Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy nowego Devil May Cry nie mają nic przeciw dużym piersiom, ale nie chcą ich w swej grze

12 postów w tym temacie

Łukasz Berliński

W wywiadzie udzielonym PSM3, Tameem Antoniades, szef designu nowej odsłony DmC: Devil May Cry, przyznał, że nie ma nic przeciw dużym piersiom u kobiet w grach, ale nie chce ich w swym najnowszym tytule. "Są lepsze sposoby na przyciągnięcie uwagi dorosłego gracza".

Przeczytaj cały tekst "Twórcy nowego Devil May Cry nie mają nic przeciw dużym piersiom, ale nie chcą ich w swej grze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 17:48, Gizmomochu napisał:

Ale kwiatek "... często zwykła kobiety są bardziej..." :P


W końcu dziś pierwszy dzień wiosny. Ale już go wypieliłem. Dzięki za czujność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... a co mają prostytutki do tego, bo nie załapałem? Czy to w tłumaczeniu tak niezręcznie wyszło, czy to raczej sam pan Antoniades stosuje takie niezbyt wyszukane i sensowne skróty myślowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 18:32, Henrar napisał:

Hmm, ktoś powinien pokazać to Bioware (Miranda "dat (m)Ass" Lawson).

Prawda, szczególnie w świetle ujęć w stylu "rozmowa z tyłkiem Mirandy", które - ku mojemu rozbawieniu - powtarzają nawet w ME3 ;) Chociaż trzeba przyznać, że biustu nie dali jej olbrzymiego. A co do hmm... niższych partii, to każdy ma inny gust, jednak wg mnie to, co wymyślili u Mirandy, wyglądało wyjątkowo dziwnie i nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio, aż ciężko mi się na to patrzyło. tyłek Mirandy jest jedną z najmniej atrakcyjnych rzeczy, jakie widziałem w życiu. kiedykolwiek. gdziekolwiek.

a na DMC nadal czekam. na PC. konsoli dla tej gry to ja jednak nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na cycki sie gapia gowniarze, a nie dorosli gracze. Dorosly gracz chce inteligentnej rozrywki. Cycki moze sobie poogladac na necie. Generalnie nie wiem skad przekonanie, ze seks przyciaga. Naprawde nie wiem jakim trzeba byc troglodyta by wybierac jakis produkt na podstawie tego jak wielkie balony ma prezenterka czy bohaterka. Choc z drugiej strony stwierdzam, ze wiekszosc graczy to geje, bo uwielbiaja widok z trzeciej osoby na tlek goscia ktorym kieruja. Pozniej przez 15h gapia sie jak im kreci przed nosem swoim kraglym tyleczkiem na pol ekranu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować