Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

czy tylko jak byłem na tyle przewidujący żeby wymienić dowód na ubiegłych wakacjach, kiedy kolejki były małe (a właściwie to ich nie było)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 16:12, sig. napisał:

czy tylko jak byłem na tyle przewidujący żeby wymienić dowód na ubiegłych wakacjach,
kiedy kolejki były małe (a właściwie to ich nie było)?


W moim przypadku nie chodzi akurat o wymianę dowodu...
Mój pierwszy raz, że się tak wyrażę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 16:12, sig. napisał:

czy tylko jak byłem na tyle przewidujący żeby wymienić dowód na ubiegłych wakacjach,
kiedy kolejki były małe (a właściwie to ich nie było)?


Bylo doslownie kilku innych, ktorzy wpadli na ten sam pomysl. Ale jak w pazdzierniku mielismy nadgodziny i Urzad pracowal do 18:30 to jakos chetnych do przyjscia nie bylo. Za to gdy byl koniec grudnia to kolejki byly, ze hoho i za wiele ze swietami wspolnego to nie mialo. Pamietam petenta, ktory wrzeszczal na pania dyrektor wydzialu, ze to skandal, iz w sweta urzednicy maja wolne, zamiast ich obslugiwac. Normalnie rece opadaja. A teraz zaczyna sie druga fala - stare dowody osobiste sa wazne do konca marca, a tu w skarbowym trzeba zeznania podatkowe zlozyc. Rzecz w tym, ze trzeba posluzyc sie aktualnym dokumentem tozsamosci (paszport z tego co wiem moze tez byc, ale ci mugole tym sie nie przejmuja). No i jak w skarbowym nie przyjma zeznania to beda do nas przychodzic z krzykiem. I znow - my siedzielismy w pracy przez 11 godzin dziennie to jakos nikogo nie interesuje (a jak to fajnie jest, jak sie pracuje tak dlugo i obsluguje petentow to chyba raczej nie chcecie wiedziec, bo ciagle przychodzi a to ktos, kto kapieli nie widzial od miesiecy, a to jakis pijany a to cos tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 18:55, Wojman napisał:

Pamietam petenta, ktory wrzeszczal na pania dyrektor wydzialu, ze to skandal,
iz w sweta urzednicy maja wolne, zamiast ich obslugiwac. Normalnie rece opadaja.


Złe podejście do klienta.Trzeba robić tak jak policjant wypisujący mandat - jak mu kierowca pyskuje to ostentacyjnym gestem wyrywa pierwszy mandat i z zaciętą miną zaczyna wypisywać następny.
Nie wiem jakie możliwości mają urzędnicy ale podejrzewam że coś by się znalazło, ot choćby źle wykonane zdjęcie. Jak koleś zostałby ze dwa razy odesłany spod okienka na koniec kolejki to by się w końcu uspokoił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 19:53, VertigoŁDZ napisał:

ja wiem ze to temat nie od tego ale jakos trzeba to zglosic .


To się naucz czytać i zwróć uwagę na przypięty post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 19:54, Mistic napisał:

> ja wiem ze to temat nie od tego ale jakos trzeba to zglosic .

To się naucz czytać i zwróć uwagę na przypięty post.


przepraszam nie zauwazylem tego o tym formularzu , czlowiek uczy sie na bledach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni moderatorzy, pragnę wyjaśnić pewną sytuacją za którą to niesłusznie zostałem zdegradowany.

Chodzi mianowicie o ten temat: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35385&u=20
Tak, tak wszyscy, którzy się tam dopisali dostali degrada ale czy szanowni moderatorzy mogliby mi odpowiedzieć na pytanie: Za co ja go dostałem? Za to że do jasnej cholery podałem gościowi, gdzie powinien takowe wiadomości pisać? Chociaż to co zrobiłem jest dozwolone to i tak rozdajecie za to degrady? Moje gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 20:41, PRINCE JANEK napisał:

to niesłusznie zostałem zdegradowany.

Zasada panuje jedna od dawna - widzisz temat bez sensu? Omijaj szerokim kołem.

Jak do wielu nie dociera marchewka, stosuje się pałkę. Bez wyjątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś już doświadczonym użytkownikiem więc powinieneś wiedzieć, że do takich tematów się nie dopisuje.

-Edit-

To nie był dubel, a spamerski temat - i do takich się po prostu nie dopisuje. Nie ma innych zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dubel to nie był, bo drugi CZYNNY wątek o takiej tematyce NIE istnieje.

I jeśli idzie o dalszą część. Z takim czymś nie idzie się nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co, jeśli za wyjaśnienie delikwentowi gdzie ma się zwrócić z takimi postami odpowiem mu, że na irc.gram.pl albo jakiś czat op.pl to za to degrad? Świetnie. Ale w regulaminie nie ma o takim czymś mowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli liczysz na sąd skorupkowy to musze Ciebie rozczarować to tak nie działa.

W przypadku kwestii nieuregulowanych niniejszym regulaminem należy dostosować się do decyzji Moderatorów. Pamiętaj, że masz prawo do wyjaśnień w tym przypadku, a Moderator ma obowiązek udzielić Ci konkretnej, zrozumiałej i wyczerpującej odpowiedzi. Prośbę o wyjaśnienie Twoich wątpliwości prosimy kierować poprzez ten formularz: http://www.gram.pl/moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest.

Podstawowe zasady, punkt drugi. Radzę zapoznać się z regulaminem, którego widać, że nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 20:54, PRINCE JANEK napisał:

Jest o niedopisywaniu się do wątków zdublowanych bądź prowokatorskich, ale o wklejaniu
linków do takowych niczego nie widzę.

a jak chcesz go wkleić bez dopisywania się? pozatym ten wątek pod dubla (przy którym pewnie uszło by ci to płazem) ciężko podciągnąć, bo poprzednicy zamknięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się