Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2008 o 21:17, Wojman napisał:

Spotkalismy sie akurat w innym hipermarkecie. :P A na powaznie to te rysunki wykonal
pewien znany rysownik na podstwie zdjec.


Nie to nie może być Marek Lenc :)
Czyżby konto o tej samej nazwie naprawdę było jego kontem ???
Powiedzcie mi jeszcze tyle i dam Wam spokój ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 21:20, YahooPL napisał:

Nie to nie może być Marek Lenc :)


Nie to nie byl Marek Lenc. Nas tez rysowal znany artysta, ale nic wiecej nie powiem, bo musimy miec cos w zanadrzu na trzecie urodziny gram.pl :P

Dnia 15.03.2008 o 21:20, YahooPL napisał:

Czyżby konto o tej samej nazwie naprawdę było jego kontem ???


Z tego co wiem u nas na forum ma swoje konto i gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 15:54, Zakrzysiunio napisał:

to już 3 urodzinki??? konkretniej ktorego??? to nie ten temat, ale chyba nie ma odpowiedniego...


Urodziny Gramu dopiero 6 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o gram.pl to do 3 rocznicy brakuje chyba jeszcze coś z 200 dni.
Jeśli chodzi o któregoś z moderatorów to mam szczerą nadzieję że 3 urodziny wszyscy mają już dawno za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 17:26, Zakrzysiunio napisał:

sorki ze skarże ale to nasza forumowa powinnosc... przynajmniej wg mnie... piractwo jest
szkodzeniem grom i piraci nie moga mowic o sobie ze lubia te gry...

Masz formularz.

A grę może lubić. Ale jeśli uważa się za fana to już znaczy że jest coś nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra... na przyslosc bede pamietal ale zeby go wypelnic musze leciec do kawiarenki bo nie wiem czemu mi na kompie nie dziala...

i nie spodziewalem sie ze ktos zareaguje... po raz pierwszy uwierzyłem ze dzieki takim ludziom jak np. Wojman moze sie cos w Polsce zmienic... typowy polski urzędnik by czekal na formularz a on zareagował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 17:36, Zakrzysiunio napisał:

typowy polski urzędnik
by czekal na formularz a on zareagował


Rzecz w tym, ze... ja jestem urzednikiem. Pracuje w Urzedzie Miasta Szczecin. I mowie to calkowicie powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moderatorzy to nie Wogoni (Vogoni) wiec nie musisz sie obowiaz o ich interwencje wylacznie po przedstawieniu stosownego formularza

20080321174713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 17:36, Zakrzysiunio napisał:

dobra... na przyslosc bede pamietal ale zeby go wypelnic musze leciec do kawiarenki bo
nie wiem czemu mi na kompie nie dziala...

i nie spodziewalem sie ze ktos zareaguje... po raz pierwszy uwierzyłem ze dzieki takim
ludziom jak np. Wojman moze sie cos w Polsce zmienic... typowy polski urzędnik
by czekal na formularz a on zareagował


Patrz, niby urzędnik a nie wołał znaczka skarbowego ( o ile jeszcze takowe są) . Widać jakiś Utylitarysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 17:44, Mistic napisał:

No litości.
Pisać, że coś się w Polsce zmieni bo moderator na jakimś forum zareagował na posta? 0_o


ha, ale jakas nadzieje to daje...

Wojman- szkoda ze nie mieszkam w Szczecinie... byłby jeden normalny urzędnik ktory potrafi zalatwic sprawe bez przedstawienia 101 papierkow wlacznie z pisemna zgoda wojta wąchocka i Alexandra Wielkiego...
;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 19:24, Zakrzysiunio napisał:

Szkoda ze nie mieszkam w Szczecinie... byłby jeden normalny urzędnik ktory
potrafi zalatwic sprawe bez przedstawienia 101 papierkow wlacznie z pisemna zgoda wojta
wąchocka i Alexandra Wielkiego...
;-))))


Chyba nie znasz jeszcze podstawowej zasady tego forum koleś. Podlizywanie się moderatorom nic nie daje i nie przynosi wymiernych korzyści. Nie dodadzą Ci nic do statusu, do znajomych na GS-ie też raczej nie zaproszą, więc nie masz sie co produkować :)
Tak na serio to przydałoby się byś zapamiętał sobie tego linka do formularza bo faktycznie zgłaszanie wszystkiego w tym temacie jest nie na miejscu. Pewnie jeszcze wiele razy będziesz z niego korzystał, więc dodaj sobie najlepiej do zakładek.

Pozdrawiam Yasioo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 19:51, YahooPL napisał:


Chyba nie znasz jeszcze podstawowej zasady tego forum koleś. Podlizywanie się moderatorom
nic nie daje i nie przynosi wymiernych korzyści.


nie mam zamiaru sie podlizywac, ale co zrobili dobrze to trzeba napisac. szczegolnie po tym ze kiedys podobny link dalem Walgierzowi (nie az taka rzecz jak piractwo, ale baaardzo obrazliwy kawał) i mając link i dokladny opis kazal wysłać formolarz... tu byla szybka konkretna reakcja i tyle... bez podlizywania, tylko cos takiego w Polsce rzadko sie zdarza... a jak to jeszcze urzędnik to miodzio...

Pozdrawiam Zakrzysio;-)))

i muszę cos wymyslic aby uruchomic ten formolarz... jeszcze za cos takiego dostane degrada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman, znasz jakiś trick żeby odebrać dowód w tym miesiącu (przez internet rejestrują na 2-gą połowę kwietnia) i jednocześnie nie zrywać się w środku nocy aby stanąć w kolejce? :-D
Dotychczas nie był mi on specjalnie potrzebny więc zakładałem, że odbiorę sobie spokojnie w połowie roku, gdy kolejki już znikną. Nagle jednak okazało się, że powinienem go mieć do 1.04.
Już 3 razy byłem w Urzędzie i zawsze brakowało numerków :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 09:57, Furrbacca napisał:

No wiecie co...?!
Po znajomości na forum załatwiać takie sprawy?!
Byście się wstydzili! (eh, a ja to muszę czekać do kwietnia na dowód i nikt nie chciał
szybciej :/)


A po co Ci on? Z dowodem to same kłopoty są :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się