Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Komputer czy konsola?

1198 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2008 o 15:18, Nekromantik napisał:

Moim zdaniem za słabe zyski odpowiada pijawka zwana wydawcą, oraz agencje ochraniające
prawa autorskie. Inne gry są piracone, ale to w większości przypadków pomaga w wypłynięciu
artystów i tytułu na szerokie wody. Tak naprawdę to pijawki wrzeszczą w niebo głosy,
że ich okradają.


No co EA nigdy nie lubiłem, ze względu na to że graczy PC(90% gier jakie widziałem były dziadowskie) moim miał w d*** a konsolowców szanował (takie miałem odczucie).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2008 o 15:24, Bratek196 napisał:

No co EA nigdy nie lubiłem, ze względu na to że graczy PC(90% gier jakie widziałem były
dziadowskie) moim miał w d*** a konsolowców szanował (takie miałem odczucie).....

Cóż, takie i ja miałem odczucie, ich gry na konsolach sprawdzały się nieźle w przeciwieństwie do tytułów na blaszaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kupić PS2 dla brata aby miał, czy pozbierać troszkę kasy i kupić lepszego procka i płytę główną. Mój młodszy chciałby mieć PS2 ale na kompie też robi niezłą jadkę. Zdarza się że w CoD4 jest w top 3 miesiąca na servach. Acha. Mój brat ma 10 lat ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 17:38, BANITA PL napisał:

Mam problem. Kupić PS2 dla brata aby miał, czy pozbierać troszkę kasy i kupić lepszego
procka i płytę główną. Mój młodszy chciałby mieć PS2 ale na kompie też robi niezłą jadkę.
Zdarza się że w CoD4 jest w top 3 miesiąca na servach. Acha. Mój brat ma 10 lat ;P


PS2, najlepiej moją ;-] A teraz na poważnie. Szczerze mówiąc to zrób jak chciałby brat. Jeśli chce grać na PC to upgread''uj mu sprzęt, a jeśli chce PS2 to kup mu tą konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 17:38, BANITA PL napisał:

Mam problem. Kupić PS2 dla brata aby miał, czy pozbierać troszkę kasy i kupić lepszego
procka i płytę główną. Mój młodszy chciałby mieć PS2 ale na kompie też robi niezłą jadkę.
Zdarza się że w CoD4 jest w top 3 miesiąca na servach. Acha. Mój brat ma 10 lat ;P


Ja osobiście bym był raczej za PS2. Gry są teraz tanie, mnóstwo hitów! A i ty byś na tym skorzystał, jeśli lubisz przygody, to Final Fantasy różne stoją otworem, jeśli sieczkę, to masz God of War 1 i 2, no normalnie tylko wybierać i grać, a wybór ogromny ;) Ja osobiście kompa używam teraz tylko do grania w klasyki, czyli BG, ID itd. chociaż mam set dosyć dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2008 o 15:07, Nekromantik napisał:


@kodi24
Moja interpunkcja jest raczej poprawna w porównaniu do Twojej. Używaj polskich znaków
o ile nie wstydzisz Się skalać swojej europejskości ;)

Moze jakbys nie tracil czasu na studiowanie interpunkcji zostaloby ci wiecej czasu na czytanie :]
Jak chcesz , mozesz mi wstawic pale z interpunkcji (chociaz najpierw podaj jakis konkretny przyklad :DDDDD)
Moja "europejskosc" zyje w symbiozie z "polskoscia" - zamiast zostawiac slady szminki na moim kompie wole piwo i kielbache z grilla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 15:31, Nekromantik napisał:


> No co EA nigdy nie lubiłem, ze względu na to że graczy PC(90% gier jakie widziałem
były
> dziadowskie) moim miał w d*** a konsolowców szanował (takie miałem odczucie).....

Cóż, takie i ja miałem odczucie, ich gry na konsolach sprawdzały się nieźle w przeciwieństwie
do tytułów na blaszaki.


Biedactwa (chlip chlip)- szkoda mi was normalnie- moge podpisac sie pod petycja "spalic Jane" ;DDD
ale jedno trzeba w tobie docenic - mimo,ze gardzisz tym, co dla niektorych jest marzeniem, ostatnia wydana zlotowka albo wspomnieniem czasow dziecinstwa masz jeszcze na tyle w sobie,zeby postawic znaczek ";)"

Tyron - apelujesz do ludzi, aby nie dyskutowali z konsolowcami??- zaloz sobie pokoik pt.: "komputer czy komputer?". Konsolowcy niczego ci nie zazdroszcza, baa -smieja sie z ciebie co widac na zalaczonym obrazku :)
kwestia powolnego rozwoju konsol - sprawdz, czy cos poza konsolami rozwija sie jeszcze wolniej ;]
apelujesz do madrych graczy pecetowych- od kiedy to funkcjonuja takowe kryteria?? Czym rozni sie glupi gracz pecetowy od madrego gracza pecetowego? Masz horyzont wąski jak row na tylku- przez takich jak ty w sredniowieczu palili "czarownice" ;]]]] I nie apeluj z laski swojej do "pecetowcow", bo nie chce, zeby czlowiek twojej prominencji apelowal do mnie miedzy innymi (pomijam kwestie graczy "madrych" i "glupich").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moze jakbys nie tracil czasu na studiowanie interpunkcji zostaloby ci wiecej czasu na
> czytanie :]
> Jak chcesz , mozesz mi wstawic pale z interpunkcji (chociaz najpierw podaj jakis konkretny
> przyklad :DDDDD)

Ja pał nikomu nie stawiam, to nie w moim zwyczaju xD

> Moja "europejskosc" zyje w symbiozie z "polskoscia" - zamiast zostawiac slady szminki
> na moim kompie wole piwo i kielbache z grilla :)

Czyli jest szansa, że jeszcze będą z Ciebie normalni ludzie, ignorujesz homoseksualną propagandę, tak trzymaj tawarisz<powaga>

> Biedactwa (chlip chlip)- szkoda mi was normalnie- moge podpisac sie pod petycja "spalic Jane" ;DDD
> ale jedno trzeba w tobie docenic - mimo,ze gardzisz tym, co dla niektorych jest marzeniem, ostatnia wydana
> zlotowka albo wspomnieniem czasow dziecinstwa masz jeszcze na tyle w sobie,zeby postawic znaczek ";)"

Jestem zwyczajnie wybrednym graczem, mam szczególną alergię na japońskie emo rpg jak Final Fantasy. Nie masz mi chyba za złe oddzielania ziaren od plew? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 01:53, Nekromantik napisał:

Jestem zwyczajnie wybrednym graczem, mam szczególną alergię na japońskie emo rpg jak
Final Fantasy. Nie masz mi chyba za złe oddzielania ziaren od plew? ;)


Nazywaj to jak chcesz, dla mnie Final Fantasy to świetne jRPG''i, które potrafią naprawdę umilić czas i pozostać w pamięci na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 17:38, BANITA PL napisał:

Mam problem. Kupić PS2 dla brata aby miał, czy pozbierać troszkę kasy i kupić lepszego
procka i płytę główną. Mój młodszy chciałby mieć PS2 ale na kompie też robi niezłą jadkę.
Zdarza się że w CoD4 jest w top 3 miesiąca na servach. Acha. Mój brat ma 10 lat ;P

No ja bym ci bardziej doradził tego procka do kompa troszkę unowocześniony komp zawsze sie przyda a PS2 to tylko do gier więc lepiej jeszcze trochę poczekać i kupić procka i grać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 17:38, BANITA PL napisał:

Mam problem. Kupić PS2 dla brata aby miał, czy pozbierać troszkę kasy i kupić lepszego
procka i płytę główną. Mój młodszy chciałby mieć PS2 ale na kompie też robi niezłą jadkę.
Zdarza się że w CoD4 jest w top 3 miesiąca na servach. Acha. Mój brat ma 10 lat ;P


Kup mu PS2 :)
Bo jak sam napisałeś sam chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 20:06, kodi24 napisał:

>
> > No co EA nigdy nie lubiłem, ze względu na to że graczy PC(90% gier jakie widziałem

> były
> > dziadowskie) moim miał w d*** a konsolowców szanował (takie miałem odczucie).....

>
> Cóż, takie i ja miałem odczucie, ich gry na konsolach sprawdzały się nieźle w przeciwieństwie

> do tytułów na blaszaki.

Biedactwa (chlip chlip)- szkoda mi was normalnie- moge podpisac sie pod petycja "spalic
Jane" ;DDD
ale jedno trzeba w tobie docenic - mimo,ze gardzisz tym, co dla niektorych jest marzeniem,
ostatnia wydana zlotowka albo wspomnieniem czasow dziecinstwa masz jeszcze na tyle w
sobie,zeby postawic znaczek ";)"

Tyron - apelujesz do ludzi, aby nie dyskutowali z konsolowcami??- zaloz sobie
pokoik pt.: "komputer czy komputer?". Konsolowcy niczego ci nie zazdroszcza, baa -smieja
sie z ciebie co widac na zalaczonym obrazku :)
kwestia powolnego rozwoju konsol - sprawdz, czy cos poza konsolami rozwija sie jeszcze
wolniej ;]
apelujesz do madrych graczy pecetowych- od kiedy to funkcjonuja takowe kryteria?? Czym
rozni sie glupi gracz pecetowy od madrego gracza pecetowego? Masz horyzont wąski jak
row na tylku- przez takich jak ty w sredniowieczu palili "czarownice" ;]]]] I nie
apeluj z laski swojej do "pecetowcow", bo nie chce, zeby czlowiek twojej prominencji
apelowal do mnie miedzy innymi (pomijam kwestie graczy "madrych" i "glupich").

Jesteś jak na konsolowca bardzo beszczelny ,pryskarz jadem i mówisz bzdury .I kiedy czytam twój tekst śmieje z ciebie i ztwojego pomyślunku .Jestes po prostu dzieckiem konsoli który uważa że konsole są najlepsze ,wy wszyscy jesteście tacy a pycha was zjada powoli .I tak znikniecie ale o tym jeszcze nie wiecie .A co do szajsu Final fantasy,nie porównujcie jej z takim Falloutem bo zawsze na PC pojawiały się najlepsze gry rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłeś nowy stereotyp konsolowca: " beszczelny, ogarnięty pychą ", ale uważam, że masz trochę racji, przecież gdzyby nie PC nie byłoby gram.pl ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Polska wolny kraj, można mówić to co się sądzi i nikt za to nie zamyka, ale nie lubimy tutaj gdy kogoś się obraża. Także opanuj swoje emocje, bo pokazujesz właśnie w ten sposób jakim słabym człowieczkiem jesteś.

Jednemu podoba się konsola innemu PC, ale nie zapominajmy, że to i to ma swoje wady. Ja wolę konsolę, bo jest najlepszym sprzętem w moim domu jak do tej pory, jak ktoś będzie miał super wyjechanego PC, to rozumiem, że konsa mu nie potrzebna. A tak przynajmniej jest na czym grać i z jakością w to pykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg a Ci nadal się kłócą -.-
Już mówiłem że konsole mają plusy minusy fajne gry gry do d*** tak samy PC -.-
Uważam że tym zdaniem temat można zamknąć żeby nie było niepotrzebnych i głupich flamesów -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Moze jakbys nie tracil czasu na studiowanie interpunkcji zostaloby ci wiecej czasu
> na
> > czytanie :]
> > Jak chcesz , mozesz mi wstawic pale z interpunkcji (chociaz najpierw podaj jakis
> konkretny
> > przyklad :DDDDD)
>
> Ja pał nikomu nie stawiam, to nie w moim zwyczaju xD
>
> > Moja "europejskosc" zyje w symbiozie z "polskoscia" - zamiast zostawiac slady szminki
>
> > na moim kompie wole piwo i kielbache z grilla :)
>
> Czyli jest szansa, że jeszcze będą z Ciebie normalni ludzie, ignorujesz homoseksualną
> propagandę, tak trzymaj tawarisz<powaga>
>
> > Biedactwa (chlip chlip)- szkoda mi was normalnie- moge podpisac sie pod petycja
> "spalic Jane" ;DDD
> > ale jedno trzeba w tobie docenic - mimo,ze gardzisz tym, co dla niektorych jest
> marzeniem, ostatnia wydana
> > zlotowka albo wspomnieniem czasow dziecinstwa masz jeszcze na tyle w sobie,zeby
> postawic znaczek ";)"
>
> Jestem zwyczajnie wybrednym graczem, mam szczególną alergię na japońskie emo rpg jak
> Final Fantasy. Nie masz mi chyba za złe oddzielania ziaren od plew? ;)
>

Moze i beda normalni ludzie - ktos w koncu musi wyjsc z tej dyskusji "normalny" :)
Ja tez nie przepadam za japonskim RPG, ale nie twierdze, ze seria FF to szajs czy inne ziarno- osobiscie cos moze sie mnie (czy tobie) nie podobac, ale jakimiz to jestesmy autorytetami zeby nazywac cos od razu kupą? FF to seria, ktora przeszla do legendy- stoi za nia kawal przepieknej historii rozwoju elektronicznej rozrywki- od handheldow po pecety. Zajmuje wraz z kilkoma innymi tytulami miesjce w scislej czolowce najwiekszych dziel w historii gier nie dlatego, ze to tytul typowo konsolowy, ale dlatego, ze to gra pod wieloma wzgledami przelomowa (tak jak Quake, Zelda, Tomb Raider itp.). Lepiej jest wiec powiedziec "nie podoba mnie sie to", niz "to jest g.....". nie myslisz, ze tak jest lepiej? tzn. bardziej "taktownie"? :)


Tyron - jak bys umial czytac (dokladnie, znaczy sie :]), doczytalbys sie nastepujacej kwestii- "wiecej czasu spedzam uzytkujac pc niz konsole", lub "jestem milosnikiem komputerow, ale od czasu do czasu lubie grac na konsoli i uwazam, ze to wcale nie takie traumatyczne przezycie". Nie doczytales sie, mimo ze powtarzalem to juz ze 20 razy wiec specjalnie dla ciebie stary- NIE JESTEM KONSOLOWCEM (mam wiecej wiosen niz moze sie domyslasz i nie spedzam nawet 1h dziennie przy konsoli :)) Ale bronie tego sprzetu, bo nie ma w nim nic zlego. Ps3 kupilem raczej spontanicznie (po zlozeniu preordera zdazylem dwa razy stuningowac mojego kompa). Podobala mi sie multimedialnosc tego sprzetu (nowoczesny naped, niezla obrobka dzwieku i obrazu, dysk na rozne roznosci itp.), ktory notabene mial wyladowac w sypialni, gdzie czlowiek relaksuje sie zazwyczaj leżąc. No ale kiedy odpalilem jedyna gre jaka wtedy dokupilem -Motorstorma- przez moje gardlo przeszlo wielkie WOW. Od tej pory grywalem nieco wiecej na konsoli niz na kompie- nie tylko z czystej wygody, ale i checi ogladania wirtualnego swiata, ktorego moj stary komp nie byl juz w stanie przeliczac. Nie majac niewiadomo ile kasy zrezygnowalem z kupna nowego kompa i na razie poprzestalem na samej konsoli, jako maszynce do gier. Takze moja opinia jak widzisz nie wynika z jakiegos fanatycznego podejscia do ps3- po prostu mile zaskoczylem sie ta zabawka i naprawde nie rozumiem nienawisci niektorych osob. Malo tego- nie po to zaglebialem sie w jej specyfike techniczna, zeby smiac sie z blaszaczkow moich kumpli. Po prostu chcialem sprawdzic jakim cudem takie male cos generuje takie wizualia. Posiadanie konsoli nie oznacza, ze ktos jest jak ty to nazywasz "konsolowcem"- moze oznaczac rownierz, ze ktos nie lubi chodzic non stop w tych samych butach, rozumiesz? Zaryzykowalem i kupilem konsole next gen - po latach wertowania testow kart gafiki, benchmarkow i aquamarkow skosztowalem czegos innego i... ciesze sie z tego :) polecam poszerzac sobie horyzonty- zycie w pogladowej ciasnocie to meczarnia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dalej konsolowcy pograjcie w takie tytuły jak red alert 3 czy Starcraft 2 nie pogracie nigdy.Grajcie sobie w wasze gry ,czy GTA4 czy TFU bądżcie zabaweczkami Microsoftu czy Sony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 18:33, Tyron napisał:

No dalej konsolowcy pograjcie w takie tytuły jak red alert 3 czy Starcraft 2 nie pogracie
nigdy.Grajcie sobie w wasze gry ,czy GTA4 czy TFU bądżcie zabaweczkami Microsoftu czy
Sony

RA3 wyjdzie również na konsolę jest szansa że także starcraft2 wyjdzie na konsole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argument nie trafił, z powodów podanych wyżej przez kolegę. A poza tym to i to ma swoje "unikatowe" gry, wiesz, chwaląc się paroma grami, które mogą okazać się takie sobie w przypadku RA3, a dobrą grą w SC2, jest jakby nie patrzeć ostatnią żałosną deską ratunku. To samo mogę powiedzieć, że wy nie pogracie sobie w MGS4, Killzone 2, Crash''a Bandicoot''a itp. ale czy to do czegoś prowadzi, nie. Tak więc daruj sobie taką argumentacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować