Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2006 o 11:02, Smugller napisał:

Ej, jak zostałeś moderatorem?


Dawno temu zlapali go i pomalowali na czerwono.
Jesli zas pytasz o czasy nowozytne, wystarczy sie cofnac o 2-3 strony w tym watku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 14:26, TYHE napisał:

......bo zadawali za dużo pytań ]:->

Przepraszam, ale ja mam tez nicka zaczynajacego sie od jednej z wymienionych literek (dodam tylko, ze to moj pseudonim artystyczny - zeby nikt sobie nie pomyslal, ze to niby moje prawdziwe imie ;)) i nie chce dostac banana ;). Staram sie byc uczynny i ogolnie trendi czy tam dzezi (jak to sie pisze ;)?)

>>> Daimon_Frey
Dzieki za linka! Sorki, ze tak pozno, ale najpierw mialem problemy z netem, a potem mala imprezka i wczoraj mnie w domu nie bylo ;)


>>> KrzysztofMarek
>> No i jeszcze kto pilnuje monitorujacych ;)
A kto kontroluje tych, ktorzy pilnuja monitorujacych ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 11:07, Pan_Sza napisał:

> Ej, jak zostałeś moderatorem?

Dawno temu zlapali go i pomalowali na czerwono.
Jesli zas pytasz o czasy nowozytne, wystarczy sie cofnac o 2-3 strony w tym watku.


A czy można zostać moderatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 17:06, Smugller napisał:

A czy można zostać moderatorem?


Gdzieś pewno można :P


A czy tu?


A nie wiem. Ale jak znam to forum to nie :]. Moderatorami zostają tylko b. zaufane osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie przewiduje bys KIEDYKOLWIEK zostal moderatorem. Po pierwsze mordki nie mozna sie doprosic, trzeba na na zasluzyc. Zreszta w ciagu ostatnich kilku lat pojawilo sie moze z 3 nowych moderatorow - policz jakie Ty masz szanse ciagle sie o to pytajac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 17:14, Piotrek K. napisał:

Niestety nie przewiduje bys KIEDYKOLWIEK zostal moderatorem. Po pierwsze mordki nie mozna sie
doprosic, trzeba na na zasluzyc. Zreszta w ciagu ostatnich kilku lat pojawilo sie moze
z 3 nowych moderatorow - policz jakie Ty masz szanse ciagle sie o to pytajac...


1:kNOT-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 14:30, olki77 napisał:

TYHE to kobieta ???????


O MG, to jest chyba najlepsze pytanie, w ogóle najlepsze zdanie jakie miałem szanse odczytać na tym forum.
TYHE jest kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - teraz skojarzyłem, sork za 2 posty.
Nie zostaniesz Moderatorem udając Moderatora i upominając nowych, a przynajmiej tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 17:33, Vaxinar napisał:

Jeszcze jedno - teraz skojarzyłem, sork za 2 posty.
Nie zostaniesz Moderatorem udając Moderatora i upominając nowych, a przynajmiej tak myślę.


Ja nigdy nie udawałem moderatora.

PS Jeżeli się to dobrze zrobi (np. poda właściwy link, poda fragment regulaminu i upomni) to i można moderatora zastąpić i mu roboty ująć, bo już nie musi pisać, a jeno zamnknąć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 18:07, cybek21 napisał:

Zastanawiam się który z moderatorów zamkną najwięcej tematów ;)... ciekawe kto jest rekordzistą
:D pzdr


Z moich obserwacji to chyba kNOT, a tuż za nim TYHE, ale mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 18:07, cybek21 napisał:

Zastanawiam się który z moderatorów zamkną najwięcej tematów ;)... ciekawe kto jest rekordzistą
:D pzdr


Takie statystyki pewnie są ale dla adminów forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 17:42, Smugller napisał:

PS Jeżeli się to dobrze zrobi (np. poda właściwy link, poda fragment regulaminu i upomni) to
i można moderatora zastąpić i mu roboty ująć, bo już nie musi pisać, a jeno zamnknąć temat.


Y - jeżeli chcesz uniknąć przykrych słów i docinków to raczej daruj sobie tego typu pomoc, nie tędy droga do stołka moderatora :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 17:42, Smugller napisał:

PS Jeżeli się to dobrze zrobi (np. poda właściwy link, poda fragment regulaminu i upomni) to
i można moderatora zastąpić i mu roboty ująć, bo już nie musi pisać, a jeno zamnknąć temat.


Właśnie od tego są Moderatorzy, aby to oni pisali, oni upominali w głupich wątkach a nie Ty.
Nie zauważyłeś, że Moderatorów też nieraz wkurza jak się im "roboty ujmuje" ? Bo ja zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 20:15, Vaxinar napisał:

> PS Jeżeli się to dobrze zrobi (np. poda właściwy link, poda fragment regulaminu i upomni)
to
> i można moderatora zastąpić i mu roboty ująć, bo już nie musi pisać, a jeno zamnknąć temat.


Właśnie od tego są Moderatorzy, aby to oni pisali, oni upominali w głupich wątkach a nie Ty.

Nie zauważyłeś, że Moderatorów też nieraz wkurza jak się im "roboty ujmuje" ? Bo ja zauważyłem.


Ale link to można podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2006 o 20:28, Smugller napisał:

Ale link to można podać.


PS Poza tym wcale mi nie zależy na byciem moderatorem. Chciałem się tylko spytać czy jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiesz, nie chodzi oto co można a czego nie i oto za co dostaniesz kare a za co nie, ale oto czego nie powinieneś, a MOJE i może już teraz tylko moje zdanie jest takie, że jak widzisz wątek głupi nie robisz nic, a jak bardzo chcesz pomóc wysyłasz maila, ale powtarzam, to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 17:32, Vaxinar napisał:

> TYHE to kobieta ???????

O MG, to jest chyba najlepsze pytanie, w ogóle najlepsze zdanie jakie miałem szanse odczytać
na tym forum.
TYHE jest kobietą.


Dlaczego najlepsze pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się