Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Brothers in Arms: Hell's Higway

179 postów w tym temacie

Jako że tematu jeszcze nie ma,a pierwsze screeny i filmik owszem, sam postaram się aby taki temat zaistniał:)
Moim zdaniem gra bedzie wielkim hitem. Ale dajcie sobie spokoj ze screenami i ściagnijcie filmiki(właśnie dodano parę nowych), choćby stąd: http://www.gamershell.com/download_13599.shtml
Powiem tyle: robi wrażenie! I tym razem nie ma się jak przyczepić do słabej grafiki,oj nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 19:57, Darkstar181 napisał:

Jako że tematu jeszcze nie ma,a pierwsze screeny i filmik owszem, sam postaram się aby taki
temat zaistniał:)
Moim zdaniem gra bedzie wielkim hitem. Ale dajcie sobie spokoj ze screenami i ściagnijcie filmiki(właśnie
dodano parę nowych), choćby stąd: http://www.gamershell.com/download_13599.shtml
Powiem tyle: robi wrażenie! I tym razem nie ma się jak przyczepić do słabej grafiki,oj nie
ma:)



Tak gran ie bedzie wygladala jak na filmie. To randering. Huda dodali zeby bylo wiarygodne. Grafika bedzie napwno gorsza. Tz taka jak na screnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2006 o 20:03, ProChaoS napisał:

Tak gran ie bedzie wygladala jak na filmie. To randering. Huda dodali zeby bylo wiarygodne.
Grafika bedzie napwno gorsza. Tz taka jak na screnach.

I tak robi wrażenie:) Może bedzie gorsza niż na filmikach,ale na pewno nie bedzie słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 20:06, Darkstar181 napisał:


> Tak gran ie bedzie wygladala jak na filmie. To randering. Huda dodali zeby bylo wiarygodne.

> Grafika bedzie napwno gorsza. Tz taka jak na screnach.
I tak robi wrażenie:) Może bedzie gorsza niż na filmikach,ale na pewno nie bedzie słaba.



No to napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra będzie genialna, tak uważam o Road to Hill 30... Jeśli jedynka była świetna, to znaczy, że Trójka będzie... Nie mam określenia, po screenech widać, że ta gra będzie prawdziwym symulatorem kapitana 101 dywizji powietrzno-desantowej! W grze będzie ulepszony Multi, lepsza grafika na Unreal 3 engine, gra bedzie mniej liniowa niż poprzedniczki, a na dodatek będzie przerywana aktywnymi filmikami, w których gracz będzie mógł ruszać głową (np. złapanie postrzelonego towrzysza w - tytułowe??? heh,heh - ramiona, przeskok przez płotek)... Ta gra będzie genialna, hit na 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zapowiada się naprawdę wyśmienicie... Już nie mogę się doczekać by stać się sierżantem Bakerem jeszcze raz... :) Zapowiada się, że gra nie będzie już miała takich głupich błędów jak jedynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec sierpnia bieżącego roku fani FPS-ów, osadzonych w realiach II Wojny Światowej, będą mieć zajęcie, gdyż wtedy nastąpi premiera Medal of Honor: Airborne. Z myślą o identycznych platformach (PC, PlayStation 3 i Xbox 360) i też w oparciu o Unreal Engine 3.0 powstaje konkurencyjna strzelanina – Brothers in Arms: Hell''s Highway. O tej grze było nieco cicho, ale właśnie przerwano milczenie.

Randy Pitchford z firmy Gearbox Software oświadczył za pośrednictwem internetowego forum, że pod koniec bieżącego miesiąca powinniśmy spodziewać się świeżych informacji na temat BiA: HH. Developerzy ciężko pracują, aby konsumenci otrzymali naprawdę wyjątkowy produkt – autorzy są przekonani, iż będzie to najlepsza gra akcji nt. II Wojny Światowej, jaka kiedykolwiek powstała. Zainteresowanie mediów nie słabnie, gdyż Pitchford ma zaplanowane mnóstwo spotkań z dziennikarzami z całego globu.

Przypomnijmy, że w Brothers in Arms: Hell''s Highway pokierujemy poczynaniami amerykańskiego żołnierza ze 101. Dywizji Powietrznodesantowej, walczącego w Europie z siłami hitlerowskimi w trakcie Operacji Market Garden. Nowej generacji oprawa graficzna wyglądać ma dokładnie tak, jak na poniższych obrazkach. Rolę wydawcy omawianej gry wypełni korporacja Ubisoft Entertainment.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=33494

Czas już chyba zainteresować się tą grą... :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 15:42, macior22 napisał:

cześć zapraszam na mojego grasmajta

Hej, hej, hej! Nie rozumiesz co się do Ciebie mówi? A wiesz chociaż za co dostałeś degrada? Właśnie za takie coś, jak teraz... Nie będę tu podawał linków bo nie jest to dobre miejsce, ale widzę już, że trzeci raz piszesz taką samą wiadomość w trzech różnych tematach... Nie spamuj i najpierw przeczytaj regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 15:42, macior22 napisał:

cześć zapraszam na mojego grasmajta


Takie cos to raczej w tematach o GS''ach...

BTW: Wiadomo moze jakie nowe BiA bedzie mialo wymagania?? Bo o ile wiem to jest na Unreal Engine 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 15:48, NuGGet napisał:

BTW: Wiadomo moze jakie nowe BiA bedzie mialo wymagania?? Bo o ile wiem to jest na Unreal Engine
3...

Wymagań jako takich jeszcze nie ma, ale można się spodziewać, że nie będą małe...
Tu możecie sobie poczytać więcej o grze : http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=7172

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 15:52, kuko7 napisał:

> BTW: Wiadomo moze jakie nowe BiA bedzie mialo wymagania?? Bo o ile wiem to jest na Unreal
Engine
> 3...
Wymagań jako takich jeszcze nie ma, ale można się spodziewać, że nie będą małe...
Tu możecie sobie poczytać więcej o grze : http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=7172

Pozdrawiam.


Popatrzylem na screeny i widze ze mi napewno nie odpali:P
Trzeba bedzie sobie sprawic lepszego kompa bo to tragedia juz z tymi nowymi gram,i bedzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:16, macior22 napisał:

cześć polecam swój grasmajt

Reklamujesz swojego sajta juz chyba w dziesiatym temacie, za takie cos Panowie Moderatorzy rozdaja ostrzezenia, degrady i bany... Po twoim statusie widze ze jednego degrada (jak nie wiecej...) dostales, wiec rob tak dalej a sie doczekasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 17:22, Ryan Kam napisał:

No cóz najnowszy filmik fajny , ale nie zachwycił mnie tak jak ten ponad 10 minutowy .

Zgadzam się. Dwie minuty to dla mnie trochę za mało...
Po obejrzeniu tego filmiku zauważyłem, że gra będzie bardziej przypominała Rainbow Six: Vegas (przechodzenie w widok TPP podczas ukrywania się za przeszkodami, możliwość strzelania zza rogu itd - liczę też, że inteligencja towarzyszy będzie chociaż trochę lepsza niż R6 ;]). Muszę przyznać, że wygląda to całkiem fajnie, nie mogę się już doczekać, mam nadzieję, że twórcy sprostają swoim zapowiedziom i stworzą grę godną... konkurowania z MoH: Airborne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając w pierwszy BiA troszkę czułem się jak "w korytarzu", takiego uczucia nie miałem grając w CoD czy MoH. W kontynuację nie grałem, jednak nadrobię to jak trafi do tańszej serii. Filmik najnowszej części wygląda bardzo dobrze, jestem ciekaw kto wyjdzie z rywalizacji zwycięsko MoH:A czy BiA: HH (CoD 4 to dla mnie od czasu zmiany teatru działań inna bajka niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:23, Noxbi napisał:

sprostają swoim zapowiedziom i stworzą grę godną... konkurowania z MoH: Airborne ;)


No nie wiem , nie wiem :)

BiA dzieje sie w czasei operacj Markety garden :P I tu me pytanie czy tórcy sprostaja temu aby był skok ze spadochronu , ale taki ze możesz wszedzie wyladować .

Mam nadzieje ze celowanie bd poprawione , w poprzednich częsciach to ,,, tragedia ,

jedno jest pewne . Będzie ciekawy koniec roku :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować