wywoła burzę, ale zanim "święci i nietykalni" userzy zaczną na mnie najeżdżać niech sami się zastanowią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 15:40, YahooPL napisał:

Wiem, że ten post wywoła burzę, ale zanim "święci i nietykalni" userzy zaczną na mnie
najeżdżać niech sami się zastanowią.

Ech, a uważałem cię za inteligentniejszego. Przynajmniej takie stwarzałeś pozory ;P.
Tworzenie gier, to praca jak każda inna. W rozwlekłe rozważania nie będę się wdawał, bo nie ma zwyczajnie po co, skoro temat ten wałkowany był milion razy. Czy idąc np. do sklepu wkładasz coś za pazuchę i wynosisz to na zewnątrz? Wydaje mi się, że nie. Tak samo sprawa ma się z grami. Tylko chore myślenie ludzi, że skoro coś jest w zasadzie niematerialne, to mogę sobie z tego skorzystać, czyni piractwo na tyle rozpowszechnionym zjawiskiem, że ludzie uznają po prostu, iż nie robią nic złego. A guzik prawda, łamią prawo. Poza tym jest to serwis, w którym sprzedaje się gry, a nie tak dawno służył on także za forum wydawcy. Przecież to samo w sobie jest logiczne ;d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 15:40, YahooPL napisał:

Jeśli ktoś jest bardziej uboższy

błąd językowy. wybacz, że się czepiam, ale jestem humanistą :)

Dnia 26.03.2008 o 15:40, YahooPL napisał:

i mało go obchodzi to, że twórcy gier na tym tracą to jego sprawa. Rozumiem, że denerwujący
jest fakt, że ja muszę płacić a on sobie ma wszystkie gry za darmo. Dla mnie to trochę
nienormalne. To mi podchodzi trochę pod dyskryminację i nie jest w pełni dobrym zachowaniem.
Wiem, że ten post wywoła burzę, ale zanim "święci i nietykalni" userzy zaczną na mnie
najeżdżać niech sami się zastanowią.

nie ma się nad czym zastanawiać. pirat to to samo co złodziej i nie ma od tego żadnych odstępstw. jeżeli ktoś podpierdzieli Ci auto, to też będziesz go bronił dlatego, że ''może jest ubogi i go nie stać, a też chciałby sobie pojeździć''? wiem, oklepany przykład, ale bardzo obrazowy.
zresztą - jeżeli kogoś stać na komputer, który uciągnie najnowsze gry (czyli taki, który kosztował sporo pieniędzy) to równie dobrze stać go na to, żeby kupować oryginalne programy, których cena obecnie zaczyna się już od 20 złotych, a kończy na 100 w przypadku najnowszych produkcji. ale nie, przecież łatwiej zapuścić Emula albo torrenta i za darmo zassać gierkę, po co tracić ''kasę''?
święty i nietykalny? ja? nie, po prostu z własnymi zasadami, których przestrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zgadzam z toba. Zreszta ostatnio widzialem taka sytuacje , a ze jestem na forum od niedawna to nawet zastanawialem sie za co ban i dopiero moderator mi wyjasnil... dla mnie tez jest to niezrozumiale szczegolnie ze piractwo jest BARDZO powszechne szczegolnie w kregach mlodszych userow (takich jak ja) , a to glownie z tego powodu ze nie mamy stalego zrodla dochodu a przy obecnych cenach gier trudno sobie pozwolic na nowe tytuly , zreszta na niektore starsze tez nie starcza( ja kupuje praktycznie tylko gry w edycjach przecenionych, na nowosci poprostu nie stac a starsi kasy na gry nie dadza:( ) ... Ja rozumiem bana za nawolywanie do piractwa (lol jak to brzmi ;) , podawanie linkow do stron np: z CD-keyami albo crackami, ale za samo przyznanie sie? czy to aby nie troche przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem na co liczyłem dodając tamten post. Mogłem się spodziewać, że tak do tego podejdziecie.
Nie twierdzę, że ich zachowanie jest nie jest złe i nie ukrywam faktu, że niezbyt mi to odpowiada. Po prostu myślę, że ban z miejsca jest złym rozwiązaniem w przypadku takiego jegomościa. Ale dobra nie było tego i zapomnijcie o sprawie bo jeszcze ja dostanę bana, że zadaje pytanie. Pozdraiwam.

PS: Dzięki gothicsheep. Stajesz się coraz milszy z każdym dniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 15:58, YahooPL napisał:

W sumie nie wiem na co liczyłem dodając tamten post. Mogłem się spodziewać, że tak do
tego podejdziecie.
Nie twierdzę, że ich zachowanie jest nie jest złe i nie ukrywam faktu, że niezbyt mi
to odpowiada. Po prostu myślę, że ban z miejsca jest złym rozwiązaniem w przypadku takiego
jegomościa. Ale dobra nie było tego i zapomnijcie o sprawie bo jeszcze ja dostanę bana,
że zadaje pytanie. Pozdraiwam.

1
Podam inny przykład, jeśli ktoś informuje Cię, że jest złodziejem, to czy nie miałbyś oporów by wpuścic go do domu? Nie brał byś tego smutnego faktu pod uwagę zawierając z taką osobą znajomość?
Gram.pl to społeczność, a ta jak każda ma swoje zasady, a to że eliminuje sie osoby łamiące prawo ze swego grona nikogo nie powinno dziwić.

Dla piratów nie ma tutaj miejsca i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się